Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***************** Crazy Mums*****************

    Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
    Dzięki dziewczyny

    Lulla udanych wakacji

    Marti kurcze do pracy w taka pogode ale tam chyba chłodno macie.

    to się po chwaliłam upał u nas jutro do południa jedziemy na działkę do em brata dzieciaki się trochę po bawią.
    Kruszyna fajnie jest miec działke gdzie można sobie posiedziec, wypic kawke. Mi tutaj w mieście bardzo brakuje takiego miejsca, jakiegoś ogródeczka, żeby miec jakąś "odskocznie" od miasta.



    Dawniej Marti

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ********* Crazy Mums*********

      Cześć

      uffff... w końcu chłodniej jest. Przez całą noc u nas burze były i padało, w konsekwencji jest kilka stopni mniej, ale nadal duszno jest.

      lulla miłych wakacji, odpoczywaj i korzystaj z jeziorka. Dzieciaczki to pewnie szczęśliwe są.

      Marti noo ja też marzę o działeczce, żeby pójść kawkę wypić czy grilla zrobić. Ale u nas strasznie cięzko jest z kupnem, chociaż bardzo dużo w pobliżu jest. Moi teściowie mają niedaleko, ale to jest działka budowlana, z braku laku i taka dobra, jest tam woda, prąd, garaż więc w sumie to tylko jakieś siedzisko by trzeba było kupić.

      Ktoś pytał ile mój chrześniak ma lat. Nooo to już poważny chłopak jest bo ma 13 lat

      Ok uciekam, bo jeszcze kawki nie piłam Miłej niedzieli.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***************** Crazy Mums*****************

        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
        Cześć

        uffff... w końcu chłodniej jest. Przez całą noc u nas burze były i padało, w konsekwencji jest kilka stopni mniej, ale nadal duszno jest.

        lulla miłych wakacji, odpoczywaj i korzystaj z jeziorka. Dzieciaczki to pewnie szczęśliwe są.

        Marti noo ja też marzę o działeczce, żeby pójść kawkę wypić czy grilla zrobić. Ale u nas strasznie cięzko jest z kupnem, chociaż bardzo dużo w pobliżu jest. Moi teściowie mają niedaleko, ale to jest działka budowlana, z braku laku i taka dobra, jest tam woda, prąd, garaż więc w sumie to tylko jakieś siedzisko by trzeba było kupić.

        Ktoś pytał ile mój chrześniak ma lat. Nooo to już poważny chłopak jest bo ma 13 lat

        Ok uciekam, bo jeszcze kawki nie piłam Miłej niedzieli.
        ja pytałam ile Twój chrześniak ma lat a to duży chłopak, myślałam że będziesz miała teraz dwójeczke dzieci do pilnowania a to już nastolatek jest



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          Odp: ********* Crazy Mums*********

          Ja w końcu wylazłam z kuchni, mężul zabrał chłopaków na lody. Znowu u nas grzmi, pewnie będzie lało.

          Marti dzisiaj masz dzień wolny? Co będziecie porabiać? Moja szwagierka z mężem przylecieli, więc idziemy dzisiaj w odwiedziny do teściów.
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: ***************** Crazy Mums*****************

            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
            Ja w końcu wylazłam z kuchni, mężul zabrał chłopaków na lody. Znowu u nas grzmi, pewnie będzie lało.

            Marti dzisiaj masz dzień wolny? Co będziecie porabiać? Moja szwagierka z mężem przylecieli, więc idziemy dzisiaj w odwiedziny do teściów.
            tak mam wolne, byliśmy z Alanem na placu zabaw, chcieliśmy iśc na jakis dłuższy spacer ale za gorąco było. Teraz znowu grzmi, będzie kolejna burza.



            Dawniej Marti

            Skomentuj


              Odp: ********* Crazy Mums*********

              My wczoraj spedziliśmy czas nad wodą córa sie wymoczyła synus zamoczyl stópki a potem cwiczyl obroty na kocyku i co rusz byl poza he he
              Burze u nas przeszły noca a teraz jest przyjemnie chłodno zobaczymy co bedzie potem,zaraz zbieram się z młodym na rehabilitację niestety musze dojeżdżac 17 km w jedną stronę.
              Faktycznie czas leci mój chrześniak (19 lat) jest chrzestnym naszego młodszego he he
              FAMILY to przykre że zwolnili z pracy tak sobie kurcze własnie tak się dzieje w dzisiejszych czasach mój M tez znowu bez pracy a ja mam i niestety musze iśc na wychowawczy.


              Skomentuj


                Odp: ********* Crazy Mums*********

                Dzień dobry laseczki
                u nas na razie u nas też chłodno przyjemnie ja już 4 okna umyłam teraz kawka i następne 4 do mycia, ale przez te ulewy i młodego łapki nic już nie widac przez nie ha ha
                młody ostatnio strasznie kaprysi przed chwilą wylałam płatki bo najpierw chciał a potem nie to nie ma jedzenia i już.

                wczoraj byliśmy w sądzie u em babci prawie cały dzień , był też jego brat z rodzinką cyprian się wyszalał z kuzynem my troszke po rozmawialiśmy ja sloneczko złapałam ogólnie miło było i trochę odpoczełam tylko młody jedno ramie spiekł trochę i ma kolejny powód do stękania wrrr

                na weekend emka kuzyn z dziewczyną przyjeżdża 2lata się nie widzieliśmy więc fajnie będzie a już na następny weekend jadę do babci jupi ! !

