Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***************** Crazy Mums*****************

    Witam babeczki

    Koniec weekendu, pogoda się troszkę popsuła, więc może zawitacie na mamacafe Mu wczoraj byliśmy na grillu, wyobraźcie sobie, wczoraj po raz pierwszy w tym sezonie grillowałam Ale jakoś tak ani czasu ani chęci nie było. Było fajnie, wróciliśmy dopiero po 23, Julek zasnął w samochodzie, w domu go tylko rozebrałam poszedł dalej spać.

    Lulla co do imion to ... Rozalia super - lubię takie staroświecko brzmiące imiona, Ariadna, takie mitologiczne , Konstancja też bardzo fajne, tylko mam wątpliwości co do imion, które nie wiem jak skrócić/zdrobnić itp.
    A właśnie dlaczego pytasz ??

    bunia witaj A o co chodzi z tym by coś prywatnego założyć ?
    Jakbyś chciała coś sprzedać/kupić to możesz skorzystać z tego działu http://www.mamacafe.pl/forum/forumdisplay.php?f=19

    Noo nic uciekam do łóżka bo jutro ciężki dzień mnie czeka. Miłej nocki
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ********* Crazy Mums*********

      familltree chodzi mi o prywatne foruma co do grillowania zazdroszcze my nie bylismy w tym roku jeszcze nigdzie choc tesciów mam na wsi to jakos czasu niema

      u nas leje i nic nie widac

      Skomentuj


        Odp: ********* Crazy Mums*********

        Hej

        nam weekend fajnie zleciał mieliśmy 2dniowe imprezy w miejscowosci u nas, chłopaki się wybawili na dmuchańcach, cyprian na koniach po jeździł także fajnie było

        dzisiaj mnie sprzątanie czeka bo nic nie robiłam na weekend. jutro do lekarza idę bo od tygodnia mam problemy z przełykaniem ciężko mi nieraz śline przełknąć i jedzenie mi staje em mi do psychologa każe iść bo to już przestaje być śmieszne coś mi sie chyba za blokowało . . . zobacze co mi lekarka powie.





        Skomentuj


          Odp: ***************************************************************** Crazy Mums*****************************************************************

          hej mamuśki

          Ano pogoda się zepsuła, to teraz namiętnie kibicują chyba... Pisać!!!

          bunia dzięki za poprawienie mojego nicka, masz racje Twój pomysł jest adekwatniejszy do tematyki tego forum. A co chcę o Tobie wiedzieć... no w normie, wzrost, wymiary, kolor oczu, pin do konta...

          Family, ja tak jak i Ty mam dylemat zawsze z tymi imionami które mi się podobają, a trudno je zdrobnić. Ariadna niby fajnie i orginalnie, ale jak na malucha wołać, skoro zdrobnić je trudno, a samo imię brzmi dość twardo i wyniosle... A czemu pytam...robię taką sondę, bo moja przyjaciółka rodzi w sierpniu drugą córeczkę i właśnie szukamy dla niej nieoklepanego, a przy tym dość orginalnego imienia. Podane trzy to na razie ścisły finał Rozalka to moja propozycja, stare imię to prawda, ale teraz takie wracają do łask, poza tym to akurat jest nadal rzadko nadawane, a dziwię się bo mi się bardzo podoba, brzmi tak romantycznie

          kruszyna to idz do tego lekarza, sama jestem ciekawa co powie...

          u nas też weekendzik na łonie natury, w sobotę byliśmy ze znajomymi i ich dzieciakami w lunaparku, a wczoraj na wędrówce po lesie, tylko że nas po południu deszcz wygonił i wieczór spędziliśmy u mojej babci, która mieszka nie daleko. Ależ miała niespodzianke, taki nalot jej zrobiliśmy, ale była zachwycona. Uświadomiłam sobie że muszę częściej wpadać do niej z dzieciakami, bo za rzadko ją odwiedzamy bo to drugi koniec miasta


          Skomentuj


            Odp: ********* Crazy Mums*********

            Lulla moja babcia cypriana prababcia mieszka 80km od nas to jest 1.5godz jazdy autobusem Z 2ma przestankami a młody u niej nie był ani razu a widział go ze 2 razy i tak się co roku wybieram i wybrać nie mogę a ja spędzałam u niej w mieście całe wakacje każde wolne . . .





