Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    przekupna marysia
    my byliśmy w zeszłym tyg. na jasełkach i powiem wam, że to były dopiero jasełka jakie odstawił Piotrek. był wszędzie: na scenie, pod sceną, sprawdzał co jest za szopką, buszował szopce, a na końcu gwizdnął jednemu z trzech króli szkatułkę i uciekł
    colorka my też oddaliśmy głos na Amelkę

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Scarlet , Piotruś widocznie będzie zwracał na siebie uwagę gdy dorośnie
      Dziękujemy za głosik
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Nie martwcie się dziewczyny, to ten zły okres u naszych buntowników, trza mieć nadzieję,że wkrótce bedzie lepiej

        Zapomniałam wam przekazać, ze frosia dała znać, że dojechała szczęśliwie
        do Francji, ale niestety nie ma znów neta, więc niestety nie posiedzi z nami
        znów przez jakiś czas.

        Iza kurka ja teraz nie mogę w ogóle wejść na to zdjęcie Amelki
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
          Iza kurka ja teraz nie mogę w ogóle wejść na to zdjęcie Amelki
          No co TY? ja mogę ale nie mogę oddac głosu
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            no ja już też nie mogę ale ja z natury nie poddaję się tak łatwo i szukam dalej
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Tree ja też szukam sposobów ale póki co nic nie mam
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                iza ja już dzisiaj nic nie wymyślę... może coś mi jutro wpadnie do głowy
                Idę poczytać książkę
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Hej- głos oddany

                  Widzę, że Wasze dzieci też mają buntownicze incydenty. U nas wczoraj Dawidek wpadł w totalny szł. Nic nie chciał, nic mu nie pasowało, ze wszystkim był na NIE NIE NIE!!!!!!!!!!! Krzyku co niemiara. na szczęście po pół godz mu przeszło. Dziś dzwoniłam do mamy (bo dzieci musiały u niej zostać na tydz ) i jest ok. Oby mu się długo nie przypominało o wczorajszej wariackiej akcji.

                  Melchior- wiadomość o oknach mnie przybiła. My dziś z mężem postanowiliśmy wykorzystaćto że dzieci nie ma i wzięliśmy się za generalne porządki całego domu. Niestety wróciliśmy z pracy dopiero po 19:00, więc okna na pewno nie doczekają się mojej troski- w tym tyg nie ma mowy!

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Cześć babeczki.

                    Julek dzisiaj się dość wcześnie wyspał, już przed 7 coś gadał do siebie.

                    Kasiu z jednej strony Ci zazdroszczę, że "odpoczywasz" od dzieci, ale z drugiej strony ostatnio jak dziadziuś pyta sie Julka czy zostanie i będzie z dziadkiem spał, to serce mi się ściska Chyba bym nie zasnęła jakby Julka
                    nie było
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      hej
                      przytrafiło mi się coś dziwnego dzisiaj. nigdy tak się nie czułam
                      otóż myłam rączki Marysia i nagle strasznie zaczeły boleć mnie uszy i głowa, gardło mi się zacisneło i cała szczęka bolała.
                      nie wiem co mi się stało, na szczęście przeszło, jutro idę do lekarza




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Hej.
                        MONIA koniecznie musisz iśc do lekarza,ja miałam cos podobnego i okazało się ze miałam nadczynność tarczycy.
                        U was też byly problemy z netem?Bo ja rano nie mogłam wysyłać postów,pojawiał się jakiś błąd dziwne też było to że o 9 nie było jeszcze dzisiejszych postów a potem pojawił się post Family napisany o 7


                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Aniu ja też niestety nie mogłam wejść na MC, natomiast wysłałam post, którego nie było widać, myslałam, że w ogóle nie udało mi się nic napisać, a tutaj proszę... widzę, że jest.
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Witam Dziewczynki
                            Dawno mnie tu nie było ,ale widzę że dużo nie naskrobałyście co się dzieje z Crejzolami????
                            Ja miałam koszmarny tydzień który dalej się ciągnie- w czwartek zmarł mój teściu, na raka trzustki, a 2 lata temu moja teściowa też na raka... Także wesoło nie jest.... mamy mnustwo załatwiania, nerwów itd. i niewiadomo co z mieszkaniem w którym obecnie mieszkamy...aj





                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Kruszynka tak mi przykro Wyrazy współczucia
                              Kuruszynka jak jesteście zameldowani w tym mieszkaniu, to nikt Was
                              stamtąd nie wyrzuci.
                              A jak się miewa Cyprianek ?
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Famili to nietakie proste, tam jest zameldowany tylko mój mąż i jego siostra z dwójką dzieci, jest to 3pokojowe mieszkanie ale mieszkamy w nim sami i gmina może nam w zamian przyznać np. kawalerkę, ale z drugiej strony mieszkają oni tam od urodzenia itd. Czekamy na decyzje wczoraj złożyliśmy podanie o to żeby m był głównym najemcą, jego siostra zrzekła się na papierze praw do najmu tego mieszkania... jak wszystko będzie oki to czeka nas remont, tylko kasy brak... Cyprianek rośnie jak na drożdzach, coraz więcej mówi i o wiele lepiej śpi tylko szkoda mi go bo cały czas pyta o dziadzia mówi że papa jest tam i pokazuje do góry i póka tam do dziadka pokoju-narazie jest zamknięty bo musimy wziąść klucze od Śp teścia kąkubiny.





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X