Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ********* Crazy Mums*********

    Hej dziewczynki
    u nas dzisiaj cieplutko , słoneczko lekki wiaterek miodzio czekam aż młody wstanie obiadek i na ogródek do rodziców podkocykową kawkę pić ha ha
    em wymyślił że jaszczurkę będzie chodował a mi się marzą małe krabiki kolorowe młodego w pokoju





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ********* Crazy Mums*********

      Dobry wieczór
      jak Wam minął dzień?mi bardzo szybko,o 16 skończyłam prace,później odpoczynek,zakupy i nawet sie nie obejrzałam jak był wieczór.Ide oglądac "M jak miłośc" bo dzisiaj ciekawy odcinek



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        Odp: ********* Crazy Mums*********

        Witajcie babolki

        Super, że piszecie... cieszę się, ze mam co poczytać.

        Aniu świetnie wyglądasz, w ogóle bym nie powiedziała,że jesteś w ciąży. Na prawdę stan błogosławiony Ci służy. Marlenka już taka duża dziewczynka, urocza jest!
        U nas Julek był Julkiem od początku lekarz był na 100% pewien, że chłopak, ale wiadomo różnie to bywa, pomyłki nadal się zdarzają.

        Melchior bardzo fajnie, że Tymek tak szybciutko się odnalazł w nowej sytuacji, że lubi chodzi do szkoły i tak pięknie zachowuje się na lekcjach
        Zuch chłopak.

        Colorka gratuluję z całego serducha !!! Cieszę się, że zostałaś doceniona. Napisz nam szybciutko jak przebiegła ta rozmowa i cy dostałaś awans.
        Co tam u Amelki słychać, jak się miewa?

        Marti hehehe nooo o tym "M jak miłość" to wczoraj cały dzień trąbili w radio, że Hanka w wypadku zginie.

        U nas w porządku, Julek od poniedziałku znowu chodzi do przedszkola, za to mężul anginę ma... normalnie już mam dość tych chorób.
        Uciekam, bo młody wymyślił, że chce się już iść myć i spać
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: ********* Crazy Mums*********

          Cześć dziewczyny. U nas nareszcie wyjrzało słońce, zaraz ruszamy na jakiś spacer, pasuje nadrobić te listopadowe zaległości.
          A ten wypadek w M jak miłość to chyba hit tygodnia Akurat widziałam urywek. Hanka nagle skręca, żeby nie potrącić małej dziewczynki, wjeżdża w kartonowe pudła i.. umiera. Miało to być chyba wzruszające, ale mnie tylko... rozśmieszyło. Gratulacje dla pomysłodawców.
          Moja prawie dorosła córka


          Moja wyrośnięta kruszynka

          Skomentuj


            Odp: ********* Crazy Mums*********

            czesc dziewczyny

            smierc Hanki tez mnie smieszy,nie sadzilam ze tyle szumu wywola jej postac
            ja mysle ze kozuchowska dla niektorych pozostanie do konca swojej kariery zawodowej Hanka,takie sa uroki grania w serialach a co do seriali to ja bardzo lubie "przepis na zycie" i jestem fanka p.adamczyka zwlaszcza w tym serialu bo gra taka meska pipe hehe nie mowiac o jego serialowej "beatce"- no super gra taka naiwna kobite

            widze ze majajula napisala Wam,ze urodzilam na razie w domu czeski film,Alankowi sie miesz dzien z noca, wiec nocki ciezkie,karmie samym cycem,wiec na razie barzdo mnie to cieszy,bo milena byla butelkowa,urodzilam naturalnie, teraz to juz mnie nikt w niczym nie zagnie,bo wiem jak wyglada cc i teraz wiem co to sn,ale jakbym miala wybierac po raz trzeci,to bez watpienia porod naturalny,czuje sie super,nic mnie nie boli,po mimo 5 szwow,jedyne co bylo naprawde bolesne to zszywanie,bo na zywca mnie szyli bo ja uczulona na znieczulenie wiec woleli nie ryzykowac,noale bylo minelo Alan na razie nie jest podobny do nikogo,jest calkiem inny niz milena,ma blond wloski,za*********.iste zakola -generalnie bedzie za 2 miesiace lysy,badz bdzie wygladal jak "brat albert z klasztoru" hehe
            dobrze ze moj m byl przy porodzie,odcinal dumnie pepowine,przynajmniej wie ze to jego syn..

            rzadko tu zagladam- w sumie wcale,ale moze zaczne ? watek nadal istnieje,wiec trza w nim pisac
            milej niedzieli
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: ********* Crazy Mums*********

              Ja jestem fanką Rancza M jak miłość oglądałam jakieś 100 lat temu, ale potem mi szkoda było czasu na to nudziarstwo. Zresztą w moim przypadku jeśli chodzi o TV, to zostają mi późne wieczory jak Zuza śpi. Miss, gratulacje ślicznego synka Moja pierwsza córa miała tak długie włoski, że jej na porodówce pielęgniarki wiązały malutkiego kucyka Druga też była taka czarnulka, a potem wyłysiała i teraz jest blondynką. Z loczkami na dodatek. Więc wszystko moze się jeszcze zmienić
              Moja prawie dorosła córka


              Moja wyrośnięta kruszynka

              Skomentuj


                Odp: ***************** Crazy Mums*****************

                w sumie to sie ciesze,ze duzo wlosow nie ma,bo chlopak moze byc lysy
                u mnie cora miala tyle ze jak przyszla ciemieniucha to strasznie mnie meczylo to wyczesywanie,robienie przedzialkow itd...teraz bedzie latwiej
                ja m jak milosc moze kilka odcinkow ogladalam,ale to tez bylo kilka lat temu

                przepis na zycie moge ogladac bo to raz w tygodniu aa jescze gessler lubie

                faktycznie jak pomysle o tej hance ze w kartony wjechala to smiech na sali hahaha,juz lepiej by bylo jakby w jakies drzewo wjechala albo do rowu...no kurcze w makulature i od razu smierc;d
                FROCH

