Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ********* Crazy Mums*********

    wiem ze to mocno upierdliwe moze byc, oczywiscie zrobcie wszystkie badania jakie mozna dla pewnosci,
    ale dobrze zeby to bylo TYLKO to ze emocje tak sie uzewnetrzniaja. lepsze to niz jakas choroba

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ********* Crazy Mums*********

      Hej dziewczynki

      co tu taka cisza? ubrania na zimę po kupowane ? ja na razie zamówiłam dla młodego kozaki i chustke z tygrysem pod szyje z tchibo , a kombinezony to jakąś masakra nowe ponad 200zł a używki nie wiele tansze i tak mi sie nic nie podoba .. pogoda piekna już 3 dzień u nas idziemy na dworek.





      Skomentuj


        Odp: ********* Crazy Mums*********

        hehe, to nam tesciowie robia ostatnio prezety ubraniowe dla wnuka "na odreagowanie stresow" - no bardziej tesciu bo babka "ma i tak pelna szafe ciuchow"...no i oni zamowili wlasnie kombinezon z tchibo, buty i czapke z szalikiem dla mlodego, mloda mam ubrana bo po bratanicy mam full ciuchow.
        co prawda mielismy dzieci przygotowane prawie na zime jednak to na wyrost kupione wiec sie bardzo ciesze,z takich praktycznych prezentow )

        Skomentuj


          Odp: ********* Crazy Mums*********

          To zazdroszczę Cypu ma tylko jednych dziadków moich rodziców,a ja i tak o mogę narzekać bo ja do tej pory młodemu ubrań nie kupowałam bo Bylam zaopatrzona przez moją mamę - z niemiec przywoziła. a w tym roku to już zimowe muszę sama a to wszystko kosmicznie drogie jak dla dorosłego tyle tylko że nam po słuźy trochę dłużej.
          u nas piękna pogoda się za powiada, młody jeszcze śpi
          więc znowu cały dzień na dworze a w domu burdel na kółkach :-P

          a gdzie reszta Laseczek?





          Skomentuj


            Odp: ********* Crazy Mums*********

            heja
            My też mieliśy ostatnie 2 lata kombinezon tchibo ale obecna kolekcja dla dziewczyn to porażka (zresztą tamtego roczna także) perfidny róż 2 lata temu był taki pudorowy z fioletem ale ciężo dostać nowy z przez 2 lat
            chyba kupięten chłopięcy niebiesko brązowy i już
            no a buty to z ecco ja kupuję ale dla Mjaki to tak za 2-3 tyg kupię bo nie wiemczy 26 czy większe
            Jula też ma kurtkę z tchibo taką fioletową a buty już jej kupiła ocvzywiście czarne i też z ecco
            na jesień to latem moim kupiłam kurtki w 100zł wyrobiłąm sie z 3 kurtami w reserved była wyprzedaż a jak kupowało się 3 takie same to jeszcze rabat dostaliśmy hehe i wysżła kurtka po 30 zł
            JUlka dodatkowo sobie płaszczyk kupiła i kozaczki i jesień i wiosnę powinna oblatać
            łodej nic nie kupuję prawie bo wszystko ma po Majce tylko buty jej do wóżka chcialm ale doopa ma tak długą nogęi chudą ż eciężo coś znaleść


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: ********* Crazy Mums*********

              Licytuje nowa kurtke z 5. 10. 15 i jak mi sie uda to pójdę do lumpków i dokupie tylko jakieś spodnie od kombinezonu bo szkoda mi tylek kasy na jedne sezon. ciekawa jestem jak te kozaki z tcm Cypu ma teraz 25.5 rozmiar a te są fajne bo pomiędzy 26 a 27 rozmiar do piątku powinny dotrzeć a co do kombinezonu tcm to chciałam wziąć ten 98/104 ale za maly dla młodego a znowu ten na 110\116 to byl za duży





              Skomentuj


                Odp: ********* Crazy Mums*********

                Cześć dziewczyny!

                u nas w miarę ok, Julek w tamtym tygodniu nie chodziło do przedszkola bo był chory, poszedł teraz od poniedziałku i póki co jest tragedia. Codziennie płacze i mówi, ze nie chce chodzić do przedszkola, a wczoraj rano zwymiotował. Pewnie ze stresu. Serce pęka ale cóż zrobić.... czasami mam wyrzuty sumienia, ale w pracy mi sie podoba i nie chciałabym rezygnować. Teraz mamy dużo dokumentów więc pracuję po 10 godzin i w sobotę chyba też idę. Zmęczona jestem ale szczęśliwa

                Co do zakupów zimowych, to buty mamy z zeszłego roku myślę, że na początek zimy wystarczą, a później znów większe kupimy i będą na za rok. Kombinezony muszę kupić, tylko, że na razie mi się nic nie podoba, wszystko jest takie...kolorowe. A ja nie chcę już takiego "dziecinnego".
                Majek też sie zastanawiałam nad tym Tchibo niebiesko-brązowym, fajny jest, ale chyba kupię ten
                http://allegro.pl/sn-polar-bear-komb...846070357.html
                są różne kolory więc któryś wybiorę. A drugi może jakiś używany bo rzeczywiście w tym roku te kombinezony strasznie drogie.

