Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
    martyna pogodziliście się z mężem? bo z tego co pamiętam to rozeszliście się.

    a ja we wtorek znowu do pracy. 17 mam wizyte u lekarza to wtedy do końca już na zwolnieniu bedę. teraz chce jeszcze trochę do ludzi wyjść i odpocząć.
    Tak pogodziliśmy sie ale nie mieszkaliśmy ze sobą przez 3 miesiące



    Dawniej Marti

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Marti nie jest zle, wszystko da sie pogodzic, czasem trzeba sposobem(jak wieczorem karmie i usypiam mala, to mlodemu wlaczam bajke, bo M ma tydzien na rano tydzien na popoludnie i konczy wtedy ok 22)
      minus taki ze mi sie odechcialo jakichkolwiek odwiedzin bo jak jest ten klasyczny plan dnia to idzie to ogarnac, a tak to wolna amerykanka, ale mala coraz wieksza wiec juz coraz lepiej znosi(wszystko zalezy od malca,nam sie trafila domatorka)

      Famili - tak to jest jak dzieci szybko zaczna chodzic inne dziedziny ida na drugi plan, z moim czesto licze do 10 ale tez liczy sam do 3, a kuzyn jak mial 2 latka do 10 i jak ladnie mowi ale chodzic zaczał jak mial 1,5 roku. zato na placu zabaw lata jak stary (w poniedzialek otworzyli przy szkole sliczny placyk)

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
        Tak pogodziliśmy sie ale nie mieszkaliśmy ze sobą przez 3 miesiące
        i jak wam się teraz układa?

        co do umiejętności naszych dzieci. moja Marysia liczy do 8 ale od 2. nie potrafi wymówić 1. czasami zaczyna liczyć od raz ....
        wszystkiego też jeszcze nie powie. ja ją rozumiem ale gorzej z resztą.
        przestała mi spać w dzień. za żadne skarby nie chce się położyć.
        plus tego taki że najpóźniej o 20 już śpi do rana. tylko że w między czasie przychodzi do naszego łóżka gdzieś ok.1.




        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
          i jak wam się teraz układa?

          co do umiejętności naszych dzieci. moja Marysia liczy do 8 ale od 2. nie potrafi wymówić 1. czasami zaczyna liczyć od raz ....
          wszystkiego też jeszcze nie powie. ja ją rozumiem ale gorzej z resztą.
          przestała mi spać w dzień. za żadne skarby nie chce się położyć.
          plus tego taki że najpóźniej o 20 już śpi do rana. tylko że w między czasie przychodzi do naszego łóżka gdzieś ok.1.
          Dobrze nam sie układa.Mój mąż potrzebował takiego wstrząsu żeby zaczoł w końcu myślec jak dorosły facet.



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Dziś taka piękna pogoda a ja musze zaraz zmykac do pracy.Z chęcią wybrałabym sie na jakiś spacerek a nie do pracy
            Dzisiaj mam takiego lenia że szok,nic nie posprzątałam.Wezme sie za to jak wróce do domu.



            Dawniej Marti

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              cześć dziewczyny. My wszystcy zjechaliśmy na weekend do rodziców. własnie siostry i reszta zabrali chłopców na spacer,a ja mam czas dla siebie, a M śpi. Fajnie,że wasze dzieci już mówią. moi chłopcyt skończyli 2 lata, ale nadal mało co Miłosz zaczyna pierwsze króciutkie wyrazy- moze w końcy się rozgada

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                hejka Kochane
                Martynko cieszę się , że wam się poukładało z M, oby tak już zostało- my też się lepiej dogadujemy z M, masz rację nieraz wstrząs jest potrzebny.
                Kasiu ty to masz fajnie z tymi rodzinnymi wypadami i wizytami, jak ja bym chciała żeby u nas tak było... ale niestety to nie jest możliwe
                Pieczulkokochana jak ja cię podziwiam, ja z Cypem nie daję rady jak jestem sama a co dopiero z dwójką, muszę troszkę poczekać aż synu się "poukłada" a wtedy może....

