Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***************** Crazy Mums*****************

    Dzień dobry
    za oknem jesień,pada dzisiaj od rana i już tak zimno sie zrobiło.Czuje że jeszcze troche i trzeba będzie palic w domu,dzisiaj już jakoś mi zimno i pod kocem siedze.Nadszedł niestety okres chorób,ja od piątku na antybiotyku-infekcja dróg oddechowych,mam nadzieje że Alan sie ode mnie nie zarazi.
    Kruszynko życze powodzenia,żebyś nie dostała @
    Majajula ja jakoś nie umie sie połapac na all..ro(nie pisze całej nazwy żeby nie robic reklamy),to wystawianie,wysyłanie,jakieś aukcje,jestem zacofana pod tym względem
    Kira witaj między córkami 12 lat różnicy,to bardzo dużo, chcieliście żeby tak było czy młodsza córka to była niespodzianka?



    Dawniej Marti

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ********* Crazy Mums*********

      Martyna, wiele osób o to pyta Ale to była całkowicie planowane, wytęsknione i wymarzone dzieciątko. Tak nas z mężem naszła malancholia jak Olka kończyła podstawówkę, że niedługo nam wyfrunie z gniazda i zostaniemy sami. A tak- Zuza na pewno wniosła sporo radości do naszego domu.
      Rózne bywają opinie, ale ja sobie własciwie chwalę taką różnicę wieku. Pierwsze dziecko praktycznie odchowane, można sie w 100%poświęcić maluszkowi, nie ma scen zazdrości i rzucania się na podłogę. W Olce widze już zapędy macierzyńskie, zawsze mi bardzo pomagała, karmiła, przewijała, kąpała. Ale to taka bardziej druga mama niż siostra
      Moja prawie dorosła córka


      Moja wyrośnięta kruszynka

      Skomentuj


        Odp: ********* Crazy Mums*********

        hej
        ale sie zimno zrobiło będe musiała już kupic synowi kurtke zimową bo zapowiadają że ma byc jeszcze zimniej.Dzisiaj byłam z nim na szczepieniu.Od wczoraj jestem na zwolnieniu lekarskim,do poniedziałku posiedze w domu i biore już drugi antybiotyk.
        Kira ja uważam że to bardzo dobry pomysł miec dziecko z taką różnicą wieku,piersze odchowane i tak jak piszesz drugiemu można sie poświęcic na 100 %,może za jakieś 5,6 lat ja sie też zdecyduje na jeszcze jednego maluszka



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          Odp: ********* Crazy Mums*********

          Witam

          niestety @przylazła, aż się po płakałam kurcze tak byłam pewna że będzie fasolka .
          u nas też zimno już od soboty palimy w piecu , ale teraz coś słoneczko wyszło i dobrze że nie pada.

          idę kawkę robić i sprzątać bo w sobotę gości mamy

          witam KIRA powiedz mi jak ty sobie dajesz radę z dwoma buntownikami ? ha ha bo ja przy jednym wymiękam często





          Skomentuj


            Odp: ********* Crazy Mums*********

            Kruszynko przykro mi że @ przyszła ale na pewno wkrótce będziesz miała fasolke a jakich gości będziecie mieli?Twoja mama w Polsce czy w Niemczech?moja niedawno była przez 2 tygodnie i znowu pojechała

            ale jakoś do du..y sie czuje,głowa mnie boli,nic mi sie nie chce



            Dawniej Marti

            Skomentuj


              Odp: ********* Crazy Mums*********

              Witajcie Creyzolki,na dworze zimno się robi to może wątek odżyje
              MARTI dużoo zdrówka życzę
              KRUSZYNA zobaczysz już niedługo bedziesz mieć fasolkę,z doświadczenia wiem że to nie jest takie proste ja o drugie starałam się aż rok a trzecie prawie samo przyszło he he.
              A ja siedzę na zwolnieniu,mam odpoczywać (he he przy dwójce dzieci) mam bóle i twardnienia brzucha biorę leki.Miałam już USG połówkowe prawdopodobnie będzie synek cieszę się bardzo bo tak chciałam.
              I ja cenię sobie duże różnice pomiędzy dziećmi,odpoczywam od jednego i mam następne he he.Mam nadzieję że teraz córcia dużo mi będzie pomagać,juz się cieszy


              Skomentuj


                Odp: ********* Crazy Mums*********

                Aniu fajnie że sie odezwałaś na kiedy masz termin porodu?dużo odpoczywaj i dbaj o siebie



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ********* Crazy Mums*********

