Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    No teraz wiadomo co i jak
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      A gdzie reszta dziewczyn?
      Hej już 9 czas na kawkę

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        hey hey
        piję wlaśnie kawkę i powoli zaczynam się pakować
        jeszcze do sklepu muszę jechać i tyle,wyjeżdżamy koło 13h..
        FROCH

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Witam po weekendzie u nas było piękne słoneczko nastroje wiosenne i wszystko cuuudowne jak widzę wątek się rozkręcił miło tylko jakoś nie mogę do was dołączyć jak jesteście przy kompku mam inne godziny "wolnego" wczoraj ostro pracowałam w nowym ogrodzie który tworzę powoli przed domkiem przeprowadzamy się dopiero jesienią jak mój kochany wróci z Włoch ale ja już szaleję na raz będę miała za dużo pracy a tak to w końcu robię coś u siebie i sprawia mi to ogromną frajdę pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia
          KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            witam

            Colorka przykro mi, że i Was rozłożyło U nas lepiej Julek obudził sie to miał 37 stopni. Nocka była średnia, bo strasznie miał nos zapchany, który mu nie dawał spać. Na zmianę wycierałam mu gile, to mu je odciagałam, szukałam smoka, mąż na noc w pracy, więc średnio się wyspaliśmy.
            Ale cieszę się, że już takiej wysokiej temp. nie ma.

            karolkova suwaczek pierwsza klasa A u Was jak ze zdrówkiem, dobrze już ??? Ty to wiem, ze już okna myjesz , a Karol dobrze się czuje ?

            Misska szczęśliwej podróży !!!! Uważajcie na siebie

            jaroszka no to gratuluję nowego domu !!!! super !! Koniecznie musisz nam pokazać zdjęcia swojego dzieła.
            Ania obcykana co do kwiatków, sadzenia, przesadzania.... to pewnie Ci pomaga, co ?
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              hej ,
              idziemy na 11 do lekarza, Amesia ma 37.6 i zero jakich kolwiek objawów.
              Teraz spojrzałam i ma oczka spuchnięte trochę
              Kurcze dziewczyny chciałam dzis pójśc oddać jej mocz ale brała leki i piła w nocy wiec wtedy nie można iść?
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Colorka nie wiem jak to jest z tymi syropami przeciwgorączkowymi dla dzieci, ale niektóre leki zmieniają barwę i kolor moczu. Będziesz dzisiaj u lekarza to zapytaj, bo w sumie ciekawi mnie to.
                W szpitalach w sumie robią wszystkie badania niemal codziennie i leki też podają... ale tam mają całą kartę pacjenta.

                Daj znać co tam po wizycie... idę nebulizacje zrobić Julkowi
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Ok Tree spytam ,
                  ja idę się myć i szykować ...do potem
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    no to jesteśmy , Amelka ma ostre zap.gardła
                    Dostałyśmy Ospamoź -miałyście już??
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Iza ja miałam, tzn julka Jak właśnie miała zapalenie gardła po ospie i jeszcze
                      przy wychodzących zębach. Antybiotyk jak antybiotyk, dawaj jej jakiś
                      Acidolak czy inne takie i będzie ok. Moja żadnych rewelacji żołądkowych
                      po tym nie miała.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Color Karolek też teraz brał ten antybiotyk, jak na razie nic mu po nim nie jest
                        Last edited by mamakarolka; 30-03-2010, 14:15.

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          my juz po spacerku u nas wieje strasznie wiatr zaraz zjemy obiadek i po Tymka do przedszkola

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                            no to jesteśmy , Amelka ma ostre zap.gardła
                            Dostałyśmy Ospamoź -miałyście już??
                            Duzo zdrówka dla Amelki .

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Color, Tree zdrówka życzę dzieciaczkom
                              Miss szczęśliwej podróży
                              jaroszka gratuluję domku, a praca u siebie sprawia ogromną radość, sama wiem jak po 9 latach mieszkania u teściów wprowadziliśmy się do własnego kąta... co prawda za scianą dalej mamy teściów, ale wejście od drugiej strony i mamy swoje "róbta co chceta"
                              Byłam na kontroli u lekarza i antybiotyku ciąg dalszy, przy ładnej bezwietrznej pogodzie możemy na trochę wyjść, ale nie w skupisko ludzi... martwi mnie Seba, bo boli go jeden sutek, i lekarz powiedziała, że ma wklęsły i jakąś asymetrię, co prawda guzków nie czuje, mamy iść do endo a wiecie jakie są terminy, około czerwca, a później kolejna kolejka na USG... znowu trzeba iść prywatnie, dobija mnie czasami ta rzeczywistość w służbie zdrowia... jak człowiek nie ma kasy to leży, a później się dziwią, że tak późno ludzie zgłaszają się do lekarza... no nic pobiadoliłam trochę, bo się zdenerwowałam ...






                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Dzieńdoberek
                                My już po porządkach, ale naskrobałyście że nawet nie mam czas podczytać trochę...
                                I okna w pokojach przystrojone
                                Myję podłogę w salonie, i słyszę z Cypulka pokoju:
                                Aga idź kuku, i zastaje taki widok
                                Attached Files





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X