Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Colorka to fajnie że znalazłaś sobie faceta

    Pieczula ja Majkę muszę wysłać koniecznie bo strasznie garnie się do dzieci, jak nie dostanie się do państwowego to dam do prywatnego

    A mój mąż hehe chyba już przywykł że sam z 4 babami
    a moje panny spoko, najmniej roboty przy malutkiej a najwięcej problemów oczywiście z Julią; wchodzi w wiek buntu a mi już czasem brak cierpliwości i jeszcze ciągłe walki o naukę ech czasem to zastanawiam się czy dam sobie z tym radę
    Maja nawet nie zazdrosna całuję Olgę ciągle i tylko by ją na rękach trzymała


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Jak fajnie że sie odezwałyście

      Melchior a ty pisz co u Ciebie?jedno zdanie napisałaś i zwiałaś
      Majajula fajnie jakby Maje przyjęli do przedszkola-miałaby rozrywke-będe trzymac kciukasy
      Pieczulka w każdym mieście koszty przedszkola są inne dlatego popytaj,u nas wychodzi 240 zł miesięcznie,180 zł postawa czesnego plus posiłki
      Colorku super że kogoś poznałaś,no pisz pisz więcej na ten temat nie bądź taka tajemnicza,jak ma na imie,ile ma lat,jaki ma rozmiar buta,czy lubi pierogi itp ha ha ha.Ale bym sie cieszyła jakby sie okazało że to już ta twoja tzw.druga połówka jabłka. A jakiej pracy szukasz?czegoś konkretnego czy obojętnie czego?

      Ja wróciłam z pracy i nalałam sobie pół lampeczki wina wytrwanego,lubie wieczorem sie delektowac jego smakiem.Nie jadam słodyczy ale dzisiaj wyjątkowo zjadłam jednego pączka.



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        ale to takie bledne kolo czasem, bo tak pracy nie masz ale chcesz isc , no ale jak isc jak dziecko w domu a do przedszkola nie bo nie masz pracy...
        na szczescie w przedszkolach to rozumieja
        ja sie juz nie moge "piaskownicy" doczekac, zeby calymi dniami na podworku wsrod dzieci Gabrys brykał.
        ale mam sukces z Gabrysiem, dzieki chorobie zrozumial ze potzrebuje w dzien drzemki!!!!!!!
        co prawda bez upominania i warkniecia jeszcze spokojnie nie lezy ale juz coraz lepiej, nie ma wiekszych protestow, a dzis zasnął nawet jak Gosia obok na podlodze sie bawila. no ta sprawa mnie cieszy i nie cieszy, bo znowu caly dzien podporzadkowany jego drzemce ale coz przynajmniej nie placze a spi 2-4h a potem normalnie do lozka napozniej o 21spi i wstaje o 6-7,30

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Majajula a ile u was kosztuje przedszkole prywatne? jak Alan przez pewien czas chodził do prywatnego to płaciłam 450 zł



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Pieczulka ja też sie nie umiem już doczekac kiedy będzie ciepło i pójdziemy do piaskownicy,dzisiaj byliśmy na spacerze i tak patrzyłam na te puste place zabaw i mi sie tak tęskno zrobiło za przesiadywaniem tam.No ale mam nadzieje że już wkrótce wiosna do nas zawita.Fajnie że Gabryś ci zasypia w dzień,Alan mając około 3 lat przestał w ogule sypiac w dzień i późnym popołudniem był strasznie marudny i zmęczony,nie dał sie też wtedy położyc spac tylko chodził i tak wył i marudził bo dziecko zmęczone było a spac nie chciało iśc



            Dawniej Marti

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              no ja tak mialam przez ostatnie pół roku po prostu masakra,
              no zaczelo sie jak przyszly zimniejsze dni to nie mial tyle ruchu i w sumie nie potrzebowal az tak drzemki i udawalo mu sie nie raz pospac do 9 ale jak zaczeli coraz wczesniej sie budzic to i wieczory byly okrutne . a czasem potrafilo sie zaczac marudzenie juz od 14.

