Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Melchior...ciesz się mężem, póki jest blisko. Nasze Szkraby też już padły.Wieczorem bawiliśmy się całą rodzinką w przytulanie, kręgle, piłki itp. Śmiechu co niemiara! teraz chwila na wytchnienie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Witam! u nas leje, pogoda brzydka ale cieplutka i gdzie ta słoneczna niedziela
      My wczoraj byliśmy kilka godzin na dworku, synu padł o 19.30
      kurde gdzie się wszystkie nasze crazy mamuśki podziały tylko my zostałyśmy dziewczynki ...





      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        hej my cały dzien bylismy na wsi pogoda w kratke troche padało ,ale dzieci sie wyszalały .... dzis dowiedzielismuy sie ze w pierwszy dzien swiat idziemy na chrzciny wiec bedzie wesoło ha ha ha

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Melchior to miłej zabawy, my 8 maja mamy komunie, ale jakoś nie przepadam za tą rodzinką cóż będę musiała się zmobilizować i wybielić zęby do uśmiechu





          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Hej. Ja dzis dochodzę do ładu z mieszkaniem, Czeka mnie jeszcze prasowanie, a teraz rosół się gotuje.

            Kruszyna, my przez ostatnie 8 lat chodziliśmy prawie rok w rok na komunie. U męża rodzeństwa jest 6 dzieci prawie rok po roku. Za 2 lata zaczynają się 18-stki, a późneij wesela...uhhhh..będzie się działo-wydatków co niemiara!

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
              Melchior to miłej zabawy, my 8 maja mamy komunie, ale jakoś nie przepadam za tą rodzinką cóż będę musiała się zmobilizować i wybielić zęby do uśmiechu
              to wybielaj te zabki ha ha ha ha ja osobiscie tez nie przepadam za takimi spotkaniami

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                kruszyna- a Ty z tym wybielaniem, to poważnie?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Kasiu to był żarcik nie mam takich tragicznych chociaż kawa robi swoje chodziło mi o to że muszę się odstrzelić bo i tak mi dupkę obrobią
                  To rzeczywiście wydatków macie kupę i jeszcze wasze dzieciaczki... my już po spacerku, mały wstał standardowo przed 7 i od razu ajciu Aga chodz no to kawka, mleczko i w drogę... na szczęście słoneczko wyszło i tak ślicznie aż chce się żyć... humorek lekko nadwerężyła mi pewna pani- koleżanka z podstawówki, jak ją zobaczyłam to mi szczena opadła- elegencja itd. a ja w dresiku i trampeczkach
                  ale wstyd...





                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Dziewczyny pomóżcie ^^ http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=4320.

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      WITAM PO DŁUUUGIEJ PRZERWIE nie było mnie chyba z pół roku widzę że dużo zmian i koleżanek ubyło ja wracam do Was szukałam po świecie miejsca i nie znalazłam tutaj było mi dobrze choć czasem miałam dyskusje nie prowadzące do nikąd ale tęsknie za creyzy mam nadzieje że przyjmiecie mnie spowrotem
                      KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                        carin witaj w klubie poszukiwania jestem na etapie wykończenia domu jeżdżę po sklepach i coraz bardziej się załamuje też nie wiem co wybrać jak dobrać i ogólnie mam mętlik w głowie ceny też nie śmieszą ale najgorzej jest dopasować wszystko w fajną całość jak już coś wymyśle to się pochwalę ale nie obiecuję jeśli nie będę pewna że jest ładnie boję się ocen i się do tego przyznaję życzę ci powodzenia
                        KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          witaj Jaroszka wrescie zawitałas na forum bardzo sie ciesze az buzka mi sie usmiechneła dzis, bo ostatnio tu pustki tylko Kruszyna , ja i Kasiakozmin tu działamy ha ha ha

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            hej. My już po godzinnym spacerku. na pocztę nie mogłam wjechać, bo nikt nie pomyślał, że na świecie są kobiety z maluchami i wózkami-na szczęście 1 pan kupił mi znaczki, a ja czekałam na zewnątrz. W biedronce dostawa, wiec nie miałam szans przejechać. Teraz chłopcy śpią. Odwiedził nas na 10 min mój tato. Po południu kolejny spacer! Przerobiłam wózek na spacerówkę, bo od dziś może w końcu będzie już ładnie

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
                              WITAM PO DŁUUUGIEJ PRZERWIE nie było mnie chyba z pół roku widzę że dużo zmian i koleżanek ubyło ja wracam do Was szukałam po świecie miejsca i nie znalazłam tutaj było mi dobrze choć czasem miałam dyskusje nie prowadzące do nikąd ale tęsknie za creyzy mam nadzieje że przyjmiecie mnie spowrotem
                              witam Marnotrawną
                              FROCH

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                ale piekna pogoda super ciepełko my przyszlismy na chwile do domku, pozniej po Tymka do przedszkola i znowu na spacerek trzeba wykorzystac pogode

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X