Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej dziewczyny
    u nas upal dzis straszny ponad 31 stopni i duszno,pewnie w ocy bedzie padac.
    mam pytanko zwiazane z gotowaniem,jak dlugo gotowac swiezy szpinak?
    macie jakis pomysl jak przyzadzic cukinie?dostalam te warzywka od mojej korepetytorki i musze szybko cos wymyslic zeby sie nie zepsuly a jakos brak mi pomyslow...

    Skomentuj

    •    
         

      dotka, moja babcia z cukinii robi takie jakby leczo - kiełbaska, mięso, papryka, pomidory, cebula, cukinia, koncentrat pomidorowy. wiem, że niektórzy też robią placki z cukinii albo cukinię w cieście, ale na to przepisów nie znam.

      Skomentuj


        dotka , tutaj tylko Gopi cię uratuje...
        kiedyś chyba podawała gdzieś przepis z cukinii,

        a ja cukinię dodawałam normalnie do duszonego mięska wraz z innymi warzywami,
        ale można też obtoczyć w panierce i usmażyć.
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          Moja mama szpinak tylko delikatnie parzyła w gorącej wodzie, a cukinię to ja zawsze robiłam w zalewie octowej tak jak ogórki warszawskie i później do obiadku pycha

          Skomentuj


            Leczo z cukinii ... pycha.Ja polecam placuszki z cukinii - sa w naszych kulinariach wiec mozesz zajrzec.

            My zaraz wychodzimy tylko mezus z pracy wroci.
            Własnie co z Tree ??

            Dziewczyny ktore juz kiedys cos tu wygraly - ile czekalyscie na przesylke ?
            Ja musze swojej pilnowac bo u nas gosciu od paczek zostawia je u sasiadow bo mu sie nie chce na sama gore chodzic a potem musze ich szukac po ludziach az w koncu ktos mi jakiejs nie odda A przeciez nie moge przez paczki w domu kiblowac ...

            Skomentuj


              dzieki dziewczyny,zaraz poszukam i pewnie na cos ciekawego wpadne
              gopi ja bym temu gosciowi zwrocila uwage,kiedys mi listonosz tak robil jak mieszkalam sama ze zostawial u sasiadow jak nikogo nie bylo i bez avizo wiec nawet nie wiedzialam ze cos przyszlo...

              Skomentuj


                Izabelka
                Ja wczoraj o 23 w nocy wymyslalam kolacje mezowi i splodzilam placuszki z kalafiora, papryki i paru innych skladnikow
                Dotka z tym ze to roznie bywa bo jak poczta nosi to ok ale jak wynajmuje ludzi to sa do bani.
                Last edited by antalis; 18-06-2009, 15:22.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
                  Leczo z cukinii ... pycha.Ja polecam placuszki z cukinii - sa w naszych kulinariach wiec mozesz zajrzec.

                  My zaraz wychodzimy tylko mezus z pracy wroci.
                  Własnie co z Tree ??

                  Dziewczyny ktore juz kiedys cos tu wygraly - ile czekalyscie na przesylke ?
                  Ja musze swojej pilnowac bo u nas gosciu od paczek zostawia je u sasiadow bo mu sie nie chce na sama gore chodzic a potem musze ich szukac po ludziach az w koncu ktos mi jakiejs nie odda A przeciez nie moge przez paczki w domu kiblowac ...
                  Kiedyś Nusiak wygrała chyba bajkę na CD i z czego pamiętam szybko dostała.
                  Ja wygrałam na polki ale tam się czeka od 2 do 3 tyg , a z kolei na jedna czekam od lutego bo niby na poczcie zaginęła
                  A Tree była dziś dostępna o 13(podglądałam) i nic nie napisała hmm?
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                    dzieki dziewczyny,zaraz poszukam i pewnie na cos ciekawego wpadne
                    gopi ja bym temu gosciowi zwrocila uwage,kiedys mi listonosz tak robil jak mieszkalam sama ze zostawial u sasiadow jak nikogo nie bylo i bez avizo wiec nawet nie wiedzialam ze cos przyszlo...
                    Nasz listonosz robi dokładnie to samo , daję sąsiadom kiedyś Mama czekała na przsyłkę ponad 2 tyg aż wkońcu chciałą dzwonić i się okazało że listonosz dał starej babci która już tu nie żyje paranoja!!
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      cukinia

                      hej, z cukini to pyszne leczo tylko można jeszcze dodac marchewkę, porę, pietruszkę w paseczki.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                        Kiedyś Nusiak wygrała chyba bajkę na CD i z czego pamiętam szybko dostała.
                        Ja wygrałam na polki ale tam się czeka od 2 do 3 tyg , a z kolei na jedna czekam od lutego bo niby na poczcie zaginęła
                        A Tree była dziś dostępna o 13(podglądałam) i nic nie napisała hmm?
                        pewnie sprawdzała czy się ktoś o nią zamartwi

                        haha a tu ..... niespodzianka ....martwimy się
                        Julek 15.o2.2oo7r



                        Skomentuj


                          Colorowa ale makabra
                          mi kiedys zapukal do drzwi facet (to bylo w niemczech) i mowi mi lamanym niemieckim ze listonosz cos zostawil (moja kolezanka zamowila herbatke figura ).
                          slysze ze facet ma polski akcent,okazalo sie ze jest Polakiem i przyjechal do niemiec do pracy.biedny sie nameczyl zeby mi wystekac o co chodzi...

                          Skomentuj


                            Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
                            Izabelka
                            Ja wczoraj o 23 w nocy wymyslalam kolacje mezowi i splodzilam placuszki z kalafiora, papryki i paru innych skladnikow
                            Dotka z tym ze to rzonei bywa bo jak poczta nosi to ok ale jak wynajmuje ludzi to sa do bani.
                            a co to za placuszki z kalafiora?

                            Gopi a ja kiedyś pytałam tu na CM o przepis na czekoladowe ciasto,za które zgarnęłaś nagrodę...wrzuciłaś gdzieś przepis? czy to czekoladowa tajemnica?
                            Julek 15.o2.2oo7r



                            Skomentuj


                              gopi jakie ciasto czekoladowe?
                              ja tez chce przepis,proosze...
                              Francuzi maja takie ciasto czekoladowe ktore jak sie je przekroi to ze srodka wylewa sie goraca polewa i do dzis mi sie nie udalo go dobrze zrobic nawet z paczki,zawsze srodek jest suchy

                              Skomentuj


                                Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                                hej dziewczyny
                                u nas upal dzis straszny ponad 31 stopni i duszno,pewnie w ocy bedzie padac.
                                mam pytanko zwiazane z gotowaniem,jak dlugo gotowac swiezy szpinak?
                                macie jakis pomysl jak przyzadzic cukinie?dostalam te warzywka od mojej korepetytorki i musze szybko cos wymyslic zeby sie nie zepsuly a jakos brak mi pomyslow...
                                Hej Dotka,mozesz zrobic FASZEROWANA CUKINIE.
                                Wydrazasz srodek,solisz od srodka,kupujesz mielone miecho ,przyprawiasz ,dodajesz gotowanego ryzu lub kaszy,mozesz tez dodac pokrojone w plastry pieczarki ale niekoniecznie,polowki obkladasz folia aluminiowa tak zeby gora byla odkryta i sruuu do piekarnika.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X