Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    Scaarlett

    Mój nie wypluwa i też nie płuka, ale nabiera wodę w usta i wypluwa, więc uzneję to za płukanie.
    W sumie, tak postrzegając sprawę, to moje dzieci można też zakwalifikować jako płukające buźkę Jak tylko wchodzą do wanny, to od razu robią nura pod wodę i nabierają usta pełne wody

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez kasiakozmin Pokaż wiadomość
      W sumie, tak postrzegając sprawę, to moje dzieci można też zakwalifikować jako płukające buźkę Jak tylko wchodzą do wanny, to od razu robią nura pod wodę i nabierają usta pełne wody
      no to czego chcieć więcej mój się tego nauczył calkiem niedawno

      kasia wrzuć te swoje makaronowe zapiekanki w wątek kulinarny bo fajnie się zapowiadają
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Zaraz wrzucę, tylko muszę te wątki trochę poprzegladać, bo nieraz nie mogę się połapać, gdzie co i jak

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          zapiekanki brzmią smakowicie ja jak już robię to robię jednego giganta

          mój piotruś też od niedawna nauczył się wypluwać pastę, wcześniej tego nie robił, wymywałam mu pozostałości mokrą ręką. Myjemy pastą od 0 roku życia, a jak się pytałam pediatry co z tą połykaną pastą, to powiedziała, że nic dziecku nie będzie, że tyle fluoru co tam jest mu nie zaszkodzi, a raczej wzmocni ząbki i ochroni je przed późniejszą próchnicą.
          Last edited by Scaarlett; 16-01-2010, 21:00.

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Marysia przed chwilą zasneła. mało dzisiaj spała. wstała o 6 i po południu spała tylko godzinę.
            a ja teraz jem loda, miałam się odchudzać ale taką miałam ochotę




            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
              a ja teraz jem loda, miałam się odchudzać ale taką miałam ochotę
              Smacznego Ja nie jadam lodów, bo nie lubię. i jakoś zawsze wszystkich to dziwi. Najbardziej chyba rodzinę, u której w Holandii mieszkałam 2 mies. Tam był zwyczaj, że po kolacji zawsze jadło się lody. Tylko ja inaczej niż wszyscy-jogurt Ale w ciąży raz przyszła mi ochota na kulkę o smaku malagi- ależ mój maż był zdziwiony, gdy o to poprosiłam. Stwierdził wtedy,że ciąża naprawdę zmienia smaki kobiety

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez kasiakozmin Pokaż wiadomość
                Smacznego Ja nie jadam lodów, bo nie lubię. i jakoś zawsze wszystkich to dziwi. Najbardziej chyba rodzinę, u której w Holandii mieszkałam 2 mies. Tam był zwyczaj, że po kolacji zawsze jadło się lody. Tylko ja inaczej niż wszyscy-jogurt Ale w ciąży raz przyszła mi ochota na kulkę o smaku malagi- ależ mój maż był zdziwiony, gdy o to poprosiłam. Stwierdził wtedy,że ciąża naprawdę zmienia smaki kobiety
                ja tez nie przepadam, wolę lody wodne, mniej słodkie. ale jakoś mnie ochota naszła
                prawda ciąża zmienia smaki kobiety, ja po ciaży do tej pory nie lubię jogurtu truskawkowego, wogóle rzeczy związanych z truskawkami nie lubię, chociaż same truskawki uwielbiam




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  hej,
                  Amelka śpi.I przed samym spaniem 1-wsza wpadka,ale i tak sukces.
                  Zrobi siusiu gdy ja ją wysadzam , lecz sama nie zawoła-wkońcu zacznie
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    a ja lody lubie ,ale tylko latem zima jakos nie mam na nie ochoty

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Ja tez lody uwielbiam,nawet zima,zwlaszcza wieczorkiem do filmu...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Wiecie chyba nie zostanę ciocią,Oli odchodzą skrzepy krwi i cały czas ją brzuch boli nawet kupy zrobić nie może.Zaraz jadą do szpitala
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          no to przykre wiesz ja to przechodziłam dwa razy nikomu nie zycze to co predzej nie pojechali do szpitala .Badzmy dobrej nadzieji ze wszystko dobrze sie skonczy

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Colorka bardzo mi przykro. mam jednak nadzieję, że to nie jest to najgorsze. a w którym tygodniu Ola jest? na początku mogą występować jakieś krwawienia i nie oznaczają one najgorszego, sama miałam taką sytuację. musiałam tylko odpoczywać, leżeć i brać tabletki i Joasia jest ze mną. trzymam kciuki!

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Colorka o cholera nie dobrze to wyglada...strasznie mi przykro...
                              Trzeba jednak do konca myslec pozytywnie,moze jednak bedzie dobrze.

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                                Colorka bardzo mi przykro. mam jednak nadzieję, że to nie jest to najgorsze. a w którym tygodniu Ola jest? na początku mogą występować jakieś krwawienia i nie oznaczają one najgorszego, sama miałam taką sytuację. musiałam tylko odpoczywać, leżeć i brać tabletki i Joasia jest ze mną. trