Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    majajula dużo zdrówka dla Majeczki

    melchior Twój mąż myśli praktycznie i oszczędnie, ale chyba jeszcze nie możecie tak zrobić. Szkoda, bo kupę kasy kosztują foteliki.
    Natalka - 24 lipca 2008r.

    Skomentuj

    •    
         

      chlopy zawsze na czymś chca oszczedzić .....

      Skomentuj


        Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
        ja mam do małej fotelik chicco od 0-13 kg . a ona ma teraz jakies 12 kg. wiec musze sie ogladac za nowym fotelikiem a moj maz stwierdził ze Aska weznie Tymka a on dostanie podstawke .
        2 latek w takim foteliku musi być malutka


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          No, Natalka to klocek ciężki, ale mam nadzieje, że jak zacznie ganiac, to spadnie jej waga.
          Natalka - 24 lipca 2008r.

          Skomentuj


            mój mąż zanim gdziekolwiek pojedziemy to 3 razy sprawdza czy dzieic dobrze pozapinałam nawet jak pare kilometrów tylko jedziemy


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
              Syla to ladnie ta twoja mała waży, moja ma 2 latka i wazy 12 kg. ale do jedzenia okropna chleba nie , wedliny nie , nic tuczacego mala kobitk ajuz dba o linie .... aby chłopca sie podobac
              moja Julka na bilasnie 4latka 13 wazyła a jak miała 2 lata 10


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                Syla to ladnie ta twoja mała waży, moja ma 2 latka i wazy 12 kg. ale do jedzenia okropna chleba nie , wedliny nie , nic tuczacego mala kobitk ajuz dba o linie .... aby chłopca sie podobac
                Moja też ma prawie 2 lata i dokładnie 12 kg waży, ale na apetyt to wcale nie narzeka... tylko przerabia na bieząco


                Skomentuj

                •    
                     

                  ja czesto widze jak dzieci po całym aucie lataja nie przypiete , wiec szacun dla meza moja mała drobna ale fotelik musi miec juz nowy ...

                  Skomentuj


                    melchior musi bo moja Julka by nie ulezała w takim w wieku 2 lat
                    my nie ieliśmy auta dość długo więc nie miałam takiego 9-18 tylko do 36 także Julka do 18 lat w nim moze jeździć


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Napisane przez syla_86 Pokaż wiadomość
                      No, Natalka to klocek ciężki, ale mam nadzieje, że jak zacznie ganiac, to spadnie jej waga.
                      spadnie jej waga jak acznie porzadnie smigac latem to zobaczysz..

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        i Julka jest nauczona że pierwsza rzecz jak wsiada do samochodu to się zapina. Raz dziadek chciał nas podwieść do babci bo jechał po drodze i nas spotkał a że nie miał fotelików to Julka mu odpowiedziała że "NIE bo to pewna śmierć"


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Napisane przez syla_86 Pokaż wiadomość
                          majajula dużo zdrówka dla Majeczki

                          melchior Twój mąż myśli praktycznie i oszczędnie, ale chyba jeszcze nie możecie tak zrobić. Szkoda, bo kupę kasy kosztują foteliki.
                          dzięki syla one obie mi chorują Julka na antybiotykach własnie leci a ja od 2 tyg w domu siedzę i świruję


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                            i Julka jest nauczona że pierwsza rzecz jak wsiada do samochodu to się zapina. Raz dziadek chciał nas podwieść do babci bo jechał po drodze i nas spotkał a że nie miał fotelików to Julka mu odpowiedziała że "NIE bo to pewna śmierć"
                            to ładnie dziadka podsumowała , ale taka jest prawda nieraz wystarczy mały kawałek drogi a na wariata mozna wpasc...

                            Skomentuj


                              to życzymy zdrówka slicznym dzewczynka ... ide spac bo jutro 6.30 pobudka mała wstaje i wszystkich budzi....

                              Skomentuj


                                dziadek to wszystkim teraz opowiada i chwali siię jaką ma odpowiedzialną wnusię bo to może 2 miesiące temu było


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X