                Cypuś też nie mówi genialnie, ale już coraz lepiej- upodobał sobie i przed niektórymi wyrazami wstawia "a" np. mama a wyłącz baję liczy ładnie do 10 ale nie zawsze i zapomina o 9, coraz lepiej kolory rozróżnia, i łapie szybko nowe słówka ale jeszcze po swojemu je wymawia np. tygrysek jest gisek.
                ruchowo już coraz lepiej wspina się sam na drabinki, kręci na karuzeli itd.

                Teraz siedzimy w domku- młody jakiegoś wirusa podłapał w środę obudził się z temp. 38.8, pediatra przepisał mu tylko syrop przeciw zapalny i tyle. a dzisiaj rano zaczął strasznie kaszleć, i katarek mu się rzucić chyba po weekendzie trzeba będzie znowu odwiedzić lekarza





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  u mnie Gabrys tez nie chce zasypiać w dzień, (czasem zasypia na nocniku i spi nawet 3 godziny) a tak to pod wieczór padnięty i nie do opanowania czasem wrrr, no i ostatnio przez to niechętnie sie kąpie. a próbowałam już prawie wszystkiego żeby zasnął, już brak mi pomysłów - chyba bede jezdzic na wycieczki popołudniu

                  kruszyna, nie taki wilk strszny, teraz juz coraz częściej bawimy się w trójkę na podłodze, Gosia dostała miano potwora Josia, który porywa samochodziki i jest przy tym kupa śmiechu. czym mała więcej umie tym miedzy nimi ciekawsza współpraca. a czym mniejsza różnica wieku to potem dłużej spokój i na lata lepszy kontakt - tak mi się wydaje, choć na pewno nie zawsze to się potwierdza.

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Cześć dziewczyny,
                    od dluższego czasu sobie Was podczytuję ale nigdy nie mam weny aby coś napisać.
                    Pewnie dziś spędzacie czas na grobach bliskich,my kolo 13 wyruszamy aby zdążyć na poświęcenie grobów jak co roku.

                    Bardzo się cieszę że Wam się układa!
                    Powiem Wam ,że nam po malu też....jestem pelna nadziei że od stycznia znajdę pracę ,Amesia pójdzie do przedszkola i zacznie się nowe życie
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Hej laseczki
                      Dzisiaj pogoda przecudna wprost wymarzona,bylam z małą na cmentarzu mamy dosłownie rzut beretem no i niestety Marlence się nudziło bo chciało się jej wszystko na raz siku kupę pić i jeszcze do tego jeść masakra zaraz trzeba było się ewakuować do domu
                      COLOR oby w końcu udało się Ci znaleźć dobrą pracę.
                      KASIAKOZMIN moja dopiero zaczęła mówić kiedy skończyła 2 lata i 2 miesiące dosłownie język jej się rozwiązał teraz marze o chwili ciszy bo nadaje jak radio


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Colorku czyli Amelka poszłaby do przedszkola od stycznia?
                        Aniu my też byliśmy z Alanem na cmentarzu ale jemu sie podobało tylko nie bardzo rozumiał co to znaczy,że ludzie poszli do nieba Wieczorem też poszliśmy jeszcze raz,było kolorowo.

                        Zaraz zmykam zaprowadzic Alana do przedszkola,później ogarne mieszkanko i do pracy.



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Cześć wszystkim

                          Ależ fajnie, że tak dużo nas

                          Kasia nic się nie martw, przyjdzie czas i na twoich chłopców. Moje dziecko mówiło tylko pojedyncze słowa, dopiero w lipcu tego roku (czyli miał 2 lata i 4 miesiące) zaczął coś tam więcej dyskutować. Teraz już jest rewelacja i myślę, że do końca roku będzie już ładnie pełnymi zdaniami mówił.

