Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    no wlasnie po nocy nie przeszla i dawala sie zbic tylko do ok38C wiec czeka nas wyprawa do lekarza. ale pozatym nic mu nie jest troche brak apetytu ... mysle ze puki co zostaniemy przy zbijaniu ale niech lekarz go obejrzy moze cos wysłucha...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      pieczulka- a dajesz 2 różne leki przeciwgorączkowe na zmianę?

      u nas po 4:00 Miłosz znowu zaczął zwracać- w sumie 3 razy do 5:30. Znowu wszystkie pościele i ręczniki do prania. I dołączyły się kupy- a raczej kupska. Ogromne, wodniste i tak śmierdzące, ze mi się cofa. Ale jest pełen siły i enegrii do zabawy- przeciwieństwo wczorajszego osłabienia.

      Dziś dajemy mu tylko herbatkę, kisiel i Floridral+Smectę. Póki co ok. jeśli kupy powtórzą się po południu, to jednak pojade do szpitala. Boję się tylko, że będa go chcieli zatrzymac-i co wtedy z Dawidem???

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Witam Kochane
        Kasiu jak się trzymacie??? Jak Miłoszek? mam nadzieje ,że szybko mu przejdzie ten wirus. My mieliśmy dwu dniową gorączkę ale tylko Cypkowi został kaszelek.
        Pieczulka a u ciebie i Gabrysia jak tam? Życzę wszystkim chorowitkom zdrowia

        Mąż mojej znajomej miał przez 4 tyg. gorączkę około 39 st i nic więcej mu nie było. Wybrał 3 antybiotyki i nic, teraz od dwóch dni jest w szpitalu i dają mu tylko kroplówki na wzmocnienie i nie wiedzą co mu jest. Masakra jakaś...

        Ja toczę zacięty bój z moim zbuntowanym synem już mam powoli wszystkiego dosyć, ma takie napady histerii... albo jest przytulaczek i przez 2-3 godziny nie pozwala mi z łóżka wychodzić albo się każe nosić i nawet na siku nie mogę pójść bo się drze na pół bloku, albo marudzi przez pare godzin i wyje bez powodu, szału idzie dostać A do tego mam nawał pracy...





        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Miłosz od 10:00 ok. Cały dzień dieta+leki, a Dawida musimy karmić, gdy Miłosz nie widzi

          kruszyna 39 st coś nie do uwierzenia!

          u nas Dawid też przechodzi bunt. Miłoszek wie co wolno, czego nie i jest ok. A Dawidkowi tłumaczymy milion razy, a i tak efektów nie widać. Przed chwilą wróciliśmy ze spaceru. Miłsoz całą drogę szedł spokojnie, a Dawid? wszystkie kałuże zaliczone, wyłożył się w błoto- wiec wszystko do prania i tyle porzytku ze spaceru.

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            u nas okazalo się to anginą, podawalam jeden lek bo po nurofenie kiedys mial biegunki i unikam, ale okazalo sie ze dawalam za malo... no coz dziecko przeciez rosnie i 5ml to za malo dla 17kg
            dostal antybiotyk i juz jest lepiej,

            choc wchodzi nam na glowe, bo sie nudzi ile mozna w domu siedziec.?!?!?

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              hej,
              jutro wolne,ale fajnie wybieram sie w końcu w odwiedziny do rodziców bo mnie już 2 miesiące tam nie było.Wczoraj była taka ładna pogoda,ciepło i słońce świeciło-aż sie nie chce wierzyc że to już listopad.Dobrze,że ciepło to nie trzeba palic jeszcze w piecu,będzie więcej drzewa na zime.
              U mnie w pracy już od wczoraj peło artykułów świątecznych i tak jakoś dziwnie to wygląda.Uważam,że to stanowczo za szybko.Chociaż wiele ludzi już wczoraj kupowało słodycze świąteczne.
              Myślę co tu kupic Alanowi na Mikołaja i na święta.W tamtym roku na Mikołaja dostał od nas kolorowe drewniane klocki i to był trafny prezent bo cały czas nimi układa.W tym roku chyba kupie mu jakieś fajne gry edukacyjne bo nie ma ani jednej,puzlzli ma już mnóstwo ale gry żadnej.
              Last edited by Martyna2006; 10-11-2010, 07:39.