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Marti u nas prywatne to tak za 4 h 450zł

                oj tak ja też już chcę wiosny bo tak to poszłoby sięna plac zabaw a tak tylko spacery do parku pokarmić kaczki nam zostają

                a ja to z kolei nie pozwalam spać Majce bo jak zaśnie tak koło 15 to śpi do 19 i wtedy masakra nie che do 23 zasnąć tylko siedzi w pokoju i czyta po ciemku
                raz wstała o 22 i ja już taka padnięta byłam to jej o 1:30 bajkę póściłam i poszłam spać o 3 mnie obudziła że chce piciu i spać i co wstała o 8 a ja ledwo chodziłąm następnego dnia dlatego teraz chodzi spać o 19 i jest OK
                latem pewnie się to zmieni ale na razie jest tak dobrze


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                  Marti u nas prywatne to tak za 4 h 450zł

                  oj tak ja też już chcę wiosny bo tak to poszłoby sięna plac zabaw a tak tylko spacery do parku pokarmić kaczki nam zostają

                  a ja to z kolei nie pozwalam spać Majce bo jak zaśnie tak koło 15 to śpi do 19 i wtedy masakra nie che do 23 zasnąć tylko siedzi w pokoju i czyta po ciemku
                  raz wstała o 22 i ja już taka padnięta byłam to jej o 1:30 bajkę póściłam i poszłam spać o 3 mnie obudziła że chce piciu i spać i co wstała o 8 a ja ledwo chodziłąm następnego dnia dlatego teraz chodzi spać o 19 i jest OK
                  latem pewnie się to zmieni ale na razie jest tak dobrze
                  o kurde 450 zł za 4 godziny,ja płaciłam tyle za 8-9 godzin, w Chorzowie jest jeszcze jedno inne przedszkole prywatne ale tam też sie podobnie płaci bo 500 zł za 8 godzin



                  Dawniej Marti

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    no niestety Piaseczno to jedno z droższych miast


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                      Jak fajnie że sie odezwałyście


                      Colorku super że kogoś poznałaś,no pisz pisz więcej na ten temat nie bądź taka tajemnicza,jak ma na imie,ile ma lat,jaki ma rozmiar buta,czy lubi pierogi itp ha ha ha.Ale bym sie cieszyła jakby sie okazało że to już ta twoja tzw.druga połówka jabłka. A jakiej pracy szukasz?czegoś konkretnego czy obojętnie czego?
                      Hej dziewczyny

                      Marti szukam czegoś w handlu z racji tego ,że jestem z wyk.sprzedawcą ,oczywiście są oferty lecz ja chcę już pracę a minusem jest to iż szukam tej pracy na popołudnie gdyż rano nie mam z kim zostawić malej.A w południe zostałaby z nią moja mama-niestety pracodawcą się to nie podoba i wcale się nie dziwie.Nie poddaje się i szukam dalej !!
                      A co do mego mężczyzny hmmm uwierzyć gdy napiszę ,że jesteśmy od 10 lat sąsiadami mieszka pod 65 ja pod 66 ,byliśmy na stopie cześć-cześć i koniec.A początek roku zupełnie to zmienił-także zobaczymy co będzie.

                      Koszty naszego przedszkola jest podobna , 180 podstawy i te różne dodatki.Nie ma tragedii,tyle że trzeba się najpierw dostać.
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        mysl pozytywnie na pewno sie dostaniesz,
                        a "bratowa" nie moze sie zająć Amelką? choc tylko do czasu az pójdzie do przedszkola.
                        a moja "szwagierka" w koncu poszla po 2 latach do pracy ufff tesciom kamien z serca spadl. duzo by o niej opowiadac, ale ruszyla tylek i zaczela pracowa.(a dzieci nie maja)

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Witajcie.... oooo jaki tutaj ruch często ostatnio tu zaglądam zobaczyć co u majkowej i u lullaby na marcówkach.Nie spodziewałam się, że ceryzolki się odezwą.

