Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Pracuje na stoisku z bizuteria sztuczna kolczyki ,wisiorki ,spinki, opaski, zegarki .... itd. praca lekka fajna . Po 7 latach siedzenia w domu praca było mi bardzo potrzebna nie raz miałam juz dosc . Teraz mam więcej obowiązków i w szybszym tempie musze je wykonać ,ale kontakt z ludzmi jest naprawde fajny . Wiesz pierwsze lata siedzenia w domu sa fajne ten czas z dziecmi jest super tylko nie moze on trwac tak długo .

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Melchior to masz super pracę ! Ja będąc na studiach dorabiałam sobie w sklepie z dżinsami i mnie się ta praca bardzo podobała. Ekipa w sklepie była rewelacyjna, kontakt z ludźmi (przeróżnymi), ja bym siebie widziała w takiej pracy, tylko .... zastanawiam się co będzie za np. 15 lat ?? Czy ktoś będzie mnie trzymał tyle lat ??
      Ja pracowałam w knajpie i właśnie w LeeCooper i ta druga praca była super !!! Ja tam dużo nie wymagam byle bym miała pracę i nie musiała się nikomu narzucać, tylko obawiam się właśnie tego czasu jak będę miała 40-50 lat
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        melchior u nas na szczęście M miał wolne od 22.12 do 2.01.

        family- co do tych plusów, to różnie bywa. bo jak człowiek się wkurza, to nie ważne, czy widzi sie kogoś raz na 2 tyg, czy codziennie- trzeba powiedzieć swoje i od razu lżej. Choć w naszym przypadku wyjazd rewelacyjnie wpłynął na nasz relacje. Staramy się- bo żal każdej chwili na jakieś kłótnie lub niedomowienia

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Hej,
          ruch jak na Marszałkowskiej

          Melchior przylącze się do slów Tree , dzieciaczki naprawdę urodziwe i jak wydoroślaly
          Anna no no nie grzeszysz urodą ,córeczką zresztą też

          Ach jak ja Wam zazdroszczę pracy pośród ludzi...
          Tree wiesz obawiam się tak jak TY ,że tej pracy będe szukać i szukać aż mi 30-tka stuknie hehe
          Póki co zadawalam się tym co mam , choć póki co jest przestuj.
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            hej, hej Dziewczynki:-) cyprian w końcu usnol mam chwilę na odpoczynek. on od zawsze mial problemy ze snem kolki ulewanie itd wiecznie na rękach. już powoli mam dosyć przez te 2.5 roku. . . Bylismy 1.5 godz. na spacerku mlody chcial strasznie do dzieci isc do szkoły:-) a co do pracy to u nas nawet miejsc w sklepach nie ma , zostaje tylko otwierać coś swojego. zmykam obiadek robić :-)





            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Już po pracy. Marzę o spaniu, ale tyle widzę do zrobienia, że muszę ogarnąć mieszkanie.

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Hej u nas dzis była okropna pogoda padało i ogolnie było nijak ja juz chce ciepełko i wiosne .Kasiu jak sprzatasz domek to wpadnij do mnie mnie czeka taka praca jutro .

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Cześc dziewczyny!

                  U nas taka chlapa za oknem że aż się wyjść nie chcę..calą noc padal deszcz a teraz znów śnieg.Oby do wiosny!!

                  Dziś Siluś obchodzi urodzinki a więc STO LAT!!

                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    melchior- sprzątanie zostawiam na dziś. po pracy się tym zajmę i muszę rozebrać choinkę, bo już leci.
                    A dzis pospałam do 9:30

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      U nas za oknem słoneczko!! Tak przez okna grzeje, że aż chęć mam nieodpartą wybrać sie z małym na spacerek ale to prędzej po drzemce. Jeszcze tyle rzeczy do roboty!! no i trochę zdałoby sie popracować... Jak ja sie ciesze że sama dla siebie jestem szefem...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        STO LAT SILUŚ....

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          A tu co taka cisza pisac pisac u nas dzis była piekna pogoda nawet słoneczko wyszło na chwile , czułam sie tak jakby była wiosna az chce sie zyc dzis w pracy odwiedziła mnie kumpela ma 5 miesięcznego synka jaki super chłopczyk rozesmiany ,a oczka jakie cudne , az zachciało mi sie takiego smyka ha ha ha

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Hejka.U nas tez chyba było ciepło piszę chyba bo ja tego nie odczułam bo cały dzień w pracy siedziałam potem byłam u taty w szpitalu i niedawno wrócilam.
                            Musze powiedziec że M doskonale sie spisuje w roli kury domowej he he odkąd ja pracuję między nami jest o wiele lepiej.


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Dobry wieczór!

                              Melchior to nic tylko działać, działać, działać a taki smyk na pewno się pojawi
                              Ja też co raz częściej myślę o takim małym człowieczku, ale teraz jednak nie da rady.

                              Aniu to się cieszę, że u Was jest o niebo lepiej, pewnie Twój mężul zrozumiał i docenił Twoją pracę kiedy byłaś w domu.

                              Silek wszystkiego najlepszego !!
                              Pinky Ty też jesteś solenizantką z tego samego dnia Spóźnione ale szczere.... wszystkiego naj !!

                              A ja padam dzisiaj na ryjek... głowa mnie boli niesamowicie. Dzisiaj u nas dzieci zaczęły ferie, będziemy mieć mojego chrześniaka na kilka dni, jutro przyjeżdża. Mam nadzieję, że po jednym dniu z Julkiem nie będzie chciał wracać do domu, wakacje jak razem spędzaliśmy na wsi, to po 3 dniach przez następne dwa unikał Julka jak ognia

                              DlonAniola witaj! Napisz coś o sobie Cobyśmy mniej więcej wiedziały z kim mamy przyjemność.
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                HEJ no to widze Family ze bedziesz miec wesoło a ile lat ma twoj chrześniak ANIA super ze maz sprawdza sie w pracach domowych i miedzy wami jest ok .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X