Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
    A mój dzisiaj wyjątkowo sam się bawi
    Karolkowa to mój właśnie dzisiaj wyjątkowo nie potrafi się niczym sam zająć.
    Lubi patrzeć na Barneya, a dzisiaj kompletnie go to nie interesuje.

    Melchior u nas przyjmują od 2,5 roku o ile są miejsca, tzn, że pierwszeństwo mają trzylatki.
    Spróbuję, zapiszę go... zobaczymy
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      mamakarolka we wrześniu jest 2ga rekrutacja na marzec, dla dzieci, które wtedy mają skończone 3 latka, więc możesz spróbować.
      ja też nie wiem jak to wszystko u nas będzie wyglądało i z choróbskami i z dostaniem się, ale warto spróbować. jak się dostanie to będziemy myśleć jak pogodzić jego dowożenie i odbieranie z rytmem niemowlaka jak się urodzi. też martwię się tych jego choróbsk, które przywlecze do domu, ale jak go poślę, to przynajmniej będę miała chwilę dla maluszka. jedny minus jest taki, że odprowadzanie i przyprowadzanie go spadnie na mnie, a u nas nie da rady iść na piechotę, tylko trzeba albo samochodem, albo autobusem,no ale zastanowimy się nad tym jak już coś pewnego będziemy wiedzieć.
      szkoda mi go tylko będzie o 6 z m wysyłać i trzymać do 16 jak m wraca
      melchior a wraz z podaniem u was składa się zaświadczenie o zatrudnieniu?
      Last edited by Scaarlett; 24-02-2010, 10:27.

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Ja bym tak się nie spieszyła z posyłaniem go do przedszkola ale on tak do dzieci ciągnie
        Ja jedno przedszkole mam blisko domu i tam właśnie chciałabym go posłać, mam tam koleżankę która jest przedszkolanką i może troszkę pomoże się dostać

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Scaarlett ciekawe czy u nas jest też taka druga rekrutacja One są ustawowe czy zależą od przedszkola, wiesz coś może na ten temat ?
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Hejka.Oooo...widzę ze CM się rozkręca czyżby wszyscy obudzili się z zimowego snu
            Ja dopiero co pozbierałam sie po chorobie ale i tak czuję jeszcze jakby ktoś walnął mnie w głowę a do tego jeszcze przygotowania i cała imprezka urodzinowa.
            Ja tez bym chętnie posłała Milunię do przedszkola ale u nas niema przedszkoli jest w innej miejscowości oddalonej 6 km no i niewiem czy byłby sens..


            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              aaaaa Kruszyna zapomniałam Ci napisać... ,że ponoć zima ma trzymać jeszcze przez marzec. Ale ile w tym prawdy, to nie wiem
              Także jeszcze w piecach trzeba będzie palić.

              cześć Aniu dobrze, że już lepiej sie czujesz.
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                melchior a wraz z podaniem u was składa się zaświadczenie o zatrudnieniu?[/QUOTE]

                tak takie zaswiadczenie mąż musiał wziasc ze swojego zakładu pracy ...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  z tego co wiem, bo sama mam koleżankę przedszkolankę, jest zwykła lista i lista pod biurkiem u dyrektorki choć jak dzwoniłam sie wypytywać o jakieś listy rezerowych, to oburzenie słyszałam, że nie ma czegoś takiego, ale z tego co wiem od koleżanki, to najpierw się dostają dzieci znajomych, a potem cala reszta
                  witamy anię, po chorobie

                  no to jeszcze jest u nas szansa, bo najpierw dostaja się dzieci pracujących rodziców, a my obydwoje zatrudnieni jestesmy

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    U nas też tylko jeden nabór jest, nigdy nie słyszałam o dwóch

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      SCAARLETT GRATULACJE !!!!!!!! Mam przeczucie że teraz na pewno Ci się uda
                      U nas piec do centralnego jest w piwnicy ale wejście jest od zewnątrz i już mam dość tego latania i palenia chcę już wiosnę


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        witaj aniu31 życze duzo zdrówka ... ide przygotowac sobie piec ,bo pozniej jak wroce z spacerku to mi sie nie chce ha ha ha ha ha

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                          U nas piec do centralnego jest w piwnicy ale wejście jest od zewnątrz i już mam dość tego latania i palenia chcę już wiosnę
                          Aniu ja mam tak samo i aby dołożyć do pieca to muszę się ubrać

                          Właśnie zrobiłam sobie 3 kawę dzisiaj, taka senna jestem

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
                            z tego co wiem, bo sama mam koleżankę przedszkolankę, jest zwykła lista i lista pod biurkiem u dyrektorki choć jak dzwoniłam sie wypytywać o jakieś listy rezerowych, to oburzenie słyszałam, że nie ma czegoś takiego, ale z tego co wiem od koleżanki, to najpierw się dostają dzieci znajomych, a potem cala reszta
                            witamy anię, po chorobie

                            no to jeszcze jest u nas szansa, bo najpierw dostaja się dzieci pracujących rodziców, a my obydwoje zatrudnieni jestesmy
                            u nas jest tak ze kto pierwszy sie zapisze ten lepszy jest tzw. lista rezerwowa okolo 5-8 dzieci ,wrazie jak ktos zrezygnuje w ciagu roku z przedszkola to dyrektorka dzwoni i odrazu dziecko wskakuje na to miejsce

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              No nic dziewczynki muszę zmykać ogarnąć dom, nawet łóżka nie zaścieliłam jeszcze dzisiaj

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                aaaaa widzisz melchior u nas ponoć nie ma tak kto pierwszy ten lepszy, tylko każdy ma czas złożyć podanie od 1 marca do 31, a potem rekrutują. najpierw znajomi (oczywiście), potem samotne matki, sieroty, dzieci rodziców pracujących (obydwoje muszą pracować), a na szarym końcu dzieci jednego rodzica pracującego. przy rekrutacji przydzielane sa punkty za wszystkie kryteria, które spełniasz

                                tak czy siak jeszcze się nikomu z moich znajomych nie udało dostać, pomimo, że obydwoje pracują i wożą dzieci do prywatnych przedszkoli. co za masakraaa

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X