Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ********* Crazy Mums*********

    Słyszałam słyszałam . . . to jakieś chore jest , ciężko im było wcześniej wszystko po sprawdzać? ja nie wiem jak on spokojnie te wakacje przeżyli -glupota i tyle. w życiu bym tego nie zrobiła jeszcze ta mała tak plakala





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ********* Crazy Mums*********

      Hej wpadać na kawkę ! napisałam się i mi posta wcieło buuu

      Ide zaraz pod prysznic i szykować się bo do miasta jadę i wstąpię do apteki po test bo @dalej nie ma ale wszystkie obiawy są a piersi to jakiś koszmar w tym miesiacu ciągną nabrzmiałe i tak bolą wrrr nie wiem jak ja wytrzymam do wieczora albo jutra mam wrażenie że zaraz @ Przyjdzie

      Marti właśnie gdzie masz swojego psa? sierść to koszmar 2 razy dziennie odkurzam i wszedzie białe kłaki wrrr

      Monia a co z przedszkolem dla Marysi? u nas cisza więc pewnie miejsca nie będzie





      Skomentuj


        Odp: ********* Crazy Mums*********

        Zrobilam test i negatywny wyszedł więc zostało mi na @ czekać





        Skomentuj


          Odp: ********* Crazy Mums*********

          kruszyna przykro mi lączę się w bólu bo ja też wlaśnie dostałam @
          Liczyłam sobie cykl 30 dniowy, a okazało się, że był 28 dniowy i doopa, też tak czułam, że się spóźniliśmy.
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: ********* Crazy Mums*********

            No to doopa nigdy mi się nie spóźniała a teraz . . . teraz będę testy owu robić może to coś da.





            Skomentuj


              Odp: ********* Crazy Mums*********

              hej hej
              dziewczynki szkoda że @ przyszła ale myśle że już nie długo sie Wam uda. A psa musiałam oddac komuś innemu bo przez sytuacje rodzinną jaką miałam nie miał sie kto nią opiekowac.Alanowi powiedzieliśmy że uciekła



              Dawniej Marti

              Skomentuj


                Odp: ********* Crazy Mums*********

                @Dalej nie mam nawet nie brudzi nic a nic. po godzinie było widać cień 2kreseczki a teraz mocniejszy. znowu się na kręciłam pewno na darmo





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ********************************* Crazy Mums*********************************

                  Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                  @Dalej nie mam nawet nie brudzi nic a nic. po godzinie było widać cień 2kreseczki a teraz mocniejszy. znowu się na kręciłam pewno na darmo
                  kochana po godzinie to pewnie wystąpiła już jakaś reakcja chemiczna skoro cień drugiej kreseczki wyszedł, w przyszłym miesiącu ci sie uda, nie martw sie



                  Dawniej Marti

                  Skomentuj


                    Odp: ********* Crazy Mums*********

                    Hej z rana

                    korzystam z chłodu bo będzie u nas koszmarny upał i duchota .
                    Marti ja to wszystko wiem ale póki @ nie ma a 2dni się spóźnia mam nadzieję może po prostu za szybko test Zrobilam i do tego po południu więc mocz mógł być za bardzo rozcieńczony. tym bardziej że odkąd ur cypriana mam bardzo reguralne przeważnie dostaje nad ranem albo z rana 28dnia cyklu. więc czekam dalej a jak nie to powtórzę test jutro albo pojutrze z rana.

                    Ide na kawkę





                    Skomentuj


                      Odp: ********* Crazy Mums*********

                      Hej laseczki

                      ale tu pustki, pewnie rodzinnie nad wodą albo basenie u nas straszny upał, cyprian szalał do godziny 14 na basenie ale nie idzie wytrzymać i jeszcze komary mnie dopadł i cała w bąblach jestem. w domu taka duchota że szok a nadworze zero wiatru. em ma w końcu wolny weekend chyba że ktoś znowu zadzwoni że pilne zlecenie jest do zrobienia.

                      denerwuje mnie już to siedzenie w domu a perspektywy na wyjazd nie ma żadnej zresztą jak co roku . zawsze obiecujemy że za rok a nic z tego nie wychodzi z braku kasy i ze względu na em pracę . . .

                      miłego wypoczynku





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ********* Crazy Mums*********

                        A jednak jestem w ciąży , udało nam się będziemy MIELI DZIDZIUSIA





                        Skomentuj


                          Odp: ********* Crazy Mums*********

                          Hej.
                          KRUSZYNA gratulacje!!!!!!! Wiedziałam że tak będzie u mnie druga kreseczka tez pojawiła się dużo później tylko że ja na nia nie czekałamwtedy a teraz niewyobrażam sobie aby synka z nami niebyło teraz dopiero czuje się spełniona jako matka he he
                          FAMILY to teraz kolej na Ciebie Co do pytania o temperaturę to ja jej nie mierzyłam tylko zdawałam się na obserwację śluzu teraz narazie zaprzestałam bo karmię piersia ale potem wróce do tej metody albo pomyślę o spirali narazie jednak muszę się podleczyć aby móc ją założyć.


                          Skomentuj


                            Odp: ********* Crazy Mums*********

                            Dziękuje Aniu poczekam do usg i wtedy będę się cieszyć .

                            ja na pewno też skorzystam później z wkładki albo spirali bo tabletek mam już dość.

                            u nas trochę chłodniej i chmury są , trochę odpocznę od tych upałów





                            Skomentuj


                              Odp: ********* Crazy Mums*********

                              Kruszyna kochana moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!to wspaniała wiadomośc dbaj o siebie i maleństwo



                              Dawniej Marti

                              Skomentuj


                                Odp: ********* Crazy Mums*********

                                dzień dobry jak tam po weekendzie ? mam nadzieję że troszkę żywiej się zrobi

                                ja właśnie małą kawkę pije i wcinam ciasto kruche ze sliwkami mniam

                                wczoraj byliśmy na placu zabaw młody się w deszczu po bawił potem krotki spacer i gril za domem na ogródku - zdarzyłam wypić kawkę i się tak rozlało ja z cyprianem uciekłam do domku a em pilnował grila ha ha :-P a dzisiaj mam w planach trochę ogarnąć i zrobić jabłecznik





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X