Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    u nas też ostatnio jest problem z odruchami wymiotnymi czego wcześniej nie było. synek uwielbiał desery, ryż na mleku ,typu berliso, a ostatnio jak mu próbowałam dać to go targało na wymioty, to samo było z jajecznicą

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Scaarlet mój jajecznicy nienawidzi od zawsze, chleba też tak nigdy nieajdł tylko okazjonalnie po kawałku a nieraz to z 3 kromki naraz





      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        moja Marysia ostatnio nie chce zupki żadnej jeść. ale za to jajka uwielbia pod każdą postacią
        dzisiaj zjadła sadzone z ziemniakiem z jogurtem naturalnym
        chleb tez lubi, nawet suchy




        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          hehehe mój też najbardziej w takim degustuje taki jak zostawiam dla ptaków, albo na mielone a jajecznice zawsze jadł i nie było problemów za to za jajkami na miękko przepada.

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Moja jajka tylko sadzone zje nawet 3 naraz gotowanych to nawet niechce spróbowac.


            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Anna no to niezły ma apetyt mój zje, ale jedno..

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Hej dziewczyny. dzięki za odpowiedzi z przykrywaniem- czyli jeszcze trochę poczekam, zanim moi chłopcy to opanują
                U mnie Dawidek też często ma problemy z niby odruchami wymiotnymi. Nie zwraca, ale jak czegoś nie chce, to od razu odruchy się pojawiają. Ostatnio w ogóle mają bunt na chleb. Caly dzień chcą jeśc tylko owoce. Jak widzą jakikolwiek owoc, to od razu uszy im się trzęsą i stojąprzy mnie i rada, nie rada...wszystko rzucam i znowu ich karmię

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  kasiu u mnie Julek też jeszcze się nie przykrywa, bardzo czujnie śpie w nocy i tylko co czuję,że jest odkryty to go przkrywam

                  Apel:
                  Dziewczyny moje drogie.. ja tak po prośbie w imieniu forumowej koleżanki.
                  Byłybyście tak miłe i zagłosowały na lutowe dziecko miesiąca na Amelkę na zdj. nr 2 ???
                  http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...955#post170955

                  dziękuję
                  P.S. bardzoooo proszę o głosy!!!!!!!! to jest walka na śmierć i życie
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    te okresy jedzeniowe też trzeba przetrwać. dzieciom smaki szybko się zmieniają i nudzą. u mnie było podobnie, raz tygodniami jadł tylko mleczne rzeczy, potem go odrzuciło i było tylko mięsio, na owoce też był etap, szczególnie na mandarynki - teraz nie tknie. organizm dobrze wie czego potrzebuje, dlatego się dopomina. nie martw się, jak chcą i chętnie jedzą owoce to im je dawaj, szczególnie teraz w ziemie jak mało witamin we wszystkim.
                    pociesz się, że lepiej to niż jakby beczały za czekoladą

                    glos oddany
                    Last edited by Scaarlett; 25-01-2010, 21:55.

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                      kasiu u mnie Julek też jeszcze się nie przykrywa, bardzo czujnie śpie w nocy i tylko co czuję,że jest odkryty to go przkrywam

                      Apel:
                      Dziewczyny moje drogie.. ja tak po prośbie w imieniu forumowej koleżanki.
                      Byłybyście tak miłe i zagłosowały na lutowe dziecko miesiąca na Amelkę na zdj. nr 2 ???
                      http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...955#post170955

                      dziękuję
                      P.S. bardzoooo proszę o głosy!!!!!!!! to jest walka na śmierć i życie
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
                        organizm dobrze wie czego potrzebuje, dlatego się dopomina. nie martw się, jak chcą i chętnie jedzą owoce to im je dawaj, szczególnie teraz w ziemie jak mało witamin we wszystkim.
                        pociesz się, że lepiej to niż jakby beczały za czekoladą
                        Póki co słodyczy nie dostają, więc nie wiedzą, że można się ich dopominać Ale z tymi smakami, jak tak Was czytam, to widzę, że różnie może być. Oby tylko moi chlpcy nie stwierdzili, że jeden będzie jeść tylko "TO", a drugi tylko "TAMTO", bo garnków mi braknie do gotowania

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          u nas w domu nie ma wybrzydzania, synek wie, że musi jeść to co jest, a jak nie to czeka do kolejnego posiłku aż zgłodnieje. nie przejmuję się tym. cieszę się, że przez to je wszystko no z wyjątkiem tego na co ma odruch wymiotny ( czyli ta jajecznica i ryż na mleku)

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            głosik oddany na Amelke ,wczoraj dostałam wiadomosc ze mam głosowac na nr. 3 jakas mama desperacko prosiła o głosy

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              hej dziewczyny wiecie u nas z jedzeniem to sa etapy zwłaszcza u Tymusia raz jest cały czas miesko ,za chwile tosty pozniej mleko z platkami (smieszne jest to ze w przedszkolu ponoc je wszystko) , Aska nie jest tak wybredna je to co jest mandarynki uwielbia

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Melchiorku dzięki. Noo właśnie dlatego tak desperacko walczymy o głosy
                                Bo tamta dziewczyna siedzi tylko i wysyła maile by oddawać na jej córcię głosy. Tylko jak się ktoś nowy pojawi na forum, cyk i już wysyła maila
                                A nasza Amelka musi wygrać
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X