Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No ja zawsze mialam serce dla zwierzat Z bratem jeza znalezlismy u babci w ogrodzie i go przezimowac chcielismy na strychu.Karmilismy go szynka wedzona...wydalo sie jak jez za w nocy tupal i wszyscy mysleli ze to duchy

    Moze malucha tym razem nie wyrzuci.
    Lece robic kolacje i na rowerek

    Skomentuj

    •    
         

      hej
      my tez kiedys znalezlismy jeza na strychu, a i ptaszki znajdowalismy raz jeden miał złamane skrzydełko. jak sie zrosło odleciał a my płakalismy
      kurcze szukam wątku prezent na roczek i nie moge znalezc a nie mam pomysłu na prezent dla Marysi




      Skomentuj


        Czesc Moniczko
        My tez mielismy dylemat z prezentem.Jezdzik Marysia ma?To chyba najbardziej popularny prezent... A ladne naczynia do samodzielnego jedzenia?My kupilismy taki zestaw w fajnym butiku,maly juz spi wiec nie moge teraz ale moze jutro zrobie i wkleje zdjecie do watku o prezentach.ksiazki z bajkami to super prezent.teraz sa takie piekne wydania.

        Skomentuj


          Hej laski
          U mnie katastrofa , tydzien temu brat nie chcacy sie przewrocil na lozeczko AMelki i poszedl jeden bok , dzis podnosilam amelke z lozeczka i poszedl drugi.NO i Amesia spi bez bokow (bo to takie lozeczko na wiele lat) i kurcze mam pufy aby nie spadla
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
            hej
            my tez kiedys znalezlismy jeza na strychu, a i ptaszki znajdowalismy raz jeden miał złamane skrzydełko. jak sie zrosło odleciał a my płakalismy
            kurcze szukam wątku prezent na roczek i nie moge znalezc a nie mam pomysłu na prezent dla Marysi
            Hej ,
            ja Amelce kupilam ksiazeczki ierwsze slowa , literki, zawody.Taki caly komplet
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Monia ja podobie zaczynam myśleć o prezencie na roczek. Cały czas zastanawiam się nad tym jeździkiem chicco co ma Niusiakova i Tree ale kupiliśmy małej pchacz + jeździk więc mąz mówi żeby nie dublować, tylko że ten jeździk nie ma rączki do pchania więc raczej na później będzie. Ale sama już nie wiem


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Monia o to ten wątek
                http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...prezent+roczek

                Dziewczyny mają rację, książka, jeździk ale ja polecam rowerek

                majek ten jeździk jest boski na prawdę, ale tylko i wyłącznie do uzytkowania w domu. On się kompletnie nie nadaje na podwórko, tzn teraz. Bo jak dziecko będzie się odpychało to spokojnie zda rezultat. On ma w dziwnym miejscu podpórki, mój Julek kompletnie nie potrafi na nich trzymać nóg, są tak jakby za daleko, że trzeba mieć nóżki bardzo zgiete.
                Gdyby były bliżej przodu byłoby wygodniej. No i efekt jest taki, że ciągle hamuje nam nóżkami.
                Teraz rozglądam się za rowrkiem. Przymierzyłam Julka do jednego na placu zabaw i podoba mi się ten
                http://allegro.pl/item621644228_rowe...wyprzedaz.html choć trochę mnie te kolory przerażają no i boję się, że znów bedzie szurał nogami
                więc może coś takiego ?
                http://allegro.pl/item629884242_smob...d_10_m_cy.html
                ale ta cena
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Tree my śmigamy cały czas tym jeździkiem na podwórku, bo wózka mi
                  się nie chce wyciągać. I mała trzyma nuzie na tych podpórkach. Co prawda chwilkę się
                  uczyła tego, ale się naumiała Mąż jeździ rowerkiem, bo zawsze jakaś odmiana dla
                  Julki.

                  A rowerki fajne. Podobne w sumie do tego co mam


                  Skomentuj


                    hej
                    Marysia ma pchacza,rowerek mają jej kupic dziadkowie. ja bym chciała jakąs zabawke edukacyjną. ale nie mam zielonego pojęcia




                    Skomentuj


                      hey laski
                      widzę,że temat na prezencików na tapecie
                      my z Nusiakiem(po raz n-ty napiszę) mamy taki:
                      http://www.allegro.pl/item621432023_..._original.html

                      tylko wtedy łącznie z przesyłką dałyśmy 199zł aha rowerek jest koloru różowego,a tu jest wersja dla chłopczyka
                      tree mi sie podoba ten droższychyba z lepszych materiałów
                      Monia może kupisz Marysi jakąś taką kostkę edukacyjną
                      mojej królewnie ostatnio kupilam w LIDLu taką drewnianą,ze wszystkich stron coś jest(nawet tablica do pisania)a na górze wyciągana MUla (te pręty a na nich klocki)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a co sądzicie o tym? http://allegro.pl/item623261818_stol...o_funkcji.html




                        Skomentuj


                          Witam Was Dziewczynki,dziś Byliśmy Z Alanem W Zoo.mały Pierwszy Raz Widział Słonie I żyrafy Na żywo-a Jak To Przeżywał:d Wszyscy Wkoło Go Słyszeli.a Teraz Właśnie Usypia Zmęczony Dzisiejszymi Emocjami.
                          Alanek 14.09.2006

                          Skomentuj


                            hey marti widzialam fotki z Zoo
                            a twój (chyba mężuś)na jednej fotce trzyma jedzonko dla słonika??

                            Skomentuj


                              Ja dzisiaj miałam wolną niedziele od niepamiętnych czasów i postaraliśmy sie ją jakoś fajnie spędzic-nogi nas niemiłosiernie bolą ale warto było.Ja sie dziwie że ja stara baba a przeżywałam te zwierzątka na równi z Alanem.
                              Alanek 14.09.2006

                              Skomentuj


                                Tak,te słonie jadły wszystko co im sie dało i podeszły tak blisko że można je było chwycic za trąbe.
                                Alanek 14.09.2006

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X