Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Ja też lubię Auchan i u mnie też są takie przeceny, tylko tak jak u Ciebie rozmiarów 104 nie ma ale za to bieliznę synkowi nakupiłam, a i książeczki też.
    Kasia ależ te twoje skarby duże! mój ma 2,5 roku i dopiero z 98 wyrastamy. spodnie zależy od modelu i marki czasem dobre, czasem za małe,koszulki jednak już na 104, ale twoje maluszki to całkiem już duzi faceci

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Hejka.U nas sypie śnieg,jakby go malo jeszcze było
      Moja za miesiąc bedzie mieć 3 latka a rozmiar nosi dla 5-ciolatkow wysoka nie jest ale ma troszkę ciałka.Muszę jej teraz kupić kilka par rajstopek w rozmiarze 110-116 bo te 104 sa ciasne i dziury się robią


      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Cześć babeczki

        Kurcze u nas w klatce sobie drzwi wymieniają.... jaki jest hałas... już od 8.30
        wiercą i wiercą. Mnie już głowa boli, a nie wiem jak Julka spać położę.
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez kasiakozmin Pokaż wiadomość
          melchior- dziękuję za życzliwe wpisy
          prosze bardzo

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
            Cześć babeczki

            Kurcze u nas w klatce sobie drzwi wymieniają.... jaki jest hałas... już od 8.30
            wiercą i wiercą. Mnie już głowa boli, a nie wiem jak Julka spać położę.
            to biedna jestes ale moze cały dzien nie beda wiercic przeciez takie drzwi sie szybko teraz zakłada

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
              Hejka.U nas sypie śnieg,jakby go malo jeszcze było
              Moja za miesiąc bedzie mieć 3 latka a rozmiar nosi dla 5-ciolatkow wysoka nie jest ale ma troszkę ciałka.Muszę jej teraz kupić kilka par rajstopek w rozmiarze 110-116 bo te 104 sa ciasne i dziury się robią
              moja młoda w ciuchach Tymka by sie utopiła ha ha ha

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
                Ja też lubię Auchan i u mnie też są takie przeceny, tylko tak jak u Ciebie rozmiarów 104 nie ma ale za to bieliznę synkowi nakupiłam, a i książeczki też.
                Kasia ależ te twoje skarby duże! mój ma 2,5 roku i dopiero z 98 wyrastamy. spodnie zależy od modelu i marki czasem dobre, czasem za małe,koszulki jednak już na 104, ale twoje maluszki to całkiem już duzi faceci
                Na ostatnim bilansie piel powiedziała, że Miłosz mierzy i waży jak 2-latek dawidek 1,5 kg lżejszy i 5 cm niższy- różnica zauważalna. Miłosz nosi 86-92, a Dawid 80-86. Ale chciałam kupić większe ciuszki-już na lato. Niestety nic nie było. Tylko bielizny mnóstwo- tak jak poiszesz. Ale moje póki co mają jej mnóstwo,więc nie szalałam. Za to książek nakupiłam chyba z 6, albo więcej

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  hej
                  a my dzisiaj pospałyśmy z Marysia do 9.
                  kolejny dzien nocnikowania. przynajmniej z chęcią siada na nocniczek.
                  ale się nie poddaje, mam nadzieję że się nauczy w końcu.
                  na dworze mróz, marysia śpi. jak wstanie to na spacerek bo 2 dni nie było, bo strasznie wiało.




                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Co to za pustki?Dziewczyny gdzie jestescie?
                    Od kilku dni proboje przyzwyczic moje dziecko do "starego rytmu"ze spaniem.Jak uda mi sie go przetrzymac do wieczora zeby nie spal(bo pozno wstal) to jest pozniej tak zmeczony ze spi do 9 rano i znowu go nie klade bo jak zrobi sieste to nie bedzie chcial zasnac wieczorem...co za balagan,niby taka blahostka a caly dzien stoi na glowie jak dziecko jest nie wyspane.

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      no naprawde ostatnio tu straszne pustki co robicie dziewczynki ze nie piszecie . Ja wlasnie wróciłam do domku byłam zapłacic rachunki jest kasa i za chwile jej nie ma masakra

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        No i udało się!
                        po 3 dniach ciężkiej pracy Marysia zrobiła siku do nocnika
                        weszłyśmy do domu ze spaceru a Marysia powiedziała uku i na nocnik chciałą, a i pielucha była sucha po spacerku
                        HURA !!!!!!




                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Monika gratulacje!!!
                          Pusciutko na crejzolach hmm....zajrze pozniej moze bede miala wiecej szczescia .

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                            Co to za pustki?Dziewczyny gdzie jestescie?
                            Od kilku dni proboje przyzwyczic moje dziecko do "starego rytmu"ze spaniem.Jak uda mi sie go przetrzymac do wieczora zeby nie spal(bo pozno wstal) to jest pozniej tak zmeczony ze spi do 9 rano i znowu go nie klade bo jak zrobi sieste to nie bedzie chcial zasnac wieczorem...co za balagan,niby taka blahostka a caly dzien stoi na glowie jak dziecko jest nie wyspane.
                            Dotka-twoje dziecko ma Roczek i 8 mies i już nie śpi w dzień? Dobrze zrozumiałam? ja chłopców od Nowego Roku przestawiam na 1 spanie w południe (około2,5 godz). Choć ostatnio Miłosz już po 1,5 godz się budzi- a zawsze spał po 5 godzin w dzień. Cos mu sie nagle odmieniło!

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
                              No i udało się!
                              po 3 dniach ciężkiej pracy Marysia zrobiła siku do nocnika
                              weszłyśmy do domu ze spaceru a Marysia powiedziała uku i na nocnik chciałą, a i pielucha była sucha po spacerku
                              HURA !!!!!!
                              GRATULACJE DLA MARYSI

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Hej
                                i u nas było wołanie o siusiu i to dwa razy reszta dni klapa
                                Za to dziś brat tak na nią krzyknął ze uciekła z płaczem i cały dzien dzis nie siedziała na nocniku.Boziu gdzie moj brat posiał rozum
                                Mam nadzieje ze jutro bedzie ok. to juz 6 dni nauki no
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X