Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    KRUSZYNA synek śliczny, ale ma długie włoski zapuszczasz mu czy boi sie fryzjera . dziewczyny mam pytanie złozyłam rozliczenie podatku 12 lutego ,dwa tygodnie temu dostałam wezwanie ze jest jakis bład , poszłam poprawiłam to teraz jeszcze długo musze czekac na ta kase . .....

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      mlechior od początku ... my w tamtym roku w kwietniu dostaliśmy wezwanie pojechaliśmy i kasę dostaliśmy w lipcu, a złożyliśmy PIT w pierwszym tygodniu marca
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
        mlechior od początku ... my w tamtym roku w kwietniu dostaliśmy wezwanie pojechaliśmy i kasę dostaliśmy w lipcu, a złożyliśmy PIT w pierwszym tygodniu marca
        to mnie pocieszyłas a my na ta kase tak czekamy

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          melchior przykro mi miejmy nadzieję, że Was nie wrzucili na koniec kolejki. Być może jest to zależne od tego na kogo się trafi
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Hej ,
            Amelka padła w 5 minut-w południe spała nie całą godzinę

            Melchior a może można się spytać w US czy już pit jest zaksięgowany-czy jak to się tam pisze??
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
              KRUSZYNA synek śliczny, ale ma długie włoski zapuszczasz mu czy boi sie fryzjera . dziewczyny mam pytanie złozyłam rozliczenie podatku 12 lutego ,dwa tygodnie temu dostałam wezwanie ze jest jakis bład , poszłam poprawiłam to teraz jeszcze długo musze czekac na ta kase . .....
              Ja składałam 9 lutego, a 11 marca składałam korektę i 25 marca dostałam kasę






              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Właśnie przeczytałam artykuł o biustonoszach, no i oczywiście mam źle dobrany, już dawno o tym słyszałam, ale nigdy nie chciało mi się czytać co i jak... no i okazuje się, że moje 75B jest totalną katastrofą, za duży obwód za mała miska... powinnam nosić 70E... szok normalnie...






                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Hej dziewczyny. Nawet nie mam czasu poczytać Waszych postów Dzieciaczki Wasze chorują, moje taż nadal mają zapalenie gardła, ale na szczęście juz lepiej.
                  Jestem po 2 dniach toatalnego wariactwa. Wczoraj przed północą mówię do męża, ze Doba jest zdecydowanie za krótka-i w 100% tak czuję. Mam umiłowanie do spania chyba od urodzenia, a teraz musze spać po 5,5 godz,bo na wiecej nie mam czasu. dzis zaczęłam sie zastanwiać jak to było bez komórek, laptopa, maili i całej tej wirtualnej rzeczywistości, Niby ułatwienie i ulepszenie, ale przez to wszystcy od wszystkich wymagają na "tu i teraz". Mi np wczoraj moja szefowa mi oznajmiła, że mam "dobrowolnie-ale pod przymusem" napisać naukowy artykuł na 17 stron do 1 kwietnia. I mam na to tylko w sumie 2 wieczory-jakaś totalna paranoja!!! ok-piszę dalej. Już 4 str za mną

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Kasia coś wiem o necie i wirtualnej pracy Komuś z zewnątrz może się
                    wydawać, że fajnie - mogę być z Julią i pracować. Ale to jest tylko jedna
                    strona medalu - bo tak na serio jest to praca 24h/dobę.

                    Magda ja już właśnie jakiś czas temu dokształcałam się z tematu cyckonoszy
                    i mam to samo co Ty. Nosiłam 75B a nosze 70E I teraz dopiero mój biust się
                    nie wylewa, jest ładnie ukształtowany i nie bolą mnie plecy


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Witam

                      troszke was doczytałam

                      dziewczyny gdzie jest napisane o tych biustonoszach?ja teraz nosze 85 C lub D ale zle mi z nim wiec moze i ja zerkne?


                      Wszystkim chorowitkom duzo zdrowia zyczę

                      Ja dzis w łazience podczas badania ,wyczulam jakies guzy wiec moze to zmiany mastopatyczne,bola mnie ost bardzo częśto piersi i brzuch,do gina dopiero po swietach mam wizytę

                      i jeden taki guzek wyczułam i on mnie boli pod dotykiem tak jakby szczypie a od kilku dni to mam dopiero


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Siluś spokojnie... tylko nam tu teraz nie panikuj. Poczekaj to wizyty i bój się. Wszystko jest w porządku proszę Cię tylko się nie denerwuj

                        kasiu no to masz co robić przez najbliższe dni... nie ma co

                        Wiecie... Julek zasnął bez smoka, trwało to dość długo,bo po 1,5 godzinie dopiero znalazł się w objęciach Morfeusza, ale najważniejsze, że obyło się całkowicie bez płaczu. Wytłumaczyłam mu, że lepiej będzie mu się oddychało itp. i przystał na to ....oczywiście jeszcze się nie cieszę, bo pewnie w nocy włączy swą syrenę.
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Aniu Ty też nie panikuj, bo te nasze smyki są mądrzejsze niż nam się wydaje
                          Relaks i dacie radę.Ja tez panikowałam chyba bardziej niż Julia. Jak mi się na
                          drugą odsmoczkowaną nockę przebudziła na siusiu to sobie myślę: To teraz się
                          zacznie. A ona tylko mi powiedziała: Jestem duzią i mądrą dziewcinką, bo bo bo
                          bo bo bo nie mam juź dydusia.


                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Witajcie.
                            FAMILY jak Juleczek? Myślę że już lepiej.
                            U nas nocka do dooopy jak zwykle,Milunia budziła się co chwilę i kaszel ją męczył ale i tak jest troszkę lepiej.


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Nusiaczku ale ja nie jestem taka twarda Ja wiem, że konsekwencja tutaj jest bardzo ważna, ale jak on tak zaczyna płakać to niestety.... łamię się

                              Przespał całą noc, rano się obudził i zaczął panikować i histeryzować.
                              Ogólnie to ja mu tego smoka nie zabralam wczoraj, powiedziałam mu, żeby sobie trzymał go w rączce no i trzymał miętolił i tak zasnął.
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                A to mój widoczek z podwórka i moje słoneczko.
                                Attached Files
                                Last edited by anna31; 31-03-2010, 08:15.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X