Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    SCAARLETT dzieki za słowa otuchy.Dzisiaj kolejna porcja kłótni i wyzwiska które strasznie bolą eh..
    Na tą chandrę robię właśnie gofry,co prawda nie mam bitej śmietany ale same też są oki.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Aniu ehhh... przykro mi bardzo mężczyźni to najpierw zrobią/powiedzą a dopiero później pomyślą.
      Mam nadzieję, że to tylko niegroźny kryzys w Waszym związku.

      mmmm.... gofry ... ale robisz smaki, aż ślinka leci

      Scaarlett bardzoooo dobre wieści!!!!!!!! Cieszę się niezmiernie
      No i brawa dla Piotrusia...
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Zapisałam właśnie Julka na basen, nie daleko na basenie utworzyli zajęcia dla niemowląt i dzieci, zaczynamy w niedzielę. Nie potrzeba żadnego zaświadczenia od gina itp.
        Może będzie fajnie
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Ja tez myślę o basenie dla dzieci,ale tak bliżej wiosny.U nas do najbliższego jest 17 km także wyjazd jest troszkę męczacy zimą.zaświadczenie od gina że co że się nie ma grzybka masakra.


          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            tree super pomysł z basenem, my też chodzimy i Piotruś jest prze szczęśliwy! radochy ma co nie miara. choć przyznam, że za pierwszym razem jak miał roczek to był przestraszony i trzymał się głównie w brodziku mojej nogi, ale potem była już tylko frajda.
            Zgadzam się, że faceci najpierw mówią, a potem myślą. Nawet niekoniecznie zgodnie z prawdą, tylko potok słów, co ślina na język przyniesie. my też mamy gorsze dni związane z tym desperackim staraniem się o dziecko. ja tylko o jednym, on chyba w tym wszystkim się pogubił i zupełnie czuję się przez niego opuszczona. gada tylko o pracy, kasie i giełdzie, a ja mam w d.. pieniądze kiedy nie mam najważniejszego. a w niedzielę zrobił mi przykrość waląc między oczy słowami, że to nie jego tylko moja wina, że nie jestem w ciąży. no tak się poczułam jakbym specjalnie robiła sobie na złość i przy tym jemu.

            A gofry to brzmi wspaniale prześlij kilka na poprawę mojego żywotu

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Aniu tak, jak Julek miał skończył 4 miesiące to byłam z nim na kilku zajęciach o musiałam zawieźć zaświadczenie, że wszystko jest ok.
              Bo następnej wizycie okazało się, że mam nadżerkę i już mi nie wystawił.
              I co najlepsze, że mężczyźni nie muszą nic dowozić, a przecież tak samo mogą być nosicielami chorób wenerycznych.
              Paranoja to jest, ale co zrobisz.

              Scaarlett pewnie mąż przykrości nie chciał Ci zrobić, tylko tak jak mówisz.... słowa wyprzedziły myśli.
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Tree ale jednak słowa bolą, czy chciał czy nie. Złość mi przeszła, ale przepraszam musi być, bo powinien zrozumieć, że zanim się coś palnie to trzeba ruszyć mózgiem.
                ale widzę faceci to tylko jednym umieją ruszać

                a z tym basenem masz rację, faceci przenoszą jeszcze gorsze syfy i to niesprawiedliwe

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
                  ale widzę faceci to tylko jednym umieją ruszać
                  haha dobre, dobre !!! I ileż w tym prawdy
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Cześć

                    Aniu przykro mi z powodu męża,niestety faceci maja to do siebie ze czasem nie myśla

                    Scarllet gratulacja dla synka,mój ma zaraz dwa latka od nocnika stroni,ale chce ost siadac na kibelek więc mu chyba kupimy nakładkęmoże załapie

                    Family az zadroszczę ..super!z tym basenem u nas jest pływalnia ale nie ma zajęć dla małych dzieci niestety


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Siluś noo właśnie u nas też była basen, a ja 1,5 roku temu musiałam dość daleko jeździć.
                      A teraz mam 5 min samochodem i jak tylko szwagier mi o tym zakomunikował, że zorganizowali zajęcia, zaraz zadzwoniłam, bo wiadomo grupy nie są za wielkie. U nas będą tylko 4 osoby + dzieci.
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Mój jest teraz na zwolnieniu,stracił pracę,nowa nie wypaliła bo dopadł go ten ból nogi musiał iść na chorobowe,same niepowodzenia,dlatego całą złość wyładowuje na mnie i na dzieciach ale przecież nikt nie dał mu prawa do takiego zachowania.
                        Strasznie źle mi się pisze bo M rozwalił klawiaturę w złości wciskają mi się niepotrzebne litery


                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Aniu Kochana strasznie mi Cię szkoda ... Ciebie i Twoich dzieci bo muszą tego wysłuchiwać.
                          No oczywiście, że jego niepowodzenia nie dają mu prawa do takiego zachowania. Spróbuj go jakoś udobruchać. że rozumiesz, że jest Ci przykro, ale nie może się tak zachowywać, bo to przecież sytuacji nie poprawi.
                          Zresztą... dobrze mi się doradza, a w rzeczywistości zupełnie to pewnie inaczej wygląda.
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Dziewczyny mam prośbę...
                            Czy mogłybyście wykazać jakąś aktywność w dziale "Wiona tuż, tuż" ??
                            Tzn. założyć jakiś wątek, czy też dopisać jakiś post
                            Byłabym bardzo wdzięczna
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Aniu współczuję, no ale niestety jest tak że facet nim pomyśli to powie i jest nam przykro a oni nie widzą nic złego w swoim zachowaniu

                              Tree ale masz fajnie z tym basenem, u mnie jest tylko pływalnia jak u Silka i doopa

                              A z tym działem wiosennym to chyba tylko dla poprawy nastroju można coś napisać bo w tym roku wiosna ma przyjść dopiero w kwietniu

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Aniu wiem dokładnie co czujesz... u nas niestety były kłótnie, groźby wizwiska... przez ponad rok szkoda wogóle gadać. trzymam kciuki i niewarto się nieraz przejmować, ale wiem że nie tak łatwo to przychodzi.





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X