Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    u nas dzis snieg topnieje wszedzie chlapa i mokro najlepiej załozyc kalosze ha ha ha ASIA teraz ma swojego braciszka wiec sie z nim bawi ona poprostu go uwielbia,ale tez i leje ha ha ha

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      ma się rozumieć braterska miłość a mój to tylko tata tata i kam,kam-kąpać by się mógł non stop, a jakie cyrki odstawia jak mu się odmówi- nogami tupie i łzy jak grochy się leją, i te jego błagalne minki
      Last edited by kruszyna23; 16-02-2010, 17:53.





      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Wyobraź sobie wczoraj przychodzę do domu z zakupów była godzina 15 a mój slodki synek przekupił tatusia isiedzi sobie w wannie zadowolony i bawią się samochodami- i mama kam,kam tata





        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          dzieci ogólnie lubia sie kąpac wiesz latem to dzieci maja raj , na ogrodek wyastawia sie basen i frajda niesamowita , kiedy bedzie lato ja juz chce

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            ja chcę chociaż wiosny, więcej na dworze można posiedzieć, spodkać się z innymi mamami a teraz to tylko dom ...





            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
              Wyobraź sobie wczoraj przychodzę do domu z zakupów była godzina 15 a mój slodki synek przekupił tatusia isiedzi sobie w wannie zadowolony i bawią się samochodami- i mama kam,kam tata
              no to synek umie z tata wszystko załatwic ha ha ha nawet kąpiel o 15 super

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Dobra muszę uciekać bo trzeba kam, kam robić a my u dziadka jeszcze siedzimy





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  tata na jego minki "leci" i próbuje mu wynagrodzić mu swoją nieobecność w domu a mam nie ugięta, bo by mi na głowę wlazł w ciągu dnia.





                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    ide ogladac Majke moze pozniej jeszcze wpadne pa pa

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      hej. My dziś wróciliśmy z dziećmi. Po tygodniu pobytu u babci albo tak się rozbrykały, albo takie postępy zrobiły. Zaczęły wchodzić na mój regal z książkami W pewnym momencie wchodzę do pokoju, a Miłoszek leży na trzeciej od dołu półce i zadowolony dyskutuje z Dawidem, który oczywiście go naśladuje. Ach...od jutra od rana musze zacząć rozpracowywać ich umiejętności i zająć ich czymś. Ale dosłownie już mi brak pomysłów na interesujące zabawy

                      kruszyna- fioletowe zasłonki- super! Już sobie je wyobrażam! Pewnie piękne. Ja uwielbiam fiolet. Udało mi się namówić męża na salon w tonacjach jagodowego fioletu. A wszystko zaczęło się od zasłonek w tych odcieniach I tak mamy ściany w delikatnym różu, nad wypoczynkiem na ścianie jagodowo fioletowy kwadrat prawie na całą ścianę, a cała reszta w beżu.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        cześć kochane! długo nie zaglądałam, bo sesja, stresy, nauka, nie miałam czasu, ani siły, ale już po wracam pomału do życia
                        ja też mam dość zimy i tęsknię za latem u nas jest taki masakryczny śnieg, że m wyjeżdżając do pracy o 6 wyjechał dopiero przed chwilą. zakopał się na parkingu dzwonił po ojca, ten z holownikiem przyjechał, do tego jeszcze dwóch facetów i walczyli
                        Co do kąpieli, to u nas też jest to coś, co Piotruś lubi najbardziej. byle było dużo, pachnącej piany. wtedy zabawa jest najlepsza. robi sobie włosy, brodę, buty, udaje, że to jedzenie dla kaczek lub śnieg

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Hej!
                          Scarlett dużo jeszcze zaliczania przed Tobą??

                          Widzę ,że wszystkie chcą już wiosny w tym roku zima trzyma i nie chcę odpuścić,mam nadzieję że święta Wielkanocne będą już z kolorami wiosny
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Witam

                            Kruszynka cieszę się, że z mieszkankiem się udało i teraz cudnie je urządzasz Powodzenia !!

                            Kasiu fajnie, że już jesteście we czwórkę A to teraz masz dni wolne w pracy ??
                            U dziadkom chłopcom było wolno na więcej i teraz dokazują Ale na pewno szybko przywykną znów do zasad panujących w domku.

                            Julcio też się lubi kąpać ... istny szał panuje w łazience.... no wlaśnie w wannie, bo ostatnio jak znów byliśmy na basenie to znowu był płacz
                            Ale już troszkę dłużej posiedział w wodzie.
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              ja już jestem po wszystkim! jeden weekend, cały stres i wszystkie examiny, a teraz zaczynam psychicznie odpoczywać

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                A właśnie Scaarlett ... gratuluję zaliczonej sesji !!
                                Ile Ci zostało jeszcze do zakończenia studiów?
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X