                          Też mam w planach posłać Julka do przedszkola, zapisy u nas są od kwietnia, tak jak jak w ubiegłym roku zapisy elektroniczne.

                          My się za 2 miesiące przeprowadzamy, będziemy mieszkać na takiej większej wiosce. Są tam dwa przedszkola, ale słyszałam, że 3-latki mają ciężko się tam dostać, pierwszeństwo mają 6,5 i 4-latki. Ale próbować będę. Tym bardziej, że zaczynam pracę od poniedziałku będę pracowała w TP S.A. będę odbierała telefony z awariami, zmieniała abonamenty i takie pierdoły. Praca mało ambitna, ale w godzinach 16-21.
                          Kokosów też nie zarobię, ale w końcu wyrwę się z domu na kilka godzin
                          Mąż mój niezadowolony z tego faktu, bo myślał, że jeszcze do września posiedzę w domu, poszukałam pracy za jego plecami. Noo ale trzeba się ruszyć w końcu, za miesiąc już zaczynamy remont, meble trzeba kupić, czynsz już będzie większy, trochę grosza dodatkowego się przyda.

                          Iza, Pieczuka planujecie już urodzinki dzieci? Ja robię 12 marca dla rodziny i 19 dla kolegów.
                          Postanowiłam w tym roku upiec tort sama ... ciekawe co mi z tego wyjdzie. Kupiłam ozdoby na tort i będę działać. Poszłam do cukierni a oni mi zaśpiewali 80zł a ja potrzebuję dwa, więc stwierdziłam, że zmierzę się z tortem. Jaki będzie taki będzie

                          To chyba na tyle
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Witam no prosze wrescie dziewczynki obudziły sie z zimowego snu u nas stara bieda czyli maz nadal w delegacjach , Asia chodzi do przedszkola , Tymek do zerowki ja pracuje od 13 -17 wiec zyc nie umierac Color to super ze znalazłas swoja druga połowe swoja droga daleko szukałas tak blisko miałas ... Family Free super ze idziesz do pracy uwierz mi ze wyrwanie sie z domu choc na kolka godz . dobrze działa na psychike ja juz miałam z tego powodu dola tyle lat siedziałam w domu ze az masakra teraz to nawet mam wiecej czasu dla dzieci i przede wszystkim więcej cierpliwości .

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Właśnie Iza .... zapomniałam pogratulować Ci partnera. Super !!!! Bardzo się cieszę. Zawsze tak jest, człowiek szuka swego szczęścia gdzieś hen daleko, a nie widzi, że przecież ono jest tuż pod nosem.

                              Melchior dokładnie, Wy -też mamy, potraficie zrozumieć chęć pójścia do pracy, bo mój mąż to tak nie za bardzo rozumie, dlaczego mi źle w domu
                              Dobrze, że u Ciebie wszystko ok, Ty już masz to wszystko ustabilizowane praca, przedszkole, zazdroszczę.
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                kurcze nie mogę za wami nadążyć
                                My też mamy w planach przedszkole dla Cypulka, ale jest tylko 8 miejsc w tym roku w tym 2 już są obstawione przez dzieciaki rodziców pracujących w szkole u nas zapisy są w lipcu i nie ma kryteriów-tylko wiekowe, kto pierwszy ten lepszy- w zeszłym roku matki stały pod urzędem od 5 rano żeby kolejkę sobie zająć pocieszam się tym że nie każdy chce posłać 3 latka do przedszkola i że dużo dzieciaków w tym wieku nie ma u nas. A za przedszkole nic nie płacimy, wyżywienie za darmo, angielski darmowy itd. tylko zbierają po 10 -20 zł raz na jakiś czas na jakiś papier, kredki itd.





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X