Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
    Iza bedzie ok ,nie martw sie i zapytaj od razu o te popuszczanie

    Kasia duzo zdrówka dla wasno infekcji nie da sie uniknąć
    od dawna pracujesz?na pełny etat?moze pisalas wczesniej ale mi umkneło..
    mój mały spi,Sylwia sie bawi a ja kawke sobie piję
    Ja nadal jestem na wychowawczym, ale udało mi się od padziernika załapać na umowę o dzieło. pracuję w tych terminach, które wybieram- w sumie jakieś 6 intensywnych tyg na rok, więc niewiele,a finanse zawsze jakieś dodatkowe.

    Co do trzydniówki, to jeszcze wysypka by musiała być po tych trzech dniach wysokiej gorączki- moi chłopcy mieli ja styczniu lub grudniu
    Last edited by kasiakozmin; 29-03-2010, 17:46.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      hej
      Dużo zdrówka dla dzieciaczków życzę!
      ja się cieszę że moja Marysia nie chorowała od maja.
      miała lekki katarek ale kilka dni i po wszystkim.
      a był okres ze często chorowała.




      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Tree biedny Julek oby szybko mu przeszło.

        Ja się ostro wzięłam za porządki, efekt wszystkie okna umyłam i sypialnia na błysk posprzątana
        Mały po południu usnął i spał 2,5 godziny więc mogłam spokojnie sprzątać

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Tree no i wygadałam
          Amelka wstała z 38.6 ale niema innych objawów jak katar itp
          Dałam jej już Ibum w syropie...
          Do wieczora
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Color i Amesię dopadło? Co się dzieje z tymi chorobami

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              wszystkie wirusy się pobudziły i nas dopadają!!! A przy okazji i nasze dzieci!

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                Color i Amesię dopadło? Co się dzieje z tymi chorobami
                Ajj i na nas przyszła pora...zastanawiam się czy to nie zęby(bo w sumie już czas) ale kurcze tak nagle temp?? obiadu oczywiście nie zjadła ale nie ma się co dziwić.
                Tree
                jak Julek?
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  oj wy wszystkie Bidulki... Kasia, Tree, Color jak tam się wszyscy czujecie, jak Julek i Amelka?
                  U mnie Cypu od 3dni psika, a dawno już nie był chory odpukać...
                  M od dzisaj do środy po 13 godzin pracuje My z Cypulkiem 3 praania zrobiliśmy i małe porządki, a to efekt naszych zmagań nasza kuchnia wiosenno-świąteczna
                  Attached Files





                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    kruszyna-rzeczywiście świątecznie i kolorowo

                    My wczoraj też zrobiliśmy wielkanocny wystrój. Przywiozłam wiosenne doniczki-kupiłam i wsadziłam 8 kwiatów i nareszcie mam w kuchni kwieciście. A poza tym ozdoby w oknie i nie tylko Tylko porządki caaaaaaaaaaaaały czas czekają.

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Wszystkim chorym dzieciaczka zycze duzo zdrówka .Ja dziś umyłam wszystkie okna posprzatałam domek wiec poniedziałek zaczełam pracowicie jutro ide rano do fryzjera ,bo w świeta idziemy na chrzciny wiec musze jakos wygladać .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        melchior czyli na jutro masz relaks zapewniony Na pewno od razu lepiej się poczujesz-fryzjer już tak zbawiennie działa

                        ja dziś na chwilę wstąpiłam do King crossa pochodzić za butami i dosłownie NIC ciekawego nie ma. Nawet gdy buty były skórzane i kosztowały ponad 230zł, to i tak bardzo niewygodne. Już tracę nadzieję, że coś tej wiosny kupię.

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Fryzjer to moj relaks mam sasiadke fryzjerke wiec wpadam do niej czesto .

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Biedne dzieciaczki, wszystkie teraz się pochorowały My jutro idziemy do kontroli, bo antybiotyk się kończy, a mały ma jeszcze okropny kaszel, wcale mu się ten kaszel nie poprawił...
                            Jestem padnięta, ale przynajmniej okna mam umyte i szafki w kuchni... na kafelki nie mam siły, próbowałam sprzątać w przerwie jak mały nie płakał, jakby ktoś popatrzał to istny cyrk był dzisiaj u mnie w domu... a njagorsze jest to, że tylko po oknach widać że jest czysto...
                            kruszyna świątecznie bardzo...
                            melchior na pewno się zrelaksujesz, sam widok odświeżenia na głowie relaksuje A ja np uwielbiam chodzić do fryzjera, a jak byłam przed chrzcinami Maćka, byłam tak zmęczona przygotowaniami i wstawaniem do maluszka, że prawie zasnęłam przy suszarce
                            Miłego wieczoru życzę






                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              mnie też czeka wizyta u fryzjera
                              jutro jedziemy do PL nie jestem jeszcze spakowana,będę to jutro czynić,w sumie to myślałam,że jutro wieczorem,bądź środę jedziemy a tu jutro mąż ma już wolne
                              FROCH

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Kruszyna rzeczywiście bardzo wiosennie Ja kupiłam świąteczne dekoracje do okna i kompletnie nie wiem jak je zamocować. Bo są to takie drewniane okienka i nie wiem jak to przymocować by trzymało się blisko okna Może by to na przyssawkach przywiesić, ale skąd takie przyssawki

                                Colorka no Julek jednak przeziębiony, z nosa gile mu lecą po samą brodę. Temp. nie ma od czasu kiedy podałam mu ten nurofen, ale jego dopada w nocy zazwyczaj.

                                melchior dobrze Ci z tym fryzjerem Lubię chodzić do fryzjera, lubię jak mi myją włosy, wtedy o mało nie usypiam. Któreś z Was jest chrzestnym??

                                kasia kupisz coś na pewno. Ja przyznam, że tej wiosny byty mi się podobają nie są to szpile, z czubami długimi jak nie wiem co.
                                A ty jakie lubisz ??

                                Magda a opukujesz małemu plecki po podaniu syropu ?? Może to by jakiś efekt dało
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X