Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dziewczyny, jak sie zamieszcza zdjecia w galerii

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
      mój wrzuci owszem, ale jak mu powiem że ma to uczynić
      To może w komórce przypomnienia musi sobie ustawić żeby nie zapominał tego robić

      Skomentuj


        hej ale zescie dzis naskrobały mnie czeka prasowanie wiec po łepkach przeczytałam przepraszam ,mój maż uwielbia sie kapac , skarpetki pierze sam ha ha ha ma jedna wade ze jego ciuchy plataja sie po całym domu a ja jak cos znajde buch automat i po sprawie pózniej zdziwiony ze cos mokre ha ha ha

        Skomentuj


          Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
          To może w komórce przypomnienia musi sobie ustawić żeby nie zapominał tego robić
          dobre

          ja wpadłam na pomysł że wszystkie jego ciuchy jak natkne sie na nie na podłodze to wywalam do smieci

          Skomentuj


            melchior hej
            jak wstawiłas te 8 zdjęć co masz swoich dzieciaczków, bo ja nie umiem

            Skomentuj


              Najgorzej będzie jak wszystko wyrzucisz i zostaną mu jedne gatki i jedna para skarpetek

              Skomentuj


                może nawet zostać w jednej skarpecie i to juz jego wybór na co ją założy hahaha

                udało mi sie wgrać jedno zdjęcie Jonatana

                Skomentuj

                •    
                     

                  Po tym zdjeciou w bluzie wnioskuje, ze Johny wyrosnie na huligana =P
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                    melchior hej
                    jak wstawiłas te 8 zdjęć co masz swoich dzieciaczków, bo ja nie umiem
                    sory dopiero teraz wróciłam masz juz piekne zdjecia młody super

                    Skomentuj


                      Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
                      Po tym zdjeciou w bluzie wnioskuje, ze Johny wyrosnie na huligana =P
                      diabełek tos sikornika podniosła na duchu ....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dziewczyny pomóżcie! Fabian ma wysypke =( Caly lewy policzek, troche prawy, ciut glowke i kark ma w czerwonych malenkich krosteczkach, co to moze byc?? Nie swedzi i nie boli go to, bo by plakal, a jest spokojny. Wyszlo mu to na poczatku tego tygodnia o ile dobrze pamietam.
                        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                        Skomentuj


                          Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
                          Dziewczyny pomóżcie! Fabian ma wysypke =( Caly lewy policzek, troche prawy, ciut glowke i kark ma w czerwonych malenkich krosteczkach, co to moze byc?? Nie swedzi i nie boli go to, bo by plakal, a jest spokojny. Wyszlo mu to na poczatku tego tygodnia o ile dobrze pamietam.
                          moze potówki od goraca dostał nie wiem ale na policzku

                          Skomentuj


                            Ja też myślę że to potówki, gorąco jak cholera i pewnie przez to.

                            Skomentuj


                              jaroszka zapomniałas o nas pa odezwij sie kobieto ....

                              Skomentuj


                                Sikornik mały jest słodki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X