Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Witam kobitki:-*
    Kasiu zdrówka i szybkiego powrotu do formy, Family dla Juleczka oczywiście też bo z tego co piszesz to cośik bidulka bierze

    My jesteśmy u dziadków, rano byliśmy worki z ciuchami wystawić przed blok, bo mamy dzisiaj akcje "dar" Cypuś się napakował





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      co do mojego M...to cóż nielubi nigdzie wychodzić, rodzinnych imprez nienawidzi-połowę mojej rodziny nie widział z 3lata, ostatnio dużo pracuje i jest wiecznie zmęczony nie zawsze ma chęć nawet z Cypulkiem się bawić za to wieczorem...hmmm za to ja wieczorem w ogóle a w dzień jak nakręcone, troszkę problemów mam itd. Spacerki to i owszem ale jak już pujdzie to szybko chce wracać i marudzi. Mój tatuś to był super pod tym względem, jadł obiad i zaraz zaczynał się znami bawić a ma nas 3 dziewczynek





      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Karolkowa no u Ciebie szpital był to jak chciałaś sprzątać Tylko się dobrze ubierz jak będziesz myć okna.

        kruszyna ach te chłopy !!! chyba oni wszyscy dostają energii wieczorem
        To mój mąż w sumie jest nieśmiały ale towarzyski.
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Hej laseczki
          Zdrówka dla Juleczka,u nas też nie wesoło,Marlena całą noc przepłakała skarżąc się na ból brzuszka niewiem blaczego bo wczoraj nic takiego nie jadła to samo co zwykle,podałam jej paracetamol ale nie pomógł a na sam ból brzuszka nic nie miałam,trzeba będzie się w coś zaopatrzyć bo zdarza się to dość często,albo zapytać lekarza.Poza tym kaszle już lilka dni dostaje wziewy narazie poprawy nie widać dwa razy w nocy musiałam jej podać syrop przeciwkaszlowy bo się dusiła kaszlem
          Mój M tak jak KRUSZYNY nie lubi spacerów i w ogóle mało czasu spędza z nami woli iść do kolegów oj niewiem kiedy on dorośnie a facet 37 lat ah gdzie te czasy sprzed ślubu...spacerki za rączkę przytulanki,całusy ...a teraz szkoda gadać..


          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            u nas raczej nietowarzyski, zdarzyło się że kilka razy byłam umówiona u nas ze znajomymi moimi i tak mnie wku... że odwołałam spotkania bo nie chciałam więcej słuchać jego głupich tekstów. A co do sexu to dla mnie mógłby nie istnieć ostatnio w ogóle tylko kłótnie przez to są...





            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Aniu ja mam o tyle dobrze że on nie wychodzi nigdzie sam, po za tym za bardzo niema do kogo wszyscy znajomi za granicą





              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                A co do sexu to dla mnie mógłby nie istnieć ostatnio w ogóle tylko kłótnie przez to są...
                He he to samo u nas tak źle to jeszcze nie było


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  to możemy sobie podać rękę. Mój M mógłby i chce codziennie a ja od kilku miesięcy jak martwa... nie wiem czy to nie przez to że ,odstawiłam z 8miesięcy temu tabletki, po świętach idę do nowego gina to wezmę jakieś inne spróbuję bo tak nie można długo....





                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                    to możemy sobie podać rękę. Mój M mógłby i chce codziennie a ja od kilku miesięcy jak martwa... nie wiem czy to nie przez to że ,odstawiłam z 8miesięcy temu tabletki, po świętach idę do nowego gina to wezmę jakieś inne spróbuję bo tak nie można długo....
                    Czyli obawa przed ciążą tu zawiniła,a nie możesz stosować innych metod antykoncepcji?


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                      Czyli obawa przed ciążą tu zawiniła,a nie możesz stosować innych metod antykoncepcji?
                      nie kochana, ja bardzo chcę mieć drugiego dzidziusia odstawiłam tabletki bo źle się po nich czułam , zmieniałam i zmieniałam i nie mogę dobrać, a i z kasą też było nie zawesoło a 50zł za tablety to dużo... teraz na gumkach lecimy, a w sumie to nie lecimy. po prostu nie kręci mnie to, nie czuję takiej potrzeby





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        nie wiem czy to po ciąży coś z hormonami, bo jeszcze niedawno to ja chciałam prawie codziennie





                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          muszę uciekać, porzadki wzywają





                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Julek patrzył na bajki i zasnął ... żal mi bardzo tego chłopca
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Ale dzisiaj ładny dzień,aż sprzątac mi sie chciało i już mam ogarnięte,wreszcie wyprałam dywan u Alanka bo już tydzień temu miałam to zrobic i tak jakoś mi zeszło,że nie wyprałam.Obiadek mam z wczoraj,upiekłam wczoraj 1,5 kg pałeczek i zostało mi jeszcze na dzisiejszy obiad.


                              Magda garulacje dla synka
                              Family dużo zdrówka dla Juleczka,też mi go szkoda,on jest taki pocieszny.Pewnie dzisiaj smutny,mi sie podobało jak on okazuje swoją radośc-normalnie tak sie śmieje w głos że to aż zaraźlwe jest.Od jego śmiechu każdemu by sie zachciało śmiac
                              Jaroszka gdzie Ty sie znowu podziewasz?



                              Dawniej Marti

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Tree wiem co to znaczy chore dziecko

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X