              Dawniej Marti

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Witajcie

                ja tak trochę z doskoku, wieczorkiem napiszę coś więcej.

                Martyna my już kupiliśmy prezent na Mikołaja, stwierdziłam, że nie bedzie już żadnych samochodów, traktorów itp. więc znalazłam taką grę w golfa.
                Do tego była gra "zgadnij kto", ale to to ja sobie mogę z mym małżonkiem pograć

                Do napisania wieczorem
                Attached Files
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  tree to daj znac jak mlody sobie bedzie "radzil" czy mu przypadnie do gustu. tez sie nad tym zastanawialam, ale na razie wzielam od mamy gre super farmera (taka mala wersja) podoba mu sie bo sa zwierzatka, i chce z dzialki przywiezc pingwiny co sie na "gorze lodowej" uklada, wiadomo na razie z taryfą ulgowa.

                  widzialam tez fajna lego creationary, ze male rzeczy sie uklada z klockow na zadania, tylko cena ze hoho no i male elementy a tu juz grasuje odkurzacz Gosia

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    hej
                    a co tu znowu nikt nie zaglada?
                    co tam u was słychać? przygotowania do świąt rozpoczęte?
                    ale mi się maluszek kręci w brzuszku




                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      ciesz sie tym kreceniem bo potem trzeba znowu w ciaze zachodzic zeby to poczuć
                      u mnie tak srednio, teraz mam barburki na terminarzu, mama nie ma piekarnika wiec pieke jej ciasta(no i mam z glowy prezent) a tak to ustalenia prezentowe puki co w toku, zaraz zacznie sie kupowanie(jak wyplata przyjdzie ) tez zawsze planuje ze sie wczesniej przygotuje...i i tak nic z tego, dobrze ze choc pomysly sa.
                      jednym ksiazke, innym wywolane zdjecia,wszystko w miare niedrogiego upominku. tylko dla dzieci wieksze szalenstwa.
                      chcialabym dom ladnie przystroic ale jakos brak mi weny... musze chyba zaczac od sniezynek wycietych z papieru.

                      zbieramy sie do remontu, zeby w koncu szafe duza postawic, ale wszystko by poszlo szybciej gdyby nie wymiana kabli, bo gniazdka sa dwa i to nie w tych miejscach co trzeba. a pozatym duzo by sie chcialo tylk ta kasa

                      o chyba sie troche wyzalilam

                      a mala juz chodzi za nami po calym mieszkaniu i tzreszczy jak czegos nie dostaje.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        wiesz co z tymi pieniędzmi to chyba u większości to samo.
                        ja czekam na wypłatkę i prezenty muszę już kupić. nie wiem ile mam jeszcze czasu do porodu. a wolę to zrobić sama.
                        Twoja mała raczkuję już? super, to szybko zaczeła.




                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          witam crejzolki
                          u nas cudowna zima, śniegu po pas i piękne słoneczko właśnie wróciliśmy ze spacerku, Cyprianek wchodził w największe zaspy i oczywiście zabrał ze sobą swoją łopatę.
                          M w pracy cały weekend ale ja pracuję tylko dwa ostatnie tygodnie więc chce nałapać trochę nadgodzin, tym bardziej, że żoneczka wczoraj wydała prawie 350zł na kurtkę i czapkę ale raz na parę lat można sobie pozwolić na taki "luksus" z jednej wypłatki
                          Czekają mnie dzisiaj generalne porządki, pierniczki już upieczone, brakuje nam tylko lampek i łańcuchów.
                          prezenty już pokupowane???





                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Ale pustki kobiety ,gdzie jesteście ja ostatnio nie mam na nic czasu ,ale od czasu do czasu bym sobie z wami popisała meldowac sie crejzolki co tam nowego u was słychać ,a może gdzieś indziej osiadłyscie

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              każdy chyba zabiegany. Im dzieci starsze, tym bardziej wszystko zaczyna wracać do dawnego rytmu. Praca itd...choć obowiązków o wiele więcej

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Witam widze ze nadal tu pusto masz racje Kasiu ze im dzieci starsze tym wszystko wraca do normy praca idt. ,ale dzieci staja sie tez wiecej samodzielne i mamy maja wiecej czasu dla siebie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X