Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
    colorowa bo wszyscy sie rejestruja do konkursu...
    szkoda bo lubie to forum ale nuda sie rozprzestszenia powoli...
    Wiesz ja stworzyłam parę nowych wątków ale tam mało odpowiedzi , gdyż chyba rutyna to Crazy itp

    Dobranoc Magda
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      idę lulkać mamusie
      dobranoc wszystkim
      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        Colorowa Ty to bardzo fajne te wątki założyłaś

        A co do reszty to macie rację, mnie to te konkursy doporowadzają do białej gorączki. Sama nie wiem gdzie mamy się podziać bo jak byłyśmy na parenting to też tam się nic nie działo.
        Może te Polki ? tam gdzie nie ma tych konkursów ...

        izabelka przykro mi, że się zawiodłaś może inne warsztaty będą lepsze
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          czy dziewczyna ma wykształcenie pedagogiczne? nie mam pojęcia, może i ma ale widocznie nie idzie w parze z obyciem z dziećmi i podejściem do nich...trudno

          jutro mam jeszcze warsztaty z pierwszej pomocy, ale nie wiem czy dotrę?
          ale w piątek znów, więc zobaczymy co dalej...

          dobranoc Madzia, dobranoc Silek

          widzę, że Tree jesteś, jak Julek? zasnął? ma gorączkę?
          Julek 15.o2.2oo7r



          Skomentuj


            Izabelka Julek właśnie jest kąpany przez tatę. Nie wiem czy jeszcze pójdzie spać. Ale ma gorączkę, dostanie Paracetamol i mam nadzieję, że choć troszkę zejdzie.
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              daje się wykąpać? mój przy gorączce ostatnio bardzo nie chciał
              ale warto wykąpać maluszka w ciut chłodniejszej wodzie, dla zbicia temperatury właśnie,
              na pewno paracetamol pomoże, chociaż na tyle aby mógł zasnąć spokojnie,

              ja mojemu Julkowi w nocy też podaję przeciwgorączkowe, gdy dawka podana przed snem przestaje działać, wtedy zaczyna się kręcić i robi się niespokojny,
              podaję panadol i eferalgan w czopkach na zmianę, jak był młodszy robiłam też okłady na czoło...
              a wysoką ma gorączkę Julek?
              Julek 15.o2.2oo7r



              Skomentuj


                My juz od 2 godz na nogach. Wczoraj wieczorem objadłam sie jak bak, pizza byla pyszna.
                Dzis raczej spacerku nie bedzie - zimno, pochmurno i wieje jak cholerka. Zapowiadali burze wiec dzis kiblujemy w domu.Nie chce malego narazac bo mi zmoknie, zziebnie i choroba gotowa.
                Ide cosik zjesc, o 10 mlody padnie i biore sie za sterte prasowania.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witajcie.Mała dalej ma okropny katar a w nocy strasznie kaszlała tak szczekająco i jak pianie koguta,pewnie znowu krtań Mam w domu Encorton ale boję się podać bez konsultacji lekarza a do niego idziemy dopiero na godz 11.


                  Skomentuj


                    cześć dziewczyny!
                    Tree jak z synkiem? gorączka spadła?
                    Wiecie co, właśnie rozmawiałam ze znajomą i trochę mnie zdenerwowała, ponieważ stwierdziła, że to niedopuszczalne tak późno dziecku chrzest robić, a już w ogóle nie robić, to jakaś masakra ogólnie! my zdecydowaliśmy na początku, że jeśli w ogóle bedziemy chrzcić, to w lecie (nie chciałam w zimie, dziecko malutkie, w kościele zimniej niż na dworzu). a Wy kiedy robiłyście chrzest?

                    Skomentuj


                      Maly urodzil sie we wrzesniu a chrzcilismy w pazdzierniku.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Cześć babeczki

                        Tak dzisiaj Julek jak nowo narodzony, bez gorączki, trochę jeszcze kaszle.
                        Dokazuje już z samego rana, więc widać, że jest poprawa

                        Gopi co Wu tak z kurami wstaliście ?? Spać nie możecie ??

                        Magda ja urodziłam w marcu a chrzciliśmy w sierpniu. Po pierwsze mały miał 3 miesiące kolki,płakał całymi dniami i nie wiedziałam jak to będzie w Kościele, po drugie przeprowadzaliśmy się i chciałam już by chrzciny odbyły
                        w nowym miejscu zamieszkania, a po trzecie też chciałam by było ciepło
                        Nie przejmuj się gadaniem innych ludzi, to jest Wasze dziecko, Wasza sprawa i Wasza decyzja kiedy będziecie chrzcić
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość
                          dotka tak, masz rację forum konkursowe się robi....

                          mój synek specjalnie się nie buntował jak mu czegoś zabraniałam, ale pamiętam że palcem pokazywałam nu nu nu po setnym razie skutkowało...albo mu się nudziło to zajęcie... nie wiem
                          teraz jak jest nieznośny stoi w kącie, pokornie, chwilkę (ale ma już ponad 2 latka)
                          Izabelka mój Alan też stoi w kącie i to bardzo skutkuje.Nic nie pomagało,krzyki,prośby a jak tylko usłyszy:''Jeszcze raz to zrobisz to idziesz do kąta"to odrazu dziecko aniołek.



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Family dawałaś już Julkowi ten deflegmin?



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              cześć moje kochane
                              WSZYSTKIEGO DOBREGO Z OKAZJI DNIA MAMY spóźnione ale ciągle nie mam czasu zasiąść przed komputerem

                              Tree to dobrze że Julek już zdrowszy, duzo zdrówka dla niego
                              i dla Alanka również


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Marti moja Majka też miała deflegmin jakiś czas temu ale bez problemu połykała te kropeli tylko ja jej do buźki bezpośrednio zakraplałam


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X