Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pa ja też już idę
    może jajecznice malej zrobię


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      nieeee no kurde kolejny konkurs
      to się chyba nigdy nie skończy !!!!

      A może zebrać się do kupy i poprosić aby jakoś inaczej to rozwiązano, co ??
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        hmm pewnie portal zyje z konkursow, wiec nie sadze aby dalo sie cos z tym zrobic :/
        Amelia ur.21.06.2008r

        Skomentuj


          sygita ja nie mam nic przeciwko nim, niech sobie są ale np w jednym wątku. A tutaj... il uczestniczek tyle wątków. Trzeba się przedzierać przez gąszcz konkursowych postów. Bez sensu ....
          Do tej pory konkursów nie było. Dopiero ja wiem... od miesiąca ??
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            nie mam pojecia jak to jest , ale faktycznie jest to uciazliwe-przyznaje
            Amelia ur.21.06.2008r

            Skomentuj


              Witam. Mam na imię Sylwia jestem mamą 15 miesięcznego Karolka. Mam nadzieję że mogę do Was dołączyć?

              Skomentuj


                cześc sylwia witaj w krejzolkach, na razie pustki albo sie laski ukrywaja wieczorkiem powinno byc lepiej.

                AMELCIA ur. 08.02.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  Czesc
                  Ja tylko na moment,zaraz musze kapac malego i (mam nadzieje)pojdzie spac...mam duzo nauki na jutro bo sie przez caly dzien obijalam w ogrodzie u znajomej,obgadywalysmy tesciowe
                  Licze ze uda mi sie zajrzecdo was jeszcze wieczorkiem ...

                  Skomentuj


                    czesc Dotka, do czego ty sie tak uczysz? ja własnie wsadziłam swoja tesciowa do autobusu i jestem bardzo happy dała mi tym razem w kość az sie popłakałam. Ale juz jest oki teraz tylko sajgon w domu uporzatnac musze.
                    Fajnie ci ze mały tak wczesnie pojdzie spac

                    AMELCIA ur. 08.02.2007

                    Skomentuj


                      francuskiej gramatyki sie ucze
                      ja tez oddycham z ulga jak moja tesciowa wyjezdza...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A daj spokój dzis przechodziła teraz przechodziła sama siebie. np: przekonywała Amelke ze same truskawki ktore je są złe. a duzo lepsze sa ze smietana i posypane tona cukru;/ a potem sie dziwi skad jest gruba. albo ze na podwieczorek zamiast jablka top lepsza pajda chleba. pisze pajda bo mialo grubosc ze 3 cm. po zwroceniu przez M uwagi popłakała sie i afere zrobiła jak my dziecko wychowujemy.

                        AMELCIA ur. 08.02.2007

                        Skomentuj


                          dominikaskad ja to znam...u nas przed Bozym narodzeniem chciala kupic malemu chodzik pod choinke na co ja zaoponowalam a ona"ale dziecko MUSI miec chodzik,moje mialy"(jej syn-moj facet nauczyl sie chodzic majac 14 m-cy,mial krzywice i do dzis koslawe na maksa nogi...)
                          takich sytuacji bylo mnostwo,ogolnie ona wie wszystko najlepiej...
                          dobrze ze dzieli nas 2000 km bo bylyby tu niezle awantury...
                          Skoczylam na nia jak zaczela obgadywac mojego brata ktory wtedy do nas przyjechal,wymyslila ze on ma byc sam w swieta bo ona chce byc ze swoimi dziecmi(syn 35 lat i corka 21 lat).Byla ostra wymiana zdan,nie w moim stylu ale coz...nastepnym razem nie pozwole jej tu tak dlugo u nas siedziec(3 tygodnie).

                          Skomentuj


                            oj dziewczyny skąd ja znam te mądrości teściowej

                            moja mieszka koło przedszkola do którego chodzi Julka i niestety dzień w dzień muszę choć na chwilę do niej pójść bo o 13 siedzi pod domem i czeka na nas
                            dobrze żwe jeszcze 3 tyg i koniec tego
                            a najgorsze że ciągle gada ze dzieci źle ubrane że im zimno i takie tam
                            czasami uda mi się uciec ale nie zawsze


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              o ranym, wy to macie przygody z tesciowymi :/ wspolczuje
                              Amelia ur.21.06.2008r

                              Skomentuj


                                A no przygody, że hej. Ja mam teściową do rany przyłóż oczywiście też ma swoje widzi mi sie, Julka to by ubrała w kożuch najlepiej. Pamietam jak pisaliśmy prace mgr to Jeździł tam na cały dzień przez 2 tygodnie. Mąż jak zobaczył raz Julka na spacerze to aż się za głowę złapał sierpień, upał a on w długim rękawie i w spodniach Ja nie wiem co te babcie takie na punkcie tego ubierania ?? !! Tylko zimno i zimno

                                Witaj mamo Karolkowa jasne, że możesz się dołączyć, będzie nam bardo miło.
                                A tak poza tym to bardzo ładne imię ma Twój syn
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X