Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
    Witam Dziewczynki u nas mroźno strasznie ale za to słonecznie. Chciałam wam przedstawić mojego małego bobaska hehe
    sliczny chlopiec i włoski ma takie długie zapuszczasz mu

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      narazie mu rosną a po lecie chyba zetniemy ja na usg byłam w grudniu, masz racje mężów trzeba nieraz słuchać.





      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        oj ja też mam tej zimy po dziurki w nosie, a tu za pare dni ma znowu sypać śnieg





        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
          ..

          ja się zastanawiam gdzie się podziewa akinomb??
          dawno jej nie widziałam na forum??
          jak to miło ze ktoś jeszcze o mnie pamięta

          miałam ciche dni z moim m i zabarykadował sie przy kompie
          ŁUKASZ 08.09.2006

          NATALIA JULIA 30.11.2007



          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość

            Aniu no to masz co nosić. A myślisz, że by się nie obudziła jak by chciała siku ??
            Mój się budzi, choć dawno już nie wstawał, a pielucha rano sucha.
            I tu tkwi problem bo ona sie nie budzi tylko sika do łóżka. Dopiero jak ma mokro to się budzi i mówi że siku zrobiła,a pampków nie da sobie założyć bo mówi ze są dla dzidziusiów a po drugie 6 są już na nią za małe


            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              u nas tez najgorsza jest noc w dzien jakos wszystko ok . młoda sika do bibelka sama sobie idzie klape zamknie ,wode spusci na noc zakładam jej pampersa bo inaczej by zesikała łózko rano jak wstanie to odrazu sciaga pampersa i sika wiec moze powoli sama opanuje nocne sikanie

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Jest tu ktos?
                Ja to mam pecha,jak tylko znajde chwile zeby tu zajrzec to wszystkie gdzies uciekacie...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                  I tu tkwi problem bo ona sie nie budzi tylko sika do łóżka. Dopiero jak ma mokro to się budzi i mówi że siku zrobiła,a pampków nie da sobie założyć bo mówi ze są dla dzidziusiów a po drugie 6 są już na nią za małe
                  jejku-nie wiedziałam, że są 6 A Miłosz już od około mies męczy się w 5. Ma dopiero 11,8 kg, ale dupsko jakoś wypływa z 5. teraz w necie patrzę i rzeczywiście są. od 16 kg

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez kasiakozmin Pokaż wiadomość
                    jejku-nie wiedziałam, że są 6 A Miłosz już od około mies męczy się w 5. Ma dopiero 11,8 kg, ale dupsko jakoś wypływa z 5. teraz w necie patrzę i rzeczywiście są. od 16 kg
                    Tak są 6 od 16-30 kg,moja mimo że wazy 18 to są za wąskie w brzuszku


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      hej,
                      Kasiu moja Amesia waży nie całe 12 i chodzi w 4

                      Śniegu napadało co nie miara , a u Was?
                      Amelka już na nogach ,więc czeka ją drzemka
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Hej.U nas słonecznie i mroźno,ale troszkę mniejszy niż wczoraj bo"tylko"21 bylo w nocy.Snieg narazie nie pada jeszcze by tego brakowało
                        Moja jeszcze śpi jak nigdy,ale wczoraj brykała do 22 i może dlatego.
                        A ja mam dzisiaj doła,pokłóciłam się z M tzn.on ze mną.Nie odzywam się do niego,od rana wziełam się za sprzątanie he he to mi pomaga rozładować napięcie.


                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Anno będzie dobrze , zobaczysz!!
                          Ja też nerwy rozładowuje na sprzątaniu
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            No niewiem czy będzie dobrze,po tym co mi wczoraj powiedział..


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                              No niewiem czy będzie dobrze,po tym co mi wczoraj powiedział..
                              Ajj aż tak źle ?? Ach CI faceci puściejsi niż garnek po obiedzie
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Aniu ja na mojego dąsam się od niedzieli, a ten sobie guzik z tego robi też mi powiedział nie za miłe rzeczy i dopóki mnie nie przeprosi nie mam zamiaru bym miła.nie jesteś sama słońce. faceci to idioci

                                My od wczoraj zaliczyliśmy kibelkowy sukces choć jak był w przedszkolu to nie wołał Powiedziałam synkowi, że jest małe dzidzi i nie umie robić siku do muszli, a ten oburzył się i powiedział, że jest duży i że umie. Od razu pobiegł pokazać i od wczoraj właśnie takim chwytem nad nim pracuję, na razie się udaje.

                                Po wizycie u ginka w lepszej kondycji, wreszcie trafiłam na gościa z powołaniem. spędziłam u niego ponad 30 minut i nie potraktował mnie jak każdy jak rzecz. wysłuchał, dokładnie wytłumaczył, przepisał kurację i uspokoił. jest mi dużo lepiej.

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X