                  Cześć dziewczyny
                  U nas dziś masakrycznie zimno, jak wracałam z pracy od myślałam, że zamarznę. My tez już palimy, ale niestety, jak oboje z mężem wracamy ok. 16-17 to zanim zrobi się cieplutko trzeba iść spać i tyle z tego palenia przychodzi
                  Martyna, ja podchodziłam do ciąży w sumie na luzie raczej, chociaż miałam 35 lat jak Zuzkę rodziłam, ale jakoś to było. Za to miny rodziców z klasy Olki jak z brzuszkiem przychodziłam na wywiadówki- bezcenne
                  Kruszyna, szczerze? Radzę sobie całkiem nieźle. Słyszałam komentarze od pseudo życzliwych, którzy mówili, że ,,nie wyobrażają sobie wychowywania dzieci z różnicą 12 lat". A ja- nie urażając nikogo- nie wyobrażam sobie wychowania z różnicą roku czy dwóch. Przynajmniej przy tak żywiołowym dziecku, jakim jest moja Zuza, nie mam pojęcia jak bym poradziła sobie jeszcze z niemowlakiem. Czasem po całym dniu spedzonym z tym diabełkiem jestem wykończona, a co dopiero przy dwójce
                  Moja prawie dorosła córka


                  Moja wyrośnięta kruszynka

                  Skomentuj


                    Odp: ********* Crazy Mums*********

                    Hej dziewczynki

                    ja wczoraj zabrałam się za robienie kolczyków taka wene miałam że ho ho wkleje wam później fotkę , może któraś się skusi

                    ANIU cieszę się że wszystko w pożądku, a jak się czujesz? a jak reszta rodziny ?

                    MARTI mama w domu ,jedzie dopiero w styczniu.
                    zdrowia ci życzę kochana wszystko oliv ciebie?

                    KIRA mam to samo tyle że ja mam do tego syna ha ha ja nie wiem jak on może tak na pełnych obrotach cały dzień a teraz zimno nie chce się na dwór wychodzić na dłużej , on mi chyba całe mieszkanie rozniesie w zimę wrrr ćwierknę z nim w domu w zimę

                    a gdzie reszta laseczek?





                    Skomentuj


                      Odp: ********* Crazy Mums*********

                      a o to moje dzieła
                      Attached Files





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***************** Crazy Mums*****************

                        Cudne kkwiatuszeek, szczególnie te czerwo nie są śliczne. Ja dostałam wczoraj doniczkę ozdobioną makami od starszej córy, zrobiła ją na zajęciach z decopage. Fajna doniczka, fajne hobby, tylko szkoda, ze tyle kasy na to idzie. Lakiery, nie lakiery... Znikam, po mam zamiar zabrać sie jeszcze do robienia dżemów z cukinii
                        Last edited by Kira13x; 15-10-2011, 14:18.
                        Moja prawie dorosła córka


                        Moja wyrośnięta kruszynka

                        Skomentuj


                          Odp: ********* Crazy Mums*********

                          A no właśnie wszędzie się o kase rozchodzi ale bardzo wciągające zajęcie

                          byli wczoraj u nas znajomi bardzo fajnie było, troszkę się zrelaksowaliśmy . mogłabym tak codziennie ha ha
                          mówisz dżemy z cukini? ciekawe to ja po proszę o wysłanie jednego słoiczka





                          Skomentuj


                            Odp: ********* Crazy Mums*********

                            Dostałam przepis od jednej z użytkowniczek właśnie i wczoraj robiłam, wyszło mi 8 słoiczków, ale jakiś strasznie rzadki ten dżem. Jeszcze nigdy nie robiłam, więc nie radzę próbować, bo nie wiem czy się nie otrujesz
                            Moja prawie dorosła córka


                            Moja wyrośnięta kruszynka

                            Skomentuj


                              Odp: ********************************* Crazy Mums*********************************

                              Napisane przez Kira13x Pokaż wiadomość
                              Dostałam przepis od jednej z użytkowniczek właśnie i wczoraj robiłam, wyszło mi 8 słoiczków, ale jakiś strasznie rzadki ten dżem. Jeszcze nigdy nie robiłam, więc nie radzę próbować, bo nie wiem czy się nie otrujesz
                              dżem z cukini?dziwnie,jakoś nie umiem sobie wyobrazic jak smakuje



                              Dawniej Marti

                              Skomentuj


                                Odp: ********* Crazy Mums*********

                                A tak w ogule to dzień dobry,pogoda dzisiaj piękna,niebo bezchmurne.Po południu przychodzą do nas znajomi,fajnie bo troszke sobie posiedzimy,pogadamy.Obiadek sie już gotuje,w mieszkanku posprzątane,więc całe popołudnie to będzie leniuchowanie



                                Dawniej Marti

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X