Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dobra ....ja idę do wyra....ciao Bellisiomo

    ps.ależ się rozkręcił wątek ...a miałam iść wcześniej spać...a tu już tak późno

    Skomentuj

    •    
         

      Pięknych snów życzę Wam mamcie i spylam do wyrka. Jutro piątek i rynkowe zakupy mnie rano czekają


      Skomentuj


        jak bylam tam we wrzesniu i spotkalam mame kolegi to jej pierwsze pytanie czy aby tosia nie zaa lekko ubrana!
        shannon

        Skomentuj


          Hehe, tak se Was podczytywałam bo chciałam się wkręcić w temat, aż
          doszłam do zębów mego dziecia I chciałam rozstrzygnąć spór:
          Julka miała pierwsze dolne jedynki i potem wylazły czwórki. Tak czy siak
          nie po kolei


          Skomentuj


            Napisane przez Lullaby Pokaż wiadomość
            Froch, bo Iza jest color, ale przeciez jest też Cool!!! W rozrachunku wszystko się zgadza
            no tak
            a ja cały czas drążę temat nazwy nicków

            bardziej mi leży coolwomen

            Skomentuj


              Froch, co za zgranie w czasie, hahaha. Obie jednoczesnie postanowiłyśmy iść lulu


              Skomentuj


                Napisane przez froch Pokaż wiadomość

                bardziej mi leży coolwomen
                Ale przy tym cool women to chyba nas wszystkie masz na myśli


                Skomentuj

                •    
                     

                  hello Dupeczki

                  a u nas duchota okropna...pewnie będzie lało:/
                  idę na podwórko z małą Miss a potem powoli trza się pakować.

                  Skomentuj


                    Napisane przez froch Pokaż wiadomość
                    hello Dupeczki

                    a u nas duchota okropna...pewnie będzie lało:/
                    idę na podwórko z małą Miss a potem powoli trza się pakować.
                    u nas podobnie, pochmurno, ale duszno jak nie wiem. CoolWomen nam chmurska przygoniła
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      hej

                      aa u nas burza z rana była z grzmotami i błyskawicami a teraz słoneczko śliczne wyszło i super powietrze


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        U nas też rano troszkę popadało ale dalej jest duszno.Ja to bym chętnie spała taka pogoda...a tu na zakupki trza iść bo w lodówce echo.


                        Skomentuj


                          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                          u nas podobnie, pochmurno, ale duszno jak nie wiem. CoolWomen nam chmurska przygoniła
                          Siła wyższa Tree

                          U nas rano było słoneczko a już kropi ale powietrze takie świeże po tej burzy.I jak tu z dzieckiem iść do parku
                          Zostaje nam spacerek w wózku o ile nie będzie padać
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Szkoda bo rozpieściła mnie wczoraj ta pogoda i miałam nadzieję, że
                            dzisiaj też ta pięknie będzie... no nic może popołudniu.

                            Miałam się wczoraj pytać ale zapomniałam .... Julek był wczoraj w krótkich spodenkach i oczywiście zdarł sobie kolana. czy jest jakaś maść/krem taka odkażająca albo coś w tym stylu ? Na blizny coś takiego. Znacie coś ?
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Tree w TV reklamują chyba nowy altacet na szybsze gojenie się ran.Ale czy to był Altacet zaraz poszukam w necie
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                hej dziewczyny!
                                Tree coś w tv reklamują na blizny, ale nie pamiętam nazwy
                                a u nas dzisiaj już po katarze, to chyba jakiś alergiczny musiał być, bo zęba też żadnego nie ma.
                                a pogoda rano była super, pomyślałam, że wyjdziemy na długi spacer, bo wczoraj i przedwczoraj w domu musiałyśmy siedzieć i oczywiście chmury przyszły i wiatr i zaraz pewnie deszcz spadnie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X