Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    melchior, to ma się ku lepszemu.

    Moje dzieci po 18 wystawiły drzwi z gornego zawiasu mają 18 mies, a mi ręce opadają momentami na widok ich dokonań!!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Witam a ten mroźny poranek
      Kasiu w piątek idę z Cypriankiem do lekarza, znowu po wizycie przez tydzień będę miała pospane w nocy
      Cypu świadomie zaczął mówić inne wyrazy jak mama tata itd gdzieś koło 15miesiąca, a chłopakami nie masz się co przejmować, nasz znajomy Antoś dopiero zaczął mówić jak miał skończone 2 latka, a słyszałam że u bliźniąt jest jeszcze to opóźnione ze względu na to ,że mają oni z kim porozmawiać czyt. ze sobą nawzajem a co do rozrabiania chłopcy są w tym mistrzami
      Melchiorku cieszę się ,że z malutką już lepiej





      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        witam u nas dzis cały dzien padało pogoda do kitu popołudniu poszłam z dziecmi do znajomej ona ma synka 7 letniego i jest teraz w ciazy dzieci sie wyszalały i bardzo miło spedzilismy popołudnie

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Witam
          U nas leje... wyszłam na zakupki i przemokłam do suchej nitki
          Cyprianek zaszalał dzisiaj i spał do 7.30 Właśnie rozmyślam jakie ciacho upiec na komunie M chrześniaka, może macie jakiś sprawdzony i smaczny przepisik dla leniwych???





          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Co do ciast, to nie znoszę piec, wiec nie pomogę

            U nas też cały czas pada-dobrze, że wczoraj zrobiłam pranie.

            Nad nami remonty- facet zaczął wiercić akurat o 12, jak położyłam chłopców...a był od rana. Miłosz jakoś śpi, ale Dawid na dzwięk wiertarki cały czas płacze, bo się boi nawet nie mam kiedyo biadu wstawić, bo od razu płacze, gdy mnie nie ma obok

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              ...no pięknie ! Dawid totalnie się rozbudził. Zawsze spi 3 godz, a dziś 40 min- już widzę, jak będzie później

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Witam dziewczyny po dłuuugiej przerwie u nas też leje bez końca od soboty jestem samotna bo mężuś pojechał do włoch ale szaleję na budowie narazie jeszcze nic "babskiego" ale zajęć nie brakuje muszę uciekać bo mój synuś usłyszał że mamusia na kompie i już ma swoje zdanie pozdrawiam
                KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  witam szalone dziewczynki i znowu tu pusto , no prosze Jaroszka wróciła hura hura hura u nas dzis pieknie swieciło słoneczko teraz leje i chyba bedzie burza Kruszyna znowu romansujesz ze Cie nie ma

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Melchiorku wiesz co nic nie piszecie to się nie udzielam, wolę sobie dalej romansować
                    Ja włąśnie zamówiłam na allegro 2kompl talerzy. Cypulek jest coraz bardziej nieznośny, i te zębole nie chcą mu się przebić... u nas nie pada, ale czujemy się jak w Londynie-mgła niesamowita buziaki





                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Kruszyna u nas nawet dzis słoneczko pieknie swieciło wiec troche Ci go na jutro przysle To biedny ten twoj synek jak mu zabki nie chca sie przebic widze ze te romanse Cie wciagły ha ha

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        U nas tak wilgotno, że drugi dzień susze pranie- na dworze ale z braku ciuszków na zmianę musiałam je zrobić.

                        Kruszyna-jakie talerze zamówiłaś? Ja ostatnio oglądałam serwisy kawowe i herbaciane na allegr- chciałam zamówić jako niby prezent na rocznicę ślubu ale wydatków teraz mamy mnóstwo- stawiamy domek ogrodowy i musimy się ogrodzić, więc coś mi się wydaje, że na propozycję kupna serwisu usłyszę stanowcze "Nie"! ...poza tym przedwczoraj dowiedziałam sie o zaproszeniu na wesele do kuzyna na 12. 06, tak więc prezent też trzeba kupić. A po drodze dzień dziecka i tak sie wszystkiego nazbiera!

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Kasiu zamówiłam dwa komplet takich talerzyków:
                          http://www.allegro.pl/item1022594783...b_yf18_02.html
                          Melchiorku i po romansie....
                          U nas wyszło słoneczko trochę i cieplej sie zrobiło, więc mykamy na dwór





                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Czesc!!

                            Wybaczcie mą nieobecność(choć i tak żadna nie tęskniła) , nie mieliśmy internetu ale już wsio O.K

                            Co u Was dziewczyny??(przyznam że nie czytałam co pisałyście)
                            Ja jestem chora , lekka angina a Amesia dobrze.
                            Dziś kończyli budowę nowego placu zabaw zaraz przed naszym blokiem , cieszę się bo nie muszę już chodzić do zatłoczonego parku.Czekamy tylko na oficjalne otwarcie

                            To do później ....
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Cześć Color Mnie również tu dawno, dawno nie było, postanowiłam zajrzeć, bo teraz będę mieć więcej wolnego czasu, ale tu w ogóle moich koleżanek nie mogę wypatrzeć, same nowe nicki na wiele stron wstecz Czyżby creyzolki znowu gdzieś wyemigrowały? (beze mnie ?)


                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Kruszyna komplet talerzy fajny Color witaj i życze dużo zdrówka . ja dzis byłam u ginekologa po wynik cytologi wszystko ok . jutro rano dentysta moje dzieci do 20 były na dworze a przyszły takie brudne ze masakra

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X