Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    Za to czapula super (na buzię proszę nie patrzeć, bo właśnie co zjadł czekoladkę )

    nikogo nie ma... to spadam ogarnąć chatke
    Tree Julek jest śliczny,jak sie na niego patrzy to uśmiech sie sam nasuwa na twarz.
    Alanek 14.09.2006

    Skomentuj

    •    
         

      Nie ma nic piękniejszego jak uśmiechnięta buźka dziecka.
      Alanek 14.09.2006

      Skomentuj


        Ktoś od kilku dni sie uparł żeby nam zaśmiecac forum-co za świ....a.Że też sie chce komuś robic takie bzdury.
        Alanek 14.09.2006

        Skomentuj


          Fajna czapa ale model fajniejszy My kupilismy odstatnio czapeczke z Cherokee taka brazowa z malpka

          A co do zasmiecania ... coz zycie, trolle beda zawsze, najgorsze jest to ze redakcja ma to w tyle i tyle i jeszcze smią sie w tak znanej gazecie oglaszac.

          Skomentuj


            Dzięki dziewczynki

            No z tym zaśmiecaniem to tragedia... mnie wkurzają te spamy i te kurde
            konkursowe wątki... po co ich tyle... w jednym się nie da.....
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Widac nie da ... Gdyby aby ktos te zakonczone usuwał czy cos ale nie ...

              Skomentuj


                Gopi no wlaśnie!! i co jeszcze....normalnie 3-4 razy dziennie nie mogę tu wejść bo Admini coś robią i strona nie działa. To jak tak często nie ma dostępu do forum to mogliby też tu trochę posprzątać !!!!!!!
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Widziałam fajną stronke dla mam www.ebobas.pl
                  Last edited by Marti1986; 12-05-2009, 15:54.
                  Alanek 14.09.2006

                  Skomentuj


                    Marti to może Ty wiesz czemu jedna z forumowiczek MONKA5
                    namiętnie odsyła do tego portalu? Bo mi to lekko spamikiem zalatuje
                    Aż trochę to niesmaczne Bo w każdym wątku wtrynia linka do jakiegoś
                    artykułu. Najlepsze było w wątku "Też tak czasem macie" gdzie dziewczyny
                    pisały o swoich problemach ale z facetami, a ta wyjechała z artykułem o
                    idealnych matkach
                    Last edited by Nusiak; 12-05-2009, 15:48.


                    Skomentuj


                      Marti fajna ta stronka, już kiedyś się na nią natknęłam, a teraz mi ją przypomniałaś, dziękuję

                      czytelna, przejrzysta, pełna najróżniejszych informacji...biorę się za czytanie,
                      mam 15 minut, bo za chwilę mój M wraca...
                      Julek 15.o2.2oo7r



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A strona rzeczywiście warta uwagi, ale jak mi ktoś coś tak wciska to mi się
                        odechciewa


                        Skomentuj


                          Napisane przez Nusiak Pokaż wiadomość
                          Marti to może Ty wiesz czemu jedna z forumowiczek MONKA5
                          namiętnie odsyła do tego portalu? Bo mi to lekko spamikiem zalatuje
                          Aż trochę to niesmaczne Bo w każdym wątku wtrynia linka do jakiegoś
                          artykułu. Najlepsze było w wątku "Też tak czasem macie" gdzie dziewczyny
                          pisały o swoich problemach ale z facetami, a ta wyjechała z artykułem o
                          idealnych matkach
                          Szczerze to nie zauważyłam że ta Monka ją wszędzie reklamuje.Ja źle ujęłam że ja ją znalazłam,ja ją właśnie widziałam w tym temacie "Też tak czasem macie",widziałam adres tej stronki tyle że myślałam,że to jakaś pomyłka że ta Monka dała tam link do tej strony.
                          Alanek 14.09.2006

                          Skomentuj


                            a może i spam???
                            ale ja nie zauważyłam, dopóki właśnie Niusiakowej uwagi nie przeczytałam na którymś z wątków.
                            ale co tam niech sobie wkleja, ja tam nie umiałabym wkleić takiego odnośnika
                            Julek 15.o2.2oo7r



                            Skomentuj


                              No to wygląda na taki zakamuflowany spam

                              Ale tak z przyjemniejszych spraw to jak Wam dziś dzionek mija?


                              Skomentuj


                                Mi fajnie mija dzień,humorek dopisuje,byłam na spacerze z Alanem,a za chwile musze sie zbierac do pracy.
                                Alanek 14.09.2006

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X