                Życzę Wam miłego wieczorku
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ********* Crazy Mums*********

                  Ooo matko ... a tu znów pustkami wieje co tam u Was słychać??? Pewnie pogoda Was wygoniła sprzed komputerków U nas bardzo ciepło, Julek poszedł z babcią na spacer, ubieram go w krótkie spodenki a on zdziwiony, że idzie bez spodnie heheh. Szkoda, że to ostatnie dni takiej pięknej pogody.

                  Dobrze.... życzę Wam miłej soboty
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Odp: ********* Crazy Mums*********

                    hej Famili
                    ja też tu zaglądam od czasu do czasu i pustki... mi się udało wylicytować kurteczkę właśnie, troszkę drogo ale walka była zacięta i nie mogłam się powstrzymać ha ha
                    http://allegro.pl/show_item.php?item=1840210836
                    mam nadzieję że jeszcze za rok mu posłuży chociaż na sanki
                    a te butki już mam i są naprawdę ciepluchne
                    http://www.tchibo.pl/Chlopiece-ciepl...8009.html?cs=1

                    u nas cały tydzień piękna pogoda ale się cieszę, zmykam na ogródek do rodziców





                    Skomentuj


                      Odp: ********* Crazy Mums*********

                      Color Marti Melchior dawno was nie było,co tam u was slychac? gdzie wy wszystkie jesteście ? ? ? u nas piękna pogoda dalej letnia dobrze że letnich ciuchów nie po chowałam





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ********* Crazy Mums*********

                        hej hej
                        jestem

                        Family super że jesteś zadowolona z pracy,to taka fajna odskocznia od domu ja czasem jestem wykończona po pracy ale nie zrezygnowałabym z niej. Jak Julek?nadal płacze jak ma iśc do przedszkola?
                        Kruszynko jak miło że zawsze o mnie tutaj pamiętasz :*


                        A u mnie wszystko wspaniale sie układa.W weekend byliśmy u mojej siostry na 18 stce.Było bardzo fajnie.Od dzisiaj mamy urlop do środy i zabraliśmy sie za malowanie mieszkania.Pokój stołowy ten największy już pomalowany.Jutro Alana pokój.Pogoda cudowna więc dużo spacerujemy i korzystamy z ostatnich ciepłych dni.



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          Odp: ********* Crazy Mums*********

                          Musze coś napisac bo kurz tutaj osiadł

                          Co słychac dziewczynki?



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Odp: ********* Crazy Mums*********

                            Hej hej u nas wieje że masakra,a my mieliśmy z młodym do południa jechać na pokazy crossów , mam nadzieje że nie będzie padać a pod wieczór jedziemy do kina
                            tak wogóle to ostatnio strasznie dziwnie sie czuje mam bóle piersi itd i czekam do następnego piątku na @ a w sumie to na jej brak :-P

                            wczoraj Zamowilam sobie koraliki i różne takie i będę w końcu robić kolczyki jupi już dawno miałam ochotę ale jakoś tak zawsze kasy było szkoda a na jesień muszę się czymś zająć żeby nie oszaleć w domu z cyprianem ha ha

                            pisać pisać wszystki co u was? MISS, MELCHIOR , ANNA ?





                            Skomentuj


                              Odp: ********* Crazy Mums*********

                              Kruszyna to trzymam kciuki za brak @

                              My mamy za sobą 2 przespanąnoc. Olga od urodzenia spała całą noc a jak zaczeła raczkować cośjej się odmieniło i ostatnie 4 tyg to maskara ale mam nadzieję że wreszcie wróci wsio do normy

                              No ni ja dziś sama na polu walki do 21 więc będę miała ciekawy dzień. A jeszcze mam sterte ciuchó do popstrykania i zrobienia aukcji. Nie mam gdzie tego trzymać oddać nie mam komu a więc sprzedaję. Wczoraj część aukcji mi się pokończyło i takim sposobem pozbyłam się bodó pajacyków i mam na ół kombinezonu dla Majki. Dziś grubsze rzeczy wystawiam więć może i na buty styknie heheh

                              No nic spadam zabierać się za śniadanko


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: ********* Crazy Mums*********

                                Witajcie mamusie, chętnie do nad dołączę
                                Jestem mamą dwóch wspaniałych dziewczyn, Olka ma 14 lat, a Zuza w listopadzie skończy dwa. Mamy więc bunt dwulatka i bunt wieku dojrzewania razem wzięty Młoda od rana gania po domu z nową piłką, już dwie szklanki i wazon poniosły straty. Po południu przyjeżdżają dziadkowie, muszę sie przygotować psychicznie
                                Moja prawie dorosła córka


                                Moja wyrośnięta kruszynka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X