Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
    moja sis ma 24 lata a poważnie wygląda na 14 max. - mam na to twarde dowody
    Sorry ale skojarzenie mialam tylko jedno
    Color ja jakis czas temu wygralam zestaw patelni Tefal ... juz nie wiem ile razy pisalam do organizatora co z nagroda, zwodzili i zwodzili, w koncu peklam i im nagadalam to mi napisali ze nagrod nie bedzie bo niby sponsor sie wycofal i ze bedzie kasa zamiast nagrody . Mija 5 miesiac a kasy nie widac - ostatnio zbruzgalam goscia to mi napisal ze co ja sobie mysle - on te kase musi pierw zarobic itp. Tak jakby mnie to interesowalo - skoro organizuja konkurs to niech sie wywiaza z obietnic - ja by wygrac tez musialam spelnic jakies wymagania.

    Miesiac temu wygralam zestaw firmy Orico i ponoc tez paczka sie na poczcie zgubila ....

    Skomentuj

    •    
         

      Dzień dobrymy już po sniadanku,dzis były kanapeczki a córy płatki

      Gopi trzymam kciuki za mamęoby poszło sprawnie i bez komplikacji

      Iza super ,dobrze że katar już jest przeszłością!!!

      Annse to ile ty masz wiosen ,że biora cie za babcię?haha


      ja ur Sylwię jak miałam 19 lat a wyglądałam bardzo dziecinnie,również patrzyli na mnie ze zgorszeniem,ale jak z nia idę na miasto to do tej pory spotykam się z opiniami że to moja młodsza siostra zwłaszcza jak sie nie umaluję.....
      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
        Sorry ale skojarzenie mialam tylko jedno
        Spoko ja tez podobne miała jak przeczytała to co napisałam i tylko sie ubawiłam hehe

        spadamy na spacerek, bo przestało padać a mam do zaliczenia bibliotekę w Szkole Muzycznej... potem ksero, poczta, spożywczak etc.

        no i rejestracja u ortopedy

        do sklikania później kobitki

        Skomentuj


          mnie na szczescie za babcie nie biora , ale jak by brali to itak bym olała ..... pierwsze dziecko urodziłam w wieku 29 lat długo sie staralismy i po d rodze dwa poronienia były koszmar ..... co przezyłam byłam w takim dołku ze mezowi powiedziałam zeby sie ze mna rozwiódł bo ja mu dzieci nie dam , ale naszczescie mądry z niego człowiek i wielki szacun za to jeszcze bardziej go za to kocham ze w tych trudnych dla nas chwilach byl ze mna i mnie wspierał ....... wiec dlatego mam takie małe dzieci ... ale trzymam sie i codziennie dziekuje ...... za moje skarby .... pa pa

          Skomentuj


            SIkornik fajnie CI , u nas leje takimi wielkimi kroplami że szok od 3 w nocy.
            Antalis no to też miałaś udrękę z konkursami.Na polkach jest nawet watek o nie dotrzymanych nagrodach , bo skoro organizują to niech przysyłają a nie
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              A tak się cieszyłam że kataru niema a ten się pojawił kurcze jak bumerang wraca
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                a co jej dajesz na ten katar...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                  a co jej dajesz na ten katar...
                  Euphorbium , masc majer , i camfora na klatke piersiowa.
                  3 dni temu jak zaczelam uzywac euph to byl juz mniejszy , wczoraj po poludniu wcale tylko na noc a dzis po przebudzeniu nic a teraz znow takie gluty ida
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    a byłas z nia u lekarza bo ona dosc długo ma ten katar ...... ja zawsze daje Lipomal -dobry syrop , wit.c w kropelkach , a masc majerankowa , a n a noc masc na plecki PULMEX baby , I ZAWSZE POMAGA ... DUZO ZDROWIA ....

                    Skomentuj


                      Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                      a byłas z nia u lekarza bo ona dosc długo ma ten katar ...... ja zawsze daje Lipomal -dobry syrop , wit.c w kropelkach , a masc majerankowa , a n a noc masc na plecki PULMEX baby , I ZAWSZE POMAGA ... DUZO ZDROWIA ....
                      Długo? dopiero 3 dzien lekarz mi nic nowego nie powie gdyz to przez zęby.
                      Ja daje małej tak:
                      Calcium w syropie , maść pulmeź (tak jak Ty) maśc majerankowa , duzo herbatki z miodem i cytrynka
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ide sprzatac bo czas leci a jakos nie moge sie dzis za nic wziasc , mały spacerek juz był wiec ok. teraz jakis obiad ..... pa jeszcze raz duzo zdrowka sorry ze napisałam ze długo ale jaos mi sie tak wydawało ...pa

                        Skomentuj


                          Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                          ide sprzatac bo czas leci a jakos nie moge sie dzis za nic wziasc , mały spacerek juz był wiec ok. teraz jakis obiad ..... pa jeszcze raz duzo zdrowka sorry ze napisałam ze długo ale jaos mi sie tak wydawało ...pa
                          CIao
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            To mój misio przed chwilą zrobione

                            Sylwia 9 latek
                            Damianek 17 m-cy


                            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                            Skomentuj


                              a te sa zrobione w ogrodzie u dziadka

                              Sylwia 9 latek
                              Damianek 17 m-cy


                              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                              Skomentuj


                                Napisane przez silek7 Pokaż wiadomość
                                To mój misio przed chwilą zrobione

                                ale sobie słodko spi !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X