Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    hej widze ze nadal pustoKasiu u nas przedszkole w wakacje czynne tylko miesiac i dla dzieci, ktorych rodzice pracuja obydwoje...W ferie zimowe jest dyzur tez okolo tyg. .

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Hej. Byłam na zakupach, pochodziłam po sklepach z butami-uwielnbiam kupować buty, wiec i dziś chciałam zaszaleć. Ale albo ja jestem taka wybredna, albo same beznadziejne wzory w tym sezonie!

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        chyba przez ta pogode sklepy nie dokonca sa nastawione na wiosenne byty u nas dzis cały dzien pada snieg kiedy bedzie ta wiosna chyba nigdy

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Przed chwilą moja mama mi powiedziała, ze znowu ma spaść śnieg i tak do końca marca ręce opadają

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez kasiakozmin Pokaż wiadomość
            Przed chwilą moja mama mi powiedziała, ze znowu ma spaść śnieg i tak do końca marca ręce opadają
            ten snieg to bedzie jeszcze chyba długo w tym roku nie chce sie roztac z nami u nas pada od rana normalnie wrrrrrrrrrr jak tak dalej pojdzie to dopadnie mnie depresja sniegowa

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              hej. Kuchnia lśni. Umyłam okno, meble i płytki...i nawet wielkie lustro na korytarzu. teraz koniec pracy. A po południu wizyta u lek. Dobrze, że mi się przypomniałao (a już byłam przekonana, że dziś mam luzik). Ostatnio zapomniałam i mi przepadła, wiec czekam kolejne 1,5 mies. Teraz czas na kawę

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                widze Kasiu ze tylko my tu cos piszemy pozostałe dziewczyny cos strajkuja ,albo pisza gdzies indziej To miałas dzis pracowity dzien ja robiłam dzis krokiety i barszcz pozniej z dziecmi poszłam do lekarza z Tymkiem juz prawie spoko gorzej z młoda zaczyna jej sie lekka angina jak nie jeden to drugi to idzie tasmowo ,ale dzis wraca maz wiec troche mi pomoze bo jak dzieci chore to i marudne .

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  masz rację...ostatnimi dniami straszne pustki tutaj. Angina? To nieciekawie, jak raz sie zachoruje, to późneij ciągnie się i ciągnie.

                  Mnie coś podkusiło i kupiłam frytki na obiad- jesteśmy tylko z meżem, wiec nie było obaw, ze dzieci bedą podjadać. Ale nie dosyć, że teraz w całym mieszkaniu śmierdzi, to brzuch coś mnie zaczął boleć. Jednak nie jestem nauczona do takich cieżkostrawnych dań.

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    dzieci umyte Asia spala do 18 chyba jest słaba przez ta chorobe, o ktorej teraz pojdzie spac nikt nie wie mnie sie juz chce spac frytki sa dobre ,ale tak jak piszesz ciezko strawne herbatke zrob sobie mietowa to ci pomoze ....

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Piję herbatkę i mnie muli. Ale mam ochotę na lampkę wina

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Witam
                        dawno mnie nie było na crazy

                        u nas tez choróbska
                        sylwia ma angine paskudna i bierze antybiotyk
                        mały na szczęście sie trzyma i mam nadzieję ze nie zarazi się
                        dzis deszcz padał caly dzien i zimno wrrr

                        Melchior twoja córcia tez angine podłapala?oj niedobrze moja ma Klabax i inne leki no ju zlepiej jakby

                        Kasia fajnie odpoczniesz sobie ale pewnie ci teskno za dzieciaczkami
                        ja tez mam w planach pochodzić po sklepach za butami tylko czasu brak i szczerze mówiąc zadne mi sie nie podobaja


                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          widze tu dzis ruch jak na marszałkowskiej ha ha ha ha ha ja posprzatałam ,zrobiłam obiadek upiekłam ciacho i teraz relaks cos mnie dzis od kregosłupa boli reka maz nalepił mi plaster ktory piecze strasznie

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
                            Witam
                            dawno mnie nie było na crazy

                            u nas tez choróbska
                            sylwia ma angine paskudna i bierze antybiotyk
                            mały na szczęście sie trzyma i mam nadzieję ze nie zarazi się
                            dzis deszcz padał caly dzien i zimno wrrr

                            Melchior twoja córcia tez angine podłapala?oj niedobrze moja ma Klabax i inne leki no ju zlepiej jakby

                            Kasia fajnie odpoczniesz sobie ale pewnie ci teskno za dzieciaczkami
                            ja tez mam w planach pochodzić po sklepach za butami tylko czasu brak i szczerze mówiąc zadne mi sie nie podobaja
                            duzo zdrówka dla Sylwi

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Melchior dziękuję


                              mnie cos drapie w gardleSylwia lepiej ,zaczyna z lekcjami walczyc, lepiej systematycznie niz potem wszystko naraz
                              mały zasnął własnie,a ja kawke pije


                              a jak twoja córcia?


                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Widzę, że Wasze szieci załapały wiosenne choroby- oby jak najszybciej wróciły do zdrowia.

                                ja rzeczywiscie neisamowicie tęsknie za chłopcami. Przed chwilą dzwoniłam (po raz nie wiem juz który dzisiaj) do mamy. Chłopcy mają znowu szał na przytulanki. Cały czas za sobą biegają i się przytulająAle już w środę do nich jadę! Dziś byłam z mężem, siostrą i jej chłpopakiem na zakupach-kilka fajnych rzeczy kupiliśmy (z ciuchów). Właśnie skończyłam czytać książkę. mój M wziął się za mycie podług...lepiej mu coś pomogę, żeby nie było, że nic nie robię...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X