Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Hej , moja usypia właśnie.
    Tree czyli jutro do lekarza idziecie??zdrówka raz jeszcze!!
    Kruszyna widać że już czujesz święta

    Ja do fryca idę po 10 -w końcu!!

    Amelka na noc miała 36.5 , po jednej dawce Ibum temperatura zaczęła spadać.Jutro bilans-jak będzie o.k to idziemy.A jak nie udamy się na drugą stronę przychodni
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Kruszyna okno bardzo ładnie przystrojone, ja nie przystrajam domu bo mnie nie będzie,na Boże Narodzenie sie postarałam mimo że nas nie było to pokupowałam ozdoby na okna i na meble a teraz mi sie nie chce.
      Colorku taki niestety teraz czas,że dzieciaczki i zresztą dorośli chorują,jednego dnia ciepło,drugiego zimno i jak tu byc zdrowym.Ja i Alanek smarkamy sie od dwóch dni,najpierw on złapał katar a ja sie zaraziłam.
      Froszku to super że Ty jutro "welcome to the Poland"-w końcu ten Żabol cholerny puścił Twojego męża ,jak będziesz w Polsce to sie odezwij i daj znac czy szczęśliwie dojechaliście.

      Ja również uwielbiam chodzic do fryzjera,na mojej ulicy mam pod nosem fajną i zaufaną fryzjerke i tylko do niej chodze.Zawsze robi mi kawke i plotkujemy.



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Dziewczyny jaką macie przeglądarkę internetową?
        Jezeli Firefoxa to mam dla Was stronkę ze skórkami http://www.getpersonas.com/pl/ może znacie?

        Marti ja też chodzę do tej samej co zawsze fryzjerki co zaufane to zaufane
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Colorka jak się nie będzie pogarszać to raczej nie pójdziemy do lekarza.
          Żadnych leków nowych nam nie przepisze....
          Jakbyś jutro jednak szła na bilans to daj znać co i jak. Ja nadal jeszcze nie zadzwoniłam i nie umówiłam się na bilans muszę to w końcu załatwić.
          I do poradni rehabil. muszę umówić Julka na wizytę... miałam go w marcu przyjechać pokazać.

          Marti aaaa widzisz, miałam się ciebie pytać czy Twój Alan dobrze się czuje.
          Powiem Ci, że któreś dziecko drugiemu sprzedało albo Twój mojemu, albo mój Twojemu. Ale skoro piszesz że Alan od dwóch dni zasmarkany to pewnie Alanek bakcyla Julkowi sprzedał. A pamiętam,że Julek Alankowi spijał sok z kubka

          Nooo Misska koniecznie daj znać jak już będziesz w PL

          Iza ja mam firefoxa. ale coś mi on szwankuje, bardzo często się zawiesza.... nie wiem co jest grane z tą przeglądarką

          No nic... Julek zasnął to sobie serialik obejrzę... Grey's anatomy już skończyłam... tzn.prawie zostało mi kilka odcinków ostatniej serii, ale niestety muszę poczekać, aż ktoś łaskawie zechce umieścić je na jakimś serwerze.
          A teraz zaczęłam ściągać Lost i muszę przyznać, że nie wiem jak to się stało, ze nie oglądałam tego w TV
          Last edited by FamilyTree; 29-03-2010, 21:58.
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Family na pewno Julek dostał "prezent" od Alanka bo on wtedy już zaczynał lekko posmarkiwac, a teraz leci mu jak z kranu.Od Alanka ja też sie zaraziłam-no szogun jeden wszystkich zaraża czekam jeszcze jak Sebastian zacznie kichac



            Dawniej Marti

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              ooo hej Martynka ... jak tam w pracy ?? Kiedy jedziecie do rodziców? w środę ??
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Tree no i wiadomo skąd bakcyl u Julka
                Mamy bilans na 9 rano ..więc napiszę jak wrócę co i jak.

                Dziś dostałam avizo i było napisane że paczka-pomyślałam skąd?
                A tu się okazało że jeszcze w grudniu wzięłam udział w ankiecie którą mi przysłali na @ i dostałam szampon/odzywkę Matrix(dla salonów fryzjerskich i nie można tego kupić w sklepie) i dwa lakiery czerwień i odżywczy Loreal
                Zrobili mi prezent -ale szampon i odzywkę oddałam mamie bo ja mam swoje które używam.
                Ale skąd pomysł aby zwykłej osobie wysłać coś dla fryzjera?
                A patrzałam ankieta dotyczyła dbania o włosy
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                  ooo hej Martynka ... jak tam w pracy ?? Kiedy jedziecie do rodziców? w środę ??
                  W pracy byłam w sobotę-teraz miałam dwa dni wolnego i dupcia mi odpoczeła Do taty jade w piątek popołudniu bo na rano jeszcze ide do pracy.



                  Dawniej Marti

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Marti a no widzisz... to coś pokręciłam...Ty w piatek, Misska ciągle pisała,że w środę, szwagierka moja ze swych chłopem też w środę przylatują i tak jakoś mi się ta środa w pamięć rzuciła.

                    iza to fajnie... zawsze to jakiś grosz zaoszczędzony I jak to mówi mój mąż:grosz do grosza a będzie kokosza
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Tree moja mama też tak mówi

                      Kupujecie coś dzieciom na święta?
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        ok ok zmykam...

                        miłej nocki i do porannej kawki Misska o 9?? czy już będziesz w drodze ?

                        Colorka kupiłam JUlkowi skarbonkę, żabkę. Było mi go dzisiaj strasznie szkoda i już dostał prezent od zajączka dzisiaj

                        papapapa... i nie zagadujcie mnie już !!!! Bo mi ciężko mc wyłączyć
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Colorku fajnie,że coś Ci sie udało wygrac.Przecież możesz używac tego co fryzjer używa w salonie również w domu.Te szampony i odżywki są tak samo fajne jak ze zwykłego sklepu.Niedaleko mnie jest sklep fryzjerski i ja tam sie zaopatruje w szampon do włosów i odżywkę.



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Pa Aniu,
                            ja o 9 będe w przychodni
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Colorku ja nie kupuje nic Alanowi bo nie znam tradycji kupowania czegoś dzieciom na święta Wielkanocne,na Boże Narodzenie owszem ale nie na Wilekanoc.



                              Dawniej Marti

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                                Colorku fajnie,że coś Ci sie udało wygrac.Przecież możesz używac tego co fryzjer używa w salonie również w domu.Te szampony i odżywki są tak samo fajne jak ze zwykłego sklepu.Niedaleko mnie jest sklep fryzjerski i ja tam sie zaopatruje w szampon do włosów i odżywkę.
                                Marti wiesz ja co drugi dzień muje głowe-*************ca dostaję z nimi.
                                Więc używam Head$shoulders bo niewiem jak zareagują włosy
                                W sobotę wieczorem się kąpałam a dziś rano już włosy tłuste, chyba hormony z braku barabara świrują
                                Jak to moja mama mówi: latka lecą a w krok nic
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X