Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    kurcze, ja byłam praktycznie na samym początku ciąży na IP. ale trzymam kciuki! może naprawdę nie ma co mysleć o najgorszym.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Colorka jeszcze nie piszę,że mi przykro. Trzymam kciuki oby było wszystko ok.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
        kurcze, ja byłam praktycznie na samym początku ciąży na IP. ale trzymam kciuki! może naprawdę nie ma co mysleć o najgorszym.
        Madziu Ola we wtorek wyszla ze szpitala ,lezala tydzien bo malo brakowalo do poronienia i byla na lekach podtrzymujacych.Ach widocznie nie pisane im jest miec baby -ale to dluga historia
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          wiecie kiedys kobiety nie miały takich problemów chodziły cala ciaze pracowały , a teraz to jakas masakra coraz wiecej sie słyszy o problemach w ciazy

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            o powiem Wam, że moja mama miała problemy, prawie całą ciążę w szpitalu przeleżała, miała szew założony i jeszcze dwa tygodnie przed czasem na cc ją natychmiastowo zawieźli, bo mi tętno zaczęło spadać. także Colorka trzymam kciuki, może Ola też będzie musiała do końca leżeć, miłe i przyjemne to nie jest, ale dla takiego maluszka warto.

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
              wiecie kiedys kobiety nie miały takich problemów chodziły cala ciaze pracowały , a teraz to jakas masakra coraz wiecej sie słyszy o problemach w ciazy
              Moja babcia urodziła 5 dzieci. Całe życie ciężko pracowała- niejednokrotnie szła na pole, a wieczorem rodziła. Kilka dni po porodzie i znowu na pole.
              Ale pamiętam, jak byłam w ciaży, to cały czas mi powtarzała, że musze dużo odpoczywać i bardzo o siebie dbać. Na co ja przytaczałam jej zachowanie. A Babcia zawse jednakowo podsumowywała: :Kiedyś kobiety były o wiele bardziej wytrzymałe".
              Myślę, że to temat rzeka, ale chyba coś w tym jest, bo mnie osobiście na pewno nie byłoby w tym momencie stać na taką fizyczną aktywność, jakiej wymagano od mojej babci.

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                wiecie kiedys kobiety nie miały takich problemów chodziły cala ciaze pracowały , a teraz to jakas masakra coraz wiecej sie słyszy o problemach w ciazy
                Hejka.Moja mama urodzila 6 dzieci,wszystkie ciąże bez problemów,porody bez problemów a my wszyscy zdrowi jak ryby.Mama do końca pracowała w polu,nawet ja urodziłam się przy wykopkach
                Ja w pierwszej ciąży też nie miałam żadnych problemów,nie miałam wtedy jeszcze samochodu wszędzie chodziłam pieszo lub jeździłam rowerem,czułam się jakbym wcale nie była w ciąży o tym przypominał mi tylko brzuszek.W drugiej nie było juz tak wesoło,zagrażające poronienie,przejście 1 km sprawiało mi trudność,dobrze że miałam już prawo jazdy i wszędzie jeździłam autem.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  KASIAKOZMIN Twoje linki się nie otwierają


                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    CZeść

                    Aniu skopiuj te linki i wklej w przeglądarkę.

                    Miłej niedzieli Wam kobitki życzę
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                      KASIAKOZMIN Twoje linki się nie otwierają
                      Tak jak napisała FamilyTree wystarczy skkopiować i wpisać w miejsce adresu strony.

                      Czy Wam dziewczyny czas też biegnie jak szalony?????? Ja jeszcze nie do końca oswoiłam się z myślą, że ubiegły weekend minął. Na ten czekałam, a on juz sie kończy Zawsze miałam nadzieję, że na macierzyńskim czas będzie wolniej płynąć, a tu przyśpieszenie nieproporcjonalne do oczekiwań!!!!!!!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        HEJ dziewczynki my byłismy na 11 w kosciele pozniej spacer rodzinny zupke juz zjedlismy drugie danie za godzinke ha ha ha teraz tatus czyta dziecia ja chwile usiadłam na kom . Mnie tez jakos czas strasznie szybko leci wiecie ja juz w domku siedze od wrzesnia 2003 roku wtedy dowiedziałam sie ze jestem w ciaży z Tymoteuszem ,ciaza była zagrozona wiec odrazu poszlam na zwolnienie lekarskie zwłaszcza ze przed synkiem miałam dwa poronienia . wiec siedze juz 6 lat dobre w domu .
                        Last edited by melchior; 17-01-2010, 13:14.

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                          wiec siedze juz 6 lat dobre w domu .
                          O jejku!!!!! To rzeczywiście sporo!!! ja jestem na zwolnieniu od kwietnia 2008, a już mi sie wydaje, że to wieki.

                          Melchior: a nie masz czasami ochoty wrócić do pracy-zastanawiam się jak to jest, po tak długim czasie znowu zacząć pracować. Ja od października zaczęłam pracować na umowie o dzieło- potrzebowałam jakiejkolwiek odskoczni i jakoś się udało pogodzić dzieci i pracę (choć mam jej mało-moze i na szczęścei)

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            wiesz jak Tymoteusz miał 2,5 roku to zapisalismy go do przedszkola , dalismy mlodemu 1 miesiac na zaklimatyzowanie sie w przedszkolu i miałam isc do pracy ,ale w tym czasie zaszłam znowu w ciaze(nieplanowana ) wiec sprawa pracy odeszła na tor dalszy . Mój maż pracuje w delegacjach cały tydz. poza domem jedynie w weekend go mamy .Teraz od wrzesnia mloda idzie do przedszkola Tymon do zerówki moze wrescie pójde do pracy . hura hura .Ale nie załuje tych 6 lat wiesz dzieci to mój najwiekszy skarb i szczescie 3 lata staralismy sie o pierwsze dziecko .

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                              Ale nie załuje tych 6 lat wiesz dzieci to mój najwiekszy skarb i szczescie 3 lata staralismy sie o pierwsze dziecko .
                              3 lata, to rzeczywiście sporo. Gratuluję, że w się udało dla mnie dzieci to też największy skarb. Kiedy się dowiedizłam, że jestem w ciąży i to z 2, to myślałam, że wszystko dzieje sie za szybko (dopiero co pół roku pracowałam, w międzyczasie dziennie kończyłam drugi kierunek studiów, nasze mieszkanie dopiero się budowało)... ale wszystko ma swój najlepszy czas- teraz to wiem.
                              Choć dziś rozmawiałm z meżem, o tym, żeby to on przejął wychowawczy. Troche mnie ciagnie do pracy. Od kilku mies mam nową propozycję (znaczy się drugi etat-praca, o której zawsze marzyłam). Ale wszystko wymaga wielkiego zastanowienia. Bo jeśli wrócę do pracy, to jednocześnie do 1 i drugiej... Ale póki co cały czas trzymam się jednego "dzieci są najważniejsze" cała reszta może poczekać

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Hejka.Unas dzisiaj troche cieplej niż wczoraj bo przestało wiać.Moze wybierzemy się na saneczki.Miałam wybrać się na zakupy bo w niedzielę mamy chrzest i muszę jakoś wyglądać ale jakoś weny nie mam do zakupów.
                                Ja też siedzę w domu już 3,5 odkąd poszłam na L4 w trzecim miesiącu ciąży.Chętnie bym już poszła do pracy ale u nas jest ciężko coś znaleźć.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X