Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    u nas też cały dzień deszcz.
    ja mam chustę, teraz już jej tak często nie używam, ale kiedyś była bardzo przydatna. teraz zresztą czasami też - np. wczoraj jak jechaliśmy na plażę.

    Skomentuj

    •    
         

      olcia, jak ja Cię rozumiem, też nie cierpię wymuszonego siedzenia w domu


      Skomentuj


        nowe nosidełko przetestowane - rewelacja
        w końcu mam wolne ręce

        witaj Lulla

        Skomentuj


          w sumie cieplo u nas,tylko ten wiatr okropny
          no ale moze jutro bedzie juz lepiej,siedze teraz na allegro i wlasnie zakupoilam sobie zólta chuste na glowe co by mi do stroju pasowala hahahaha i szukam odkamieniacza do expresu cisnieniowego senseo bo mamy taka okropna wode w nysie ze musze odkamienic tewn expres bo sie zatykaly dziurki

          Skomentuj


            Witaj Sikornik
            Zapodaj zdjęcie Jonka w jego nowym domku blisko ciała mamy, na pewno go pokocha. Ja swego czasu miałam coś podobnego do chusty, bo moja córcia też nie miała zamiaru rozstawać się z mamą. Poza tym długie noszenie po nocach wymusiły na nas kolki.


            Skomentuj


              hej matki
              wrocilas z placu zabaw i tosiula zasnela.ona juz na mnie nie zwraca uwagi tylko idzie sobie gdzie chce i robi co chce.chyba dorosla do przedszkola.
              shannon

              Skomentuj


                my tez mamy przymusowe siedzenie w domu ale zrobiłam już obiad i zanim w ogóle spróbowałam mojego makaronu z krewetkami, m. zjadł całą miskę! nawet sobie na talerz nie nakładał, tylko prosto z miski jadł. to chyba znaczy, że dobre było. mi zostało parę kurczaków w cieście.

                Skomentuj

                •    
                     

                  sikornik super, że nosidło się Jonkowi spodobało.

                  Jamajka no niestety.. dzieci nam rosną i czasami jesteśmy im zbędne

                  Ciekawe jak tam Dotka miała już wrócić chyba od Frocha, co ??
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Family Dotka wczoraj pisała tu na forum, że juz wróciła i było fajnie. Chyba pisała jeszcze, że musi się rozpakować, ale już za bardzo nie pamiętam.

                    Skomentuj


                      oj tesknie za FROSIA tak dawno juz nie dawala znaku zycia.
                      shannon

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a co z Colorową? była tu dziś na chwilę, napisała ze dwa posty i znikła

                        Skomentuj


                          tak sobie ostatnio wymyslilam ze we wrzesniu posle tosie do przedszkola najpierw na 2 godz.dziennie
                          shannon

                          Skomentuj


                            Fajnie sobie wymyśliłaś Shann. Najlepiej przyzwyczajać dziecię małymi kroczkami. Ja też tak zrobię, jak ta chwila nadejdzie.


                            Skomentuj


                              tosia na urodziny zaproszona w sobote(2)i mam problem bo nie wiem jaki prezent dac komus kto ma chyba wszystkie zabawki swiata
                              shannon

                              Skomentuj


                                Julek też będzie chodził na zajęcia do przedszkola, ale tylko 2 razy w tygodniu na 1,5 godziny. Jesienią i zimą znacznie mniej będzie miał kontaktów z dziećmi a w przedszkolu będzie malował, bawił się oraz miał zajęcia z rytmiki
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X