Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    mam nadzieję, że Wasz kryzysy jakoś się rozejdą.
    Tree u mnie na szczęście m. śmieci sam wyrzuca, a o samochód strasznie dba. co tydzień musi cos przy nim porobić - umyć, odkurzyć albo chociaż popatrzeć. może on go bardziej kocha niż mnie?

    Skomentuj

    •    
         

      agnesb1 dzikujemy

      Skomentuj


        Amela111 od nas życzenia też będą, ale za dwa dni Amelka świętuje
        30 czerwca czy 1 lipca ? bo nie wiem jak to teraz liczyć.

        Madzia dobrze Ci z tym mężem. Na pewno kochać bardziej to nie kocha...
        ale przynajmniej dba, a mój !!!
        A do tego jest przemądrzały i myśli, że poskradał wszystkie rozumy
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Familitree Amelka swietuje juz jutro czyli 29 czerwca

          Skomentuj


            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
            Madzia dobrze Ci z tym mężem. Na pewno kochać bardziej to nie kocha...
            ale przynajmniej dba, a mój !!!
            A do tego jest przemądrzały i myśli, że poskradał wszystkie rozumy
            super dobrze będzie jak przestanie wybrzydzać przy jedzeniu i już nigdy nie powie, że on pracuje, a ja TYLKO się domem i dzieckiem zajmuję.
            mój tez jest czasem przemądrzały, najbardziej śmiać mi się chce jak mówi, że jest piękny i mądry dorosły facet, a gada jak dziecko hehe

            Skomentuj


              cześć wszystkim!
              Widzę, że tu rozgorzała ostra dyskusja, a kilka kobitek ma poważny problem z facetami...
              Ciężko się wczuć w sytuację., ale do Dotki: ja też myslę, że wyjazd i przemyslenie niektórych rzeczy z dala od siebie to dobry pomysł. Moja najblizsza przyjaciółka jest w podobnej sytuacji tyle, że w Niemczech, też zamierza dać sobie i jemu czas i przyjeżdża do Polski, co mnie baaaardzo cieszy, bo się dawno nie widziałysmy
              A Sikornik, jesli nie jesteś na 100% pewna.... poczekaj, dobrze, że postanowiłaś odczekać i ochłonąć, pogadaj z nim, a nie ma takiej mozliwosci, żeby zwyczajnie zerwał kontakty wszelkie z tamtą?


              Skomentuj


                magda moj nie wybrzydza przy jedzeniu ale narzeka na wszystko inne,poza tym to tez uwaza ze jest piekny i madry...seksowny,przystojny i poprostu najlepszy.
                Ja nie wiem jak my kobiety potrafimy miec tyle kompleksow a facet zakochany w lusterku sie oglada.
                On o samochody dba bardzo,w domu nie robi nic(wynosi smieci alo to si wg nie nie liczy).
                Musze troche pomyslec jak wyjazd zalatwic bo czuje ze tego mi trzeba.

                Skomentuj

                •    
                     

                  cześć mamuśki
                  wybaczcie że nie doczytam ale jestem padniętaod 2 dni pakowanie wyworzenie sprzątanie koszmar, nie mogę się doczekać końca tej przeprowadzki a to dopiero za tydzień

                  buziaki i do napisania


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    ja juz uciekam do łóżka. trzeba się wyspać na jutro, żeby mieć siły na zajmowanie się Joasią i szykowanie sobotniej imprezy
                    trzymajcie się dziewczyny! dobranoc!

                    Skomentuj


                      Kurcze dziewczyny jakas bojowa atmosfera wszedzie. My tez z M weczoraj sie poprztykaliśmy;( Jednak obnoje ochłoneliśmy i po obiezie pogadalismy sobie od serca i mam nadziej ze narazie bedzie oki.Wszystkim w kryzysie tego tez zycze.

                      Sikornik-czasami warto sie na spokojnie zastanowic, a nie od razu wszytko przekreślac. Gdybym słuchała bredni byłej mojego to byśmy małżeństwem nie byli- miła dziewczynka fantazje.

                      Majajula ty juz w warszawie?

                      Colorka- zdjecie super, ale kompleks brzuszka po porodzie znam- ciezko sie go pozbyc. Siedzi w głowie i wyjsc nie chce.

                      U nas dzis calutki dizen sliczna pogoda była , do tego 30 stopni. Amelka nazbierala jagódek w lesie i pierogi lepilam. Oj jak ja nie cierpie lepic pierogów z jagodami. Za to potem czekala mnie nagroda: jajecznica z kurkami pychotka..

                      papa madzia

                      AMELCIA ur. 08.02.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Domi za tydzień w niedzielę dopiero dziś część rzeczy pojechało a ja na "pudłach" przez tydzień będę mieszkać i ostatecznie w Piasecznie a nie w Wawie


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Hejja też doczytałam już-szkoda tylko ze nikt nie zauwazył mojego postu napisanego kilka godz wczesniej

                          Sikornik trzymam kciuki za wasze szczęście,jak ochłoniesz to na spokojnie porozmawiajcie i wyjaśnijcie sobie wzystko,być moze to jednak nie będzie koniec

                          Dotka widzę masz tez nieciekawie ,u ciebie to ta cała sytuacja zrobiła sie juz bardzo niepokojacamyślę że taki wyjazd by pomógł a już na pewno Tobie psychicznie

                          Iza fajne foteczki!!zrabniocha jesteś!!!


                          Majek a dziewczynki juz zdrowe?więc za tydzień przeprowadzka ,fajnie!

                          Tree powinniscie porozmawiać spokojnie i podzielic obowiązki,to ze on pracuje a ty nie to nie znaczy ze masz robić wszystko sama...a dbanie o dom to nie praca??????
                          Sylwia 9 latek
                          Damianek 17 m-cy


                          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                          Skomentuj


                            sileko ktorym poscie mowisz boszukam i nie widze?
                            majekpowodzenia,ja jednego roku przeprowadzalam sie 5 razy a moj przyjazd z niemiec do francji na zawszepozostanie wmojej pamieci...nie znosze przeprowadzek.
                            domiuwielbiam pierogi z jagodami
                            co do mojej sytuacji to na prawde wieje groza...nie bedzie latwo...

                            Skomentuj


                              Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                              sileko ktorym poscie mowisz boszukam i nie widze?
                              majekpowodzenia,ja jednego roku przeprowadzalam sie 5 razy a moj przyjazd z niemiec do francji na zawszepozostanie wmojej pamieci...nie znosze przeprowadzek.
                              domiuwielbiam pierogi z jagodami
                              na str 732 ale to juz niewazne chyba sie położe
                              Sylwia 9 latek
                              Damianek 17 m-cy


                              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                              Skomentuj


                                silek sorki...tak sie zapamietalysmy w narzekaniu na chlopow ze nie odpisalysmy...
                                jak sie teraz czujesz?moze jesli to nie od jedzenia to cos cie ugryzlo?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X