                Aniu przykro mi z powodu em pracy, ciężko teraz jest oj ciężko

                co do chrześniaków to moja 3lata skończyła a em już 10lat w sierpniu .





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ********* Crazy Mums*********

                  Witam babolki

                  Dzisiaj u nas pochmurno, ciepło, ale bez słonka, może i dobrze, odsapniemy od tych upałów.

                  Idę się dzisiaj umówić na wizytę do ginekologa, ciekawa jestem na kiedy mnie przyjmie.

                  kruszyna
                  ile Ty masz okien w domu? 8? czy może więcej? To chylę czoła, bo mnie zwykle tych moich 4 nie chce się umyć

                  Aniu też współczuję mężowi utraty pracy. Obecnie jest bardzo ciężko z pracą, tzn. inaczej bym napisała, praca jest tylko warunki zatrudnienia niefajne. Albo na umowę zlecenie/o dzieło, albo przez jakieś agencje pracy.

                  jeszcze godzinkę i będę się zbierała po Julka do przedszkola. Miłego dnia
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Odp: ********* Crazy Mums*********

                    8 Mam tych okien i 8 par drzwi ha ha ale 3 chce zlikwidować . teraz umycie okien to nic bo plastiki są wszedzie jedno skrzydłowe a wcześniej stare 2skrzydłowe i do tego podwójne to to był wyczyn





                    Skomentuj


                      Odp: ********* Crazy Mums*********

                      Uprzedzę pytania -drzwi wejściowe, 2pary od przedpokoi i tym samym od stołowego przejściowego , kuchnia, lazienka , od 2pokoi i od schowka :-P:-P





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***************** Crazy Mums*****************

                        Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                        My wczoraj spedziliśmy czas nad wodą córa sie wymoczyła synus zamoczyl stópki a potem cwiczyl obroty na kocyku i co rusz byl poza he he
                        Burze u nas przeszły noca a teraz jest przyjemnie chłodno zobaczymy co bedzie potem,zaraz zbieram się z młodym na rehabilitację niestety musze dojeżdżac 17 km w jedną stronę.
                        Faktycznie czas leci mój chrześniak (19 lat) jest chrzestnym naszego młodszego he he
                        FAMILY to przykre że zwolnili z pracy tak sobie kurcze własnie tak się dzieje w dzisiejszych czasach mój M tez znowu bez pracy a ja mam i niestety musze iśc na wychowawczy.
                        Aniu a czemu chodzisz z małym na rehabilitacje?



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          Odp: ***************** Crazy Mums*****************

                          Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                          Dzień dobry laseczki
                          u nas na razie u nas też chłodno przyjemnie ja już 4 okna umyłam teraz kawka i następne 4 do mycia, ale przez te ulewy i młodego łapki nic już nie widac przez nie ha ha
                          młody ostatnio strasznie kaprysi przed chwilą wylałam płatki bo najpierw chciał a potem nie to nie ma jedzenia i już.

                          wczoraj byliśmy w sądzie u em babci prawie cały dzień , był też jego brat z rodzinką cyprian się wyszalał z kuzynem my troszke po rozmawialiśmy ja sloneczko złapałam ogólnie miło było i trochę odpoczełam tylko młody jedno ramie spiekł trochę i ma kolejny powód do stękania wrrr

                          na weekend emka kuzyn z dziewczyną przyjeżdża 2lata się nie widzieliśmy więc fajnie będzie a już na następny weekend jadę do babci jupi ! !

                          Aniu przykro mi z powodu em pracy, ciężko teraz jest oj ciężko

                          co do chrześniaków to moja 3lata skończyła a em już 10lat w sierpniu .
                          fajnie Kruszynko napisałaś, że byliście w sądzie to jakiś fajny sędzia był że pozwolił Ci sie poopalac a Cyprian szalał po sali z dziecmi hi hi hi



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Odp: ***************** Crazy Mums*****************

                            Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                            8 Mam tych okien i 8 par drzwi ha ha ale 3 chce zlikwidować . teraz umycie okien to nic bo plastiki są wszedzie jedno skrzydłowe a wcześniej stare 2skrzydłowe i do tego podwójne to to był wyczyn
                            8 okien?to dla mnie straszne bo nienawidze myc okien, robie to bo musze, mam 3 duże plus małe w łazience ale 8 to brzmi przerażająco dla mnie



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              Odp: ********* Crazy Mums*********

                              A co tutaj taka cisza ???? Pisać dziewczynki

                              Jutro idę zrobić sobie podstawowe badania laboratoryjne, bo w środę idę do ginekologa, co prawda mój jest na urlopie i w zastępstwie jest jakaś babka, niezbyt ma fajne opinie z tego co wyczytałam w internecie, ale nieważne ... nie potrzebuję usmiechów, czy słodkiego pitolenia, tylko zielonego światła na zaciążenie. Jutro też mam wizytę u stomatologa.

                              Marti synek Ani z tego co pamiętam to chyba ma wzmożone napięcie mięśniowe.
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: ********* Crazy Mums*********

                                Och jak ja sie ciesze że dzisiaj już nie było tak duszno, człowiek wreszcie może oddychac.
                                Oglądałam w wiadomościach to co sie stało w Rosji to straszne



                                Dawniej Marti

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X