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ********* Crazy Mums*********

                  Ech, ciemieniucha, już zapomniałam jak to było, bo moja malusieńka Zuzia to już pannica A jak mały śpi?
                  Moja prawie dorosła córka


                  Moja wyrośnięta kruszynka

                  Skomentuj


                    Odp: ********* Crazy Mums*********

                    Dobry wieczór

                    Miss ale fajnie że napisałaś, gratuluje synka a imie jest "the best"


                    Mineły mi szybiutko 3 dni wolnego, bardzo sie ciesze bo spędziłam ten czas z moimi chłopakami.Wczoraj byłam z Alankiem w parku na spacerze, była też koleżanka z 7 letnią córką,dzieci biegały a my spacerowałyśmy.Piękną mamy jesień w tym roku więc trzeba korzystac.
                    Dzisiaj moje dziecko narobiło mi takiego stracha że aż sie trzęsłam.Mówie mu wciąż: "Alan nie biegaj, Alan uważaj, nie wariuj itp.itd." a on nic sobie z tego nie robi.Schodziliśmy ze schodów mówie mu zawsze żeby schodził powoli i trzymał sie poręczy a ten zaczął wręcz zbiegiwac,nogi mu sie poplątały i spadł,normalnie turlał sie i robił fikołki po tych schodach.Mi sie aż słabo zrobiło bo myślałam że sie połamał.Ale na szczęście nie,tylko ramie go boli.Nie wiem czy sobie stłukł czy coś gorszego.Może nim ruszac, mam nadzieje że jutro nie będzie już go tak bolało bo będe musiała z nim iśc do lekarza.



                    Dawniej Marti

                    Skomentuj


                      Odp: ********* Crazy Mums*********

                      Witam wszystkie Mamy!

                      Piszę pracę magisterską na temat życia seksualnego kobiet po urodzeniu dziecka. Pytania są dość intymne, lecz ankieta jest w pełni anonimowa.
                      Oto link do niej:
                      http://moje-ankiety.pl/respond-14349/sec-AIMGDhbI.html

                      Najbardziej zależy mi na odpowiedziach Mam, których dzieci mają od 10 tygodni do 6 miesięcy.

                      Pozdrawiam ciepło,

                      agaton87,
                      studentka psychologii

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ********* Crazy Mums*********

                        hej

                        pisałam Wam że synek spadł ze schodów.Wczoraj nadal go bolała rączka więc poszłam z nim do szpitala.Zrobili mu prześwietlenie i sie okazało że ma złamany obojczyk założyli gips na 3 tygodnie, ma całą prawą rączke unieruchomioną



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          Odp: ********* Crazy Mums*********

                          Ojej, to faktycznie ciężko będzie. Bardzo go boli? Moja córka mając siedem lat skręciła kostkę, bo chciała się popisać, że umie zrobić ,,gwiazdę". Taki wiek chyba
                          Moja prawie dorosła córka


                          Moja wyrośnięta kruszynka

                          Skomentuj


                            Odp: ********* Crazy Mums*********

                            Witam.
                            MARTI biedny Alanek dużo zdrówka dla niego oby szybko przyzwyczaił się do gipsu i nie cierpiał bo nic tak nie dołuje jak cierpienie dziecka.
                            MISS fajnie że Ci sie udalo urodzić SN po CC,a gdzie rodziłas we FR czy w Polsce? bo się trochę pogubiłam.
                            A wiecie ja nieoglądałam wypadku Hanki bo mi się przysneło w połowie odcinka he he


                            Skomentuj


                              Odp: ***************** Crazy Mums*****************

                              miss to fajnie ze sie dobrze czujesz, i gratuluje dzieci,

                              marti to teraz malowanie gipsu was czeka podpisywanie sie to moze bardziej go polubi bidulek, mi maly kiedys do piwnicy z hulajnoga wlecial, ale na szczescie twarza zatrzymal sie na mojej nodze, bo jak by tak nie bylo to chyba by szczeke stracil ... ech te nasze rozrabiaki, mysla ze są niezniszczalni i mama bzdury plecie...

                              ja juz zaczynam powoli przygotowania do swiat, chce zrobic ciasto na pierniczki i domki piernikowe takie co musi troszke polezec.... a potem do dziela, moze jak mi cierpliwosci starczy to na prezenty sie nadadza (robie z tego przepisu tylko polezakuje tydzien a moze mniej - http://forum.gazeta.pl/forum/w,16375...epis_.html?v=2)

                              i zabieram sie powoli za ozdoby swiateczne napalilam sie na origami modulowe i kusudama ale nie wiem czy cos z tego wyjdzie.
                              Last edited by pieczulka; 16-11-2011, 12:30.

                              Skomentuj


                                Odp: ********* Crazy Mums*********

                                Hej

                                PIECZULKA woooow ! oj chyba mnie zarazilas przygotowaniami ja dopiero na początku grudnia robię pierniki i dawno mi sie domki marzyły może w tym roku się skuszę . znalazłam bardzo prosty i efektowny przepis na choineczki z biszkopta

                                MARTI jak się Alanek czuje ? boże wiem co to za ból , ja zaraz przed zerówką spadłam z trzepaka miałam złamanie otwarte i jeszcze z przemíeszczeniem prawej ręki. ale malowanie gipsu to jest to





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X