Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    no FAMILI ze sie po swiecie tulam.tak naprawde to ja bezdomna jestem
    shannon

    Skomentuj

    •    
         

      MAGDA a wszystkie joasie to fajne dziewczyny
      shannon

      Skomentuj


        no wiem moja przyjaciółka i taka bardzo fajna koleżanka mają na imię Joanna

        Skomentuj


          ze tak nieskromnie powiem rowniez jakie imie posiadam
          shannon

          Skomentuj


            no tez tak sobie potem pomyślałam

            Skomentuj


              ja na kaszel Marysi robię syrop z cebuli. i chyba tylko ten jej pomaga




              Skomentuj


                co moge w ogóle kupić ośmiomiesięcznemu dzieku na dzień dziecka? na pewno kupię puzzle piankowe, ale co jeszcze? ma tyle zabawek, ale w ogóle się nimi nie bawi :/ posiedzi minutę i ucieka do kabli, pilotów, szafek i innych rzeczy niekoniecznie przeznaczonych do jej wieku...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                  no wiem moja przyjaciółka i taka bardzo fajna koleżanka mają na imię Joanna
                  Hej, ja też mam Joaśka na imię i powiem nieskromnie, że to imię uwielbiam
                  Gdybym się tak nie nazywała, to na pewno nadałabym je swojej córeczce, no ale niestety, moja mama mnie ubiegła, haha Oczywiście Viktoria ma Joanna na drugie


                  Skomentuj


                    Helol
                    Ja dopiero do domu wrocilam-bylismy u rodzicow all day.
                    Magda mysle ze takiemu malcowi starcza puzzle - i tak nie wie ze ma swieto.
                    Ta pogoda mnie wykonczy - nie trawie ciepla, maly tez.Na dlugie spacery wycgodzimy po 16 - rano ew male zakupy - wiadomo jak niebezpieczne sa spacery w takim cieple rano lub poludnie.

                    ide cos zjesc .... mam smaka na salatke z pomidora.

                    Skomentuj


                      LULLA asiula
                      shannon

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja wam zazdroszcze pogosy.goraca nie lubie no ale zeby dzien w dzien deszcz to zalamana juz jestem.wczoraj jeden cieply dzien i dzis juz po poludniu padalo
                        shannon

                        Skomentuj


                          Napisane przez jahmajka Pokaż wiadomość
                          LULLA asiula
                          .


                          Skomentuj


                            LULLA a skad ty jestes?
                            shannon

                            Skomentuj


                              Napisane przez jahmajka Pokaż wiadomość
                              LULLA a skad ty jestes?
                              Trzeba było wprost zapytać: skąd ty żes się dziewczyno urwała? Ale nie wątpię że to miałaś na myśli
                              W nudnej Łodzi mieszkam Shannonku. Nawet nie wiesz jak ja ci zazdroszczę tego tułaczego życia (bo mam taka duszę i naturę wędrowca), a przede wszystkim tej Irlandii. Irlandia i Australia... nadal o nich tylko marzę...


                              Skomentuj


                                hejka dziewczyny
                                moje dziecko szaleju sie chyba najadlo bo za nic nie chc sie dac polozyc spac...
                                lullajak chcesz zapraszam do francji
                                dziewczyny pomozcie,malemu przez te upaly takie pryszczyki za uszkami i na karku sie robia(chyba potowki ale u roczniaka?),pod kolanami i wszedzie gdzie sie czlowiek mocniej poci ma lekko czerwona skorke,pomyslalam ze moze jakby go tak zasypka dla dzidziusiow popudrowac to moze te miejsca nie beda takie wilgotne i przez to mniej podraznione?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X