            Skomentuj


              Odp: ***************** Crazy Mums*****************

              To tym bardziej mi wstyd, bo my do naszej dojedziemy w 20min, przy korkach może w pół h... Zapominam że to starszy człowiek, któremu ciężko się do nas dostać, a bardzo jest za moimi dzieciakami, często wydzwania wypytuje o Viktośke, Dominisia... Zdecydowanie muszę dopilnować żeby miala większy kontakt z prawnuczkami!


              Skomentuj


                Odp: ********* Crazy Mums*********

                wow ale tu gwarno super

                ale doczytałam i muszę spadać
                nie było nas tydzien w domu i jakoś nie mogę się zebrać 12 a ja w piżamie

                Ania młody na prawdę spory

                co do porodów to co kolejny to bardziej lajtowy Olga to po prostu wyskoczyła jak z procy hehe


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ********* Crazy Mums*********

                  u nas tez sie pogoda zapsuła macie jakies pomysły na zabawy dla dzieci????

                  luulu to ktos musi załozyc to forum prywatne jak cos????uwazam ze jest fajniej bo mozna pisac o wszystkim i nikt cie nie sledzi...nie wstawia naszych zdjec jak byłysmy jestesmy w ciazy...

                  to zróbmy jakas liste kto by chciał na forum zamknietum byc

                  Skomentuj


                    Odp: ********* Crazy Mums*********

                    bunia już tu kiedyś było zamknięte forum
                    niech crazy zostanie jakie jest


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: ********* Crazy Mums*********

                      ale ja mówie z zupełnie nowym

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ********* Crazy Mums*********

                        witajcie

                        majkowa własnie sobie na styczniówkach obejrzałam Twoje zdjęcia, super masz rodzinkę. Fajną masz fryzurę, a jeszcze niedawno miałaś długie włosy, dziewczyny cudne!!! A Twój mężuś to sporo na wadze stracił, nic tylko pogratulować

                        kruszyna idź, idź do lekarza. Również jestem ciekawa co doktorek powie.

                        lulla a już myślałam, ze planujecie powiększenie rodzinki

                        bunia my tu już przerabialiśmy różne fora z prywatnym włącznie i jeśli o nas chodzi to się to nie sprawdza. My nie jesteśmy za wielkimi gadułami i później wszystko powoli zamiera aż nikt już nie pisze. Myślę, że to forum i tak ma bardzo mało stałych bywalców, takie kameralne jest. Popatrz na to z tej strony, że nie miałybyśmy okazji z Tobą popisać jakbyśmy były gdzieś na jakimś prywatnym A tak jest szansa, ze zawsze ktoś nowy dołączy.

                        Kurcze .... kupiłam sobie wsypy, bo dostałam od babć poduchy, ale są tak niewymiarowe, że żadna poszewka mi na nie nie pasuje tylko boję się zabrać za przesypywanie tego pierza... jak to kurcze potem zszyć, żeby mi to się nie rozlazło i pierz nie wypadał
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Odp: ********* Crazy Mums*********

                          ja dzisiaj jakaś nie swoja jestem
                          jednak wyjazdy rozbijają i mi np ciężko potem do domowych obowiązkow wrócić

                          co do buntów to mi Olga ostatnio się rzuca na podłogę wczoraj w sklepie lecha w puszce chciała i tłukła się o posadzkę ludzie mieli kino za darmo a mi nie było do śmiechu bo wypinała się strasznie

                          Maja od grudnia ma wyjca a zaczeło się od 19 dniowej gorączki i wyła wtedy bo nic jej nie pomagało i niestety wyjec pozostał co czasem doprowadza mnie do szału
                          i ostatnio nie chce sprzątać po sobie muszę pogadać wyjaśnić i dopiero ze słowami NO DOBRA i idzie robić zwykle sprząta dokładniej niż Julka bo odkłada na miejsce a nie jak JUlka upycha w kąty
                          ale i tak OLga chyba niezły gagatek będzie
                          dziś chciałam oblizać jej loda to rzuciła nim potem podniosła go i ze swoją gadką "pabu dabu bulu itd" groziła mi i wyła a ona jutro dopiero 17 miechów kończy gdzie do 2 lat jeszcze a tu takie bunty
                          poza takimi (na razie 1 raz na dobę) wrzutami dziecko super; je w większości sama; śpi już nie w łóżeczku tylko na fotelu rozkładanym i nie ucieka czy coś w tym stylu.
                          ogólnie taka Zosia samosia, buty sama czapkę sama zakłada, dresy sama a jak rajstopy zakłada i nie umie to wycie ech


