Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Dzisiaj po pracy pojechaliśmy z mężem do teściów.M.opijał z teściem malutkiego ja niestety nic nie wypiłam bo ktoś musiał prowadzic auto.Odliczam dni do urlopu-potrzebuje troche oddechu bo ostatnio w pracy bardzo stresująco



    Dawniej Marti

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      hej
      Kruszyna no u nas już po chorobie ale Maja 2 kg schudłą i źle wygląda jeszcze
      i ja mam doła w takie dni jak dziś
      Marti fajnie Ci że już sobie jeździsz ja mam zamiar w najbliższym czasie zrobić sobie ten kurs doszkalający po 3 egzaminach niezdanych i wreszcie skończyć ten etap ale ciekawe ile razy jeszcze przyjdzie mi zdawać; no i podobno zmienili samochody egzaminacyjne na skody


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        hej hej . . .

        MAJEK cieszę się że już lepiej,a po takiej chorobie to się nie dziwię że córa ci tak zmizerniała :-(( bidulka . . .

        MARTI napewno odpoczniesz od stresów u rodziców, na ładujesz akumulatorki i Alan się wyszaleje a po weekendzie ma się pogoda poprawić.

        ja obudziłam się z bólem głowy i strasznym dołem. . . pogoda mnie wykończy deprecha mi się odzywa i jeszcze z em się po kłuciłam cyprian też nie w humorze. spadamy do sklepu pa





        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Witam moje kochane:*

          dzisiaj o 12 wyjeżdżam więc pewnie przez tydzień nie będe sie odzywac.Siostra ma komputer ale nie wiem czy będzie czas żeby do niego siąśc.Jade pociągiem a mam zamiar wrócic autem-mam nadzieje że uda sie kupic coś fajnego.Pogode zapowiadają wiosenną z czego bardzo sie ciesze
          Buziaki:*:*:*



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            dzień dobry
            Martynko życzę miłego wypoczynku i powodzenia w poszukiwaniach autka czekam na jakieś zdjęcia nowe twoje z Alankiem.
            mam nadzieję że ta pogoda się poprawi bo u nas znowu śnieg pruszy?

            Family , Pieczulka, Gopi, Majek, Monia a co u was? jakie macie plany na dzisiaj? ?

            Color a ty gdzie zniknęłaś?





            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Czesc!
              A no zniknęłam...dopadła nas taka grypa ,że ledwo moglam siedzieć.Bite 2 tygodnie choroby,gdy ja zaczęłam zdrowieć Amesie dopadło.A po niej mamę,z tym że ta ma zap.pluc
              Paskudne choróbska!!

              Marti napisze do Ciebie jak znajdę Twój numer ,gdzieś mi mignal gdy przeglądałam CM.A może napiszesz mi priva to będzie szybciej.

              Tree
              piękny tort!!I jaki duży-miałaś cierpliwość
              Mój wyszedł byle jak ale był smaczny a to najważniejsze.

              Majek oby Majcia nadrobiła te 2 kg,dla dziecka to dużo-dużo dużo sily!!
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Witam u nas piękna pogoda a mnie dopadło przeziębienie i boli mnie gardło jednak starość nie radość . Color no to biedna byłaś i mała tez ale ta pogoda strasznie zdradziecka . A co tam słychac u Family wcale sie nie odzywa , swoja droga teraz praca dom i więcej obowiązków .

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  czesc w weekend mielismy mocno napiety harmonogram.urodziny sie udaly Gabrys zadowolony goscie tez na zadowolonych wygladali, my troche zmeczeni, a ja dodatkowo po 4 mies akurat w sobote dostalam @... wrrr

                  znajde dluzsza chwile wkleje zdjecie tortu jaki mi sie udalo uszykowac,

                  a dzisiejszy dzien w sumie niby ok... ale na sam koniec wrrrrrrrrrrrrr dajcie mi kusze zabic sie musze... wychodzac przed 17 z mala zeby sobie przysnela na chwile, zostawilam klucze(wszystkie) w drzwiach do piwnicy i ktos je buchnął, a prawdopodobnie to koledzy takiego typka co ma frajde w rozbijaniu wiat przystankowych wiec juz mamy wymienione zamiki... ale jestem okropnie zla.... moze jeszcze w sklepie zostaly ale juz byl zamkniety, a ryzykowac nie chcielismy.no i przez to fajny dzien dla dzieciakow skonczyl sie nerwowa,

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    colorka pokarz swoje dzielo, mojemu tez wiele mozna zarzucic,ale sie podobal jubilatowi, a to najwazniejsze, choc smakiem byl taki zwykly, na sobote chyba zrobie kawowy dla siostry, musze zaczac cos ze smakami walczyc bo ten byl poprostu smietanowy... i juz mi sie takie przejadly.
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Hej!
                      Ale dziś wietrznie za oknem...idziemy do Oli w odwiedziny,mała Anielka zaczęła raczkować więc trzeba to zobaczyć

                      Pieczulka pokaże ale przez grypę ten tort wygląda okropnie , jakiś taki nie ksztaltny.Zresztą sami oceńcie
                      Twój torcik pierwsza klasa!!
                      Last edited by ColorWomen; 17-01-2015, 15:54.
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        iza piekny motylek i taki pluszowy torcik , milusi

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          witam dziewczyny
                          PIECZULKA, COLORKA torty śliczne zdolniachy jesteście
                          ja w zeszłym roku upiekłam kwadraciaka z masą orzechową i kupiłam opłatek cukrowy na allegro z kubusiem puchatkiem :-P

                          u nas piękna pogoda ale zimno , dobrze że chociaż jest słońce





                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            witam torciki mniam mniam u nas wiosny ciąg dalszy .. no i szykują się wydatki buty dla dzieci jakies kurtki wiosenne masakra ,a kasy mało. Mnie tez jakieś buty by się przydały trzeba uśmiechnąć się do męża i zabrać go na zakupy ,aby zapłacił ha ha ha za nasze zakupowe szaleństwa . zaglądne póżniej może się coś będzie dziać pa

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              witam!

                              u nas dzisiaj po chmurnie, mam tylko nadzieję że nie będzie padac

                              ja młodemu już kupiłam adidaski ale jeszcze jedne by mu się przydały, ja mam buty z zeszłego roku i niedawno kupiłam nowe szpilki ale Emek nie ma nic ani kurtki ani butów i pewnie znowu będzie wojna bo on nic nie potrzebuje >:-(

                              ja dzisiaj o 13.30 idę na pare dni do pracy- chętnie bym focha strzeliła i olała ale kasy brak , a za 2tyg ide prywatnie do lekarza i muszę mamie kaskę oddac za rowerek cypriana ach

                              cv już napisane tylko chodzić i rozdawac na prawo i lewo hi hi





                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                hej dziewczynki
                                co sie znowu dzieje?nie piszecie
                                ja jeszcze jestem na wsi,jutro wracamy.M.będzie jechał swoim autem a ja swoim bo kupiłam seicento.Urlop szybciutko mi zleciał,jutro musze zadzwonic do pracy i spytac jak pracuje w poniedziałek bo jeszcze nie wiem.Przez cały tydzień była ładna pogoda tylko dzisiaj sie zepsuła,wyleniuchowałam sie tu za wszystkie czasy bo dosłownie nic nie robiłam.W domu to zawsze sie znajdzie coś do zrobienia a tutaj tylko sobie siedziałam,odwiedzałam koleżanki i wdychałam świeże powietrze naładowałam baterie na maxa.


                                Aniu Family Sto lat kochana,dużo dużo dużo zdrówka i uśmiechu na twarzy



                                Dawniej Marti

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X