Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cześć dziewczynki z kościerzynki

    Amelka już padła , pogoda beznadziejna lało całe popołudnie a na wieczór słońce.Ale jutro już ma być ok więc pędzimy na działkę.
    A Wy gdzie się podziewacie?
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      hey Iza ja oglądam jak co tydzień you can dance
      cały dzień na podwórku byłysmy,nawet kolację zjadłyśmy na polu
      a po YCD idzie jakiś horror...mam nadzieje,że doczekam

      Skomentuj


        Hej laski
        ale jestem padnięta z 15 km dziś z wózkiem zrobiłam i zjarałam się żę aż plecy mnie pieką

        frochu jaki horror to może bym obejrzała coś


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          lullaby wygrala w konkursie kosmetyki

          majek
          ten film to "smiertelna gorączka"
          nie mąż nałoży Ci kefirek na plecki

          koleżanki dziecko ma biegunkę i robi kupki takie ze śluzem i z krowią,ma 9 miesięcy....słyszałyście o czymś takim??

          Skomentuj


            Frochu a na jakim programie mi napisz jeszcze i októrej

            no niestety ja bez męża także sóra będzie złazić

            Lula gratulacje ( a w jakich Wy konkursach bierzecie udział???) ja nic nigdy nie wiem

            co do tej kupki to ja nie miałam takich problemów z dziewczynkami więc nic nie wiem na ten temat a była u lekarza???


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              była u lekarza i pediatra nie wie

              łoski ten film pójdzie na tvn o 23:15!!

              aha a te konkursy to na mc

              Skomentuj


                Froch taki wcale nie straszny ten horror.A ja bym sobie obejrzała naprawdę dobry horrorrrrr
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Do parku ubrałam Amesie w 3/4 spodenki , bodziaki z krotkim rekawem , i sandalki i byla spocona taka duchota a potem była burza.Wyobrazcie sobie że Mamy dzieciom miały pozakładane ciepłe buty , polarki , chusty czy one nie czują temperatury czy jak
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    nie wiem co to za horror,bo tego nie oglądałam,też lubię prawdziwe horrory,bo Iza jeśli lubisz takie filmy to chyba wiesz,że są horrory i "horrory"

                    a te matki niech się same tak ubiorą,jak ubierają swoje dzieci...wtedy by wiedziały,co znaczy gorąco

                    Skomentuj


                      hejka,
                      my po poszukiwanieu łożeczka i kiszka, nic ciekawego nie ma;( Amelka polozaona w swoim własnie z niego wypadła. wchodze do pokoju a ta spi w najlepsze na srodku dywanu!!!nawet sie nie obudziła.

                      AMELCIA ur. 08.02.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A tak w temacie Mam , co szykujecie na dzień Matki
                        ja nie mam bladego pojęcia zawsze były kwiaty , kartka a teraz?
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          cześć !
                          Lullaby gratulacje, zaraz doczytam co za konkurs wygrałaś.
                          Iza matki to nawiedzone są.
                          mój dziś w spodenkach krótkich i koszulce a większość dzieci dziś w długim rękawku była.
                          zaraz looknę na ten horror chociaż nie lubię...
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            chciałam Wam powiedzieć moje forumowe koleżanki,że ja
                            w dzień Matki mam imieniny

                            doszukałam się wątku o tym sluzie w kupce..http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...t=kupka&page=2

                            i lekarka też dysiunii(czy cuś takiego) nie doradziła

                            Skomentuj


                              Domi nieźle ale dzieci tak mają
                              moja Julka dzisiaj np. była tak zmęczona po wygłupach na dworze że prosto z wanny pod koldrę zanurkowała ale patrzę że piżama leży w łazience wchodzę do pokoju i chcę ją ubrać a ona zrywa się nieprzytomna i rolki chce zakladać - ale się uśmiałam a ona zdziwiona że się z niej śmieję i dopiero jak się przebudziła to zobaczyłą co robi

                              co do ubierania to maja była w bodach i sukience
                              a widziałam dzieci w długich spodniach czapkch i chusteczkach a potem amay się dziwią że chore dzieciaki
                              zresztą szwagierka syna w kurtce wyprowadziła na dwór i po paru minutach się lał z niego takżę matki co niektóre są szurnięte i tyle

                              a dzień mamay to ja swojej kwiatki kupię i nie wiem chciałabym coś orginalnego ale pomysłu brak
                              za to ja 27 do przedszkola idę na dzień mamy i potem na grilla


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                hello!
                                posiedzę sobie z Wami do 23 i zmykam spać.
                                My na Dzień Matki mamy się składać dla teściowej razem z siostrą i bratem męża i coś tam kupić, bo teściowa ma też wtedy urodziny.
                                A moja mama zginęła w wypadku kiedy miałam 5 lat, więc na Dzień Matki mogę jej tylko zapalić znicza i się pomodlić.
                                Natalka - 24 lipca 2008r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X