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: ********* Crazy Mums*********

                            Family dziękuję
                            no ja ścięłam z miesiąc temu bo sama teraz z dzieciakami i do pracy chodziłam więc szybciej umyć itd
                            a Krzysiek na wyjeździe to schudł hehe bo nie ma mu kto dogadzać ale jeszcze z 10 musi zrzucić i będzie git
                            ja też z 5 jeszcze

                            idę jakąś kolację szykować dziewczynom i spać bo Krzysiek o 3 wyjeżdżał i potem do piątej nie mogłam zasnąć i jakaś taka nie teges jestem


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: **************************************************************************************************** ***************************** Crazy Mums******************************************************************************************** *************************************

                              majajula super masz rodzinkę, wesoło musi być w takim babińcu na codzień

                              Family, powiem Ci że jak tak patrzę np na dziewczynki majkowej, to gdzieś w podświadomości słyszę podszepty jak to fajnie byłoby mieć jeszcze jedną córeczkę, w końcu z mężem zaplanowaliśmy sobie że przychówku majstrujemy trójce. Jednak ostatnimi czasy coraz częściej myślę sobie że mam już wszystkie dzieci w domu i pora w tym temacie odpuścić. Może gdyby nie trafiły mi się wyjątkowo aktywne, zbyt energiczne i nadpobudliwe egzemplarze, ale te dwa moje diablęta robią za conajmniej pięcioraczki . Z Dominika to już w ogóle okazała się taka cicha woda, do roczku robił za aniołka, teraz z każdym tygodniem rozwija swoje zbójeckie umiejętności i odsłania zupełnie inną naturę. Jest nieusłuchany, wszędzie go pełno, więc trudno nawet go upilnować, ostatnio moje dni to ciągła pogoń za nim i poskramianie wybujałego temperamentu, ściąganie go z mebli, odbieranie mu podwędzonych przedmiotów, oj dużo by pisać... Zaczynają się spełniać moje obawy apropo wychowywania chłopca, bo pomimo tego że jego siostra też swego czasu dała mi popalić, Dominik sięga po środki które u nas w domu są nie do przyjęcia. Np ostatnio próbuje bić mnie po twarzy, do tego się śmieje szelma mała jakby zdobył się na świetny dowcip. Nie wiem skąd się bierze takie jego zachowanie, bo u nas panuje całkowity zakaz uzywania przemocy (każdego rodzaju), dzieci wychowuje w myśl zasady wychowywania bliskością, a sama to mam wyrzuty sumienia nawet jak zdarzy mi się krzyknąć na Viktośkę, bo na młodego to nawet nigdy jeszcze nie podniosłam głosu...Poza tym Domi jak mu na coś kategorycznie nie pozwolę czasem zaczyna uderzać w coś głową. Szok! Poczytałam w necie na ten temat i się uspokoiłam, choć przykro mi że moje dziecko ma taki przerażający sposób rozładowywania emocji, czy prób zwracania na siebie uwagii...Never mind...trochę się wyżaliłam Mój mąż nazwał Dominika dynamitem z opóżnionym zapłonem hahaha, a ja myślalam że to taki cichutki, grzeczniutki syneczek będzie...


                              Skomentuj


                                Odp: ********* Crazy Mums*********

                                Dziewczyny kamień spadł mi z serca już myślałam że jestem sama z moim szatanem ha ha LULLA powiem ci że w moim otoczeniu jest też parę egzemplarzy dziewczynek gorszych od mojego mlodego ha ha
                                chociaż powiem ci że cyprian nigdy mnie nie uderzył nieraz mu się zdarza z piąchami wyskoczyć jak się z em wygłupiamy i on jest zazdrosny. ale u nas jest dużo brzydkich słów chociaż wydaje mi się że już powoli wyrasta z tego.

                                MAJEK to tak właśnie mieliśmy z tymi cyrkami w miejscach publicznych z moją średnią siostrą ta to potrafiła dać czadu to nawet ja pamiętam

                                kurcze zapomniałam co miałam jeszcze napisać . . .

                                no to do jutra i dobranoc





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X