Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    o magda to nieźle z tą dziurą
    u mnie nici z kawki bo mleka brak a innej nie pijam, no chyba że swojego nakapię


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Hej dziewczyny u nas od wczoraj cały czas pada;(, do tego zimno i pomuro. Pomysł z kawą podchwyciłam i polece zrobic
      Majajula- moja Amelka właśnie zachwyca sie twoja córka

      AMELCIA ur. 08.02.2007

      Skomentuj


        Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
        Tree nie wiem czy do końca bo moj ateściowa nie lubi swojego syna
        kiedyś mu powiedziała że żałuje że nie zginął w wypadku który miał w wieku 10 lat, także jak dla mnie to chęć zepsucia naszego szczęścia czy coś innego jeszcze
        To jest nieprawdopodobne jak matka może powiedziec do swojego dziecka:"żałuje że nie zginołeś w wypadku"



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          CZESC MARTI JAK TAM aLANEK?

          AMELCIA ur. 08.02.2007

          Skomentuj


            Napisane przez syla_86 Pokaż wiadomość
            Natalka jest bardzo wesołym dzieckiem, rzadko płacze. Czasami mam z niej ubaw. Jeszcze się pochwalę, że nawet nie złości się jak ją ubieram lub rozbieram, baa nawet mi pomaga. Sama zdejmuje sobie bluzeczki lub body z głowy, przy ubieraniu jak proszę, aby włozyła rączkę to wkłada. No zadziwia mnie bardzo pozytywnie
            Syla to bardzo samodzielna jest już Twoja córeczka mój Alan ma już prawie trzy lata a nie potrafi założyc albo ściągnąc bluzeczki,spodenki tak ale bluzka to już wyższa szkoła jazdy,plączą mu sie ręce i nie umie wtrafic ręką w rękaw od bluzki.



            Dawniej Marti

            Skomentuj


              rzeczywiście fajnie, że Mała jest taka samodzielna i grzeczna. moja córka strasznie się złości przy ubieraniu, najchętniej uciekłaby z przewijaka. czasem mam problemy z założeniem jej pieluchy, nie mówiąc już o spodniach zanim założe drugą nogawkę, to pierwsza juz jest ściągnięta.

              Skomentuj


                Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
                CZESC MARTI JAK TAM aLANEK?
                Czesc Dominko,Alanek jeszcze troche pokaszluje ale już nie tak bardzo jak wcześniej ale za to doszedł mu katar.Nie dziwie sie jak taka pogoda.Jednego dnia upał a drugiego zimno,że kurtke trzeba zakładac.Mnie też wzięło przeziębienie,mam nadzieje że mi przejdzie bo w pracy nie wolno mi kaszlec i kichac a na L4 nie mam ochoty sie wybierac.
                Last edited by Martyna2006; 29-05-2009, 09:54.



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ale wstrętna pogoda,głowa boli-chyba ciśnienie spada.Nic tylko spac.Buuu



                  Dawniej Marti

                  Skomentuj


                    Marti moja teściowa jest pogięta i już ma dziwne podejście do życia jakby z kosmosu była
                    no ale mój mąż o tych słowach nie uważa jej już za matkę tylko opiekunkę jak to ujmuje i może dlatego tak się lubi z moją mamą bo szuka w niej prawdziwej matki


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
                      Majajula- moja Amelka właśnie zachwyca sie twoja córka
                      a co oglądacie???


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                        Cześć kobity. I ja się wtrącę. Moja teściowa kiedyś miala depresję (przez swojego męża) to na nas się wyżywała i omal nie rozwaliła nam małżeństwa.
                        Cześć! Ja wczoraj napisałam ten post i nikt nawet go nie zauważył Dzisiaj u nas okropna pogoda leje i zimno, a mój syn pojechał na wycieczkę z klasą.


                        Skomentuj


                          hey KOBIETY

                          a myśmy spały do 8:10 normalnie szok
                          miałam wczoraj imprezkę,były dziewuchy,na podwórku siedziałyśmy a o 20h ulewa nas przegoniła do domu,ale i tak udane spotkanie
                          a mnie dziś rano juz 2 razy przeczyściło....hmm siostra mówi,że może mam jakąś grypę jelitową??a przed wczoraj mnie żygało

                          widziałyście ten konkurs na dzien dziecka??co trza uzupełnić profil na polki.pl
                          nagroda fajna,ale nie będę wpisywać danych do proflu...
                          FROCH

                          Skomentuj


                            Miss hej a może stresik przed wyjazdem ja tak zawsze reaguję
                            co do konkursu to on już chyba się zakończył do 27 chyba był


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              majek

                              http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=2804

                              konkurs od 27 maja- 27 czerwca
                              FROCH

                              Skomentuj


                                ja jak zwykle coś źle doczytam 27 się zaczęło a ja myślał że skończyło
                                może by warto wziąść udział


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X