Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    witam nową mamusię
    gratuluję dwójeczki dzieci i do tego parki ....

    a co do mężusia na weekendy, to ja bym chyba oszalała, cały tydzień wszystko na głowie....no ale cóż, bywa i tak a kobieta jest z natury silna musi się do wszystkiego przystosować! Ola resocjalizację to i ja chciałam studiować tyle, że w Kielcach akurat no ale skończyło się na pedagogice opiekuńczej w warszawie (zahaczyłam też o psychologię w Lublinie na rok)

    u mnie synuś śpi a Mamusia kawkę pije...
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj

    •    
         

      Mój synek też śpi.
      Dziewczyny mam pytanie napisała do mnie koleżanka która niedawno próbowała popełnić samobójstwo i mam dylemat nie wiem co jej napisać żeby jej nie urazić, dodam że dziewczyna jest w kiepskim stanie psychicznym.

      Skomentuj


        Myślę, że jak napisała to znaczy, że potrzebuje kontaktu. Nie wiem jak bliska to koleżanka i z jakiego powodu zdecydowała się na tak drastyczny krok, ale chyba warto po prostu poświęcić jej trochę czasu, czasami ludzie potrzebują zwykłej rozmowy, żeby się lepiej poczuć.


        Skomentuj


          izabelka no wiesz,jak mus to mus..... nieraz trzeba zacisnąć zęby i robić to co trzeba bo inaczej mozna zwariować!w kazdym razie egzaminy zaliczone na piateczki tylko jedna 4

          mamakarolka nie wiem co Ci doradzić......... w sumie ciężko coś wymysleć na jaki temat rozmawiać z taką osobą .....

          patka widze że rocznik 79

          Skomentuj


            mamakarolka to bardzo delikatna sprawa, bardzo...

            tak jak pisze patka najwyraźniej odzew z jej strony to prośba o uwagę, ja myślę, że warto poświęcić jej czas na rozmowę, a nawet milczenie, tyle że nie należy oceniać tego co było.
            mój kolega popełnił samobójstwo 15lat temu, mieliśmy wtedy po 15lat młodzi, dzieciaki jeszcze....ale nikt nie spodziewał się tego.
            podobno przyszli samobójcy wysyłają sygnały zwiastujące ich krok, a niedoszłym należy pomóc, by znów nie próbowali.

            powodzenia mamakarolka bo to bardzo trudna sprawa
            Julek 15.o2.2oo7r



            Skomentuj


              W tym właśnie problem że ona nie jest moją bliską koleżanką, chodziłyśmy do jednej klasy w średniej szkole.

              Skomentuj


                no to tym bardziej chyba trzeba jakoś jej pomóc, skoro nie byłyście blisko a ona się do Ciebie odzywa...
                ale czy ona chce porozmawiać? napomknęła coś? czego oczekuje...

                trudno wyczuć taką sytuację.
                Julek 15.o2.2oo7r



                Skomentuj

                •    
                     

                  Może właśnie bliższe osoby obchodzą sie z nia jak z jajkiem i dlatego szuka kontaktu z dalszymi znajomymi. Delikatna sprawa.


                  Skomentuj


                    Na razie chciała tylko żebym do Niej napisała. Ja nawet dokładnie nie wiem jaką ma sytuację w domu. Dzięki za rady.

                    Skomentuj


                      Muszę znikać bo moje dziecię się obudziło, teraz z pół godzinki marudzenia mnie czeka. Odezwę się później.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        my po spacerku pogoda sie wyrobila choc wiaterek wieje ja dzis a handre poszłam a zakupy kupiłam sobie bluzeczke

                        Skomentuj


                          moje dziecie powstalo niedawno,zaraz musze cos jej dasc do zjedzenia bo to glodomor taki ze hej
                          a potem na spacerek bo u nas upal sie zrobił i pot po doopie ścieka

                          Skomentuj


                            a ja do kosciola mała sypie kwiatki

                            Skomentuj


                              Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                              a ja do kosciola mała sypie kwiatki
                              hehehe no to masz zajęcie

                              my spadamy zaraz na spacer i kawke wiec jakby kto za mną tęsknił to bede wieczorem

                              Skomentuj


                                a co sie dzieje z sikornikiem wcale sie nie odzywa , mam nadzieje że mały sie nierozchorował

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X