                          Pieczulka też tak uważam (tzn. przynajmniej tak się sprawdziło u mojego brzdąca), że albo motoryka, albo mówienie. Pediatra próbowała mi wmówić, że to przez wzmożone napięcie mięśniowe twarzy (jak słyszę ten termin w odniesieniu do mojego dziecka to mnie trzęsie ) i wysłała do logopedy, ale nie poszłam

                          MonikaB jak się czujesz ?? Na kiedy masz termin ?? Znacz płeć dzieciątka ?? Jak Marysia reaguje na wieść o pojawieniu się dzieciątka ??

                          ColorWomen co tam u Amelki słychać ?? Pewnie ona to jest rozgadana na całego Super, że Wam się układa. A jak się miewa Twoja mała bratanica ?

                          Ania mój Julek podobnie się zachowywał, z tymże ciągle powtarzał:"mama idziemy już". Także tylko położyliśmy kwiaty, zapaliliśmy znicze i do domu.

                          Martyna ja nie przemyślałam tematu i herezje naopowiadałam dziecku, które z dziwną miną patrzyło na mnie. Pyta się o grób to mówię, że tutaj moi dziadkowie leżą po czym mu wspomniałam, że poszli do nieba. A jak zaczęłam mówić o wychodzeniu duszy z ciała to już mój mąż zaczął łapać się za głowę.

                          Uciekam, bo mnie Julek ciągnie by mu autostradę wybudować.
                          Miłego dnia Wam zyczę
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                            Colorku czyli Amelka poszłaby do przedszkola od stycznia?

                            hej,
                            już zlozylam papiery i gdy tylko coś się zwolni Amelka jest na liście jako któraś tam z kolei.Mam nadzieję ,że fakt o samotnej matce pomoże aby poszla jako pierwsza no ale zobaczymy.Ja póki co zalatwiam dofinansowanie do przedszkola,bo na początku będzie mi ciężko placić.
                            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                            Cześć wszystkim





                            ColorWomen co tam u Amelki słychać ?? Pewnie ona to jest rozgadana na całego Super, że Wam się układa. A jak się miewa Twoja mała bratanica ?
                            Witaj Tree,
                            Czy Amesia rozgadana?to za malo powiedziane.Mówi już pelnymi zdaniami,kazde slowo.Można z nią usiąść i po prostu gadać.
                            A jak Anielka?(bratanica)super!Rośnie jak na drożdżach,Amelka lubi się z nią bawić,rozmawiać do niej.Podobna do mego brata,zresztą zaraz Wam pokaże zdjecie
                            Waży prawie 8 kg a dodam ,że jest tylko na piersi w listopadzie skończy 5m-cy


                            Last edited by ColorWomen; 16-12-2010, 18:49.
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Pocieszyłyście mnie. Czekam na słówka i czekam- ale jeszcze pewnie poczekam

                              Dziewczyny, a kiedy składa się papiery do przedszkola? Mam już wielki stres, czy chłopcy się dostaną do publicznego, czy nie. Jeśli nie, to sie chyba załamię!

                              wcześniej z pieczulką wrzucałyśmy kilka linków z pomysłami na prezenty dla dzieci- gwiazdkowe. Może jak Wam przyjdzie coś do głowy, to zaproponujecie? z chęcią skorzystam z różnych podpowiedzi

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                                Cześć wszystkim

                                MonikaB jak się czujesz ?? Na kiedy masz termin ?? Znacz płeć dzieciątka ?? Jak Marysia reaguje na wieść o pojawieniu się dzieciątka ??
                                jak się czuje? zależy od dnia. dzisiaj akurat czuje się okropnie bo mnie wszystko boli. całe dolne rejony. chodzić nie mogę tak mnie w pachwinie boli.
                                ale lekarz mówił że to normalne. pomału mam już dość.z Marysia nie czułam że jestem w ciąży, a tu od początku coś dolega mi
                                mam termin na 25 grudnia. będzie synuś. na 99% Ignaś. MArysia ostatnio wybrała. na razie reaguje z radościa , zobaczymy jak się urodzi.

                                Martyna cieszę się że wam się układa.

                                w moim małżeństwie coraz mniej kłótni, a był czas że się kłóciliśmy codziennie. chyba musieliśmy się poznać lepiej. na szczęście jest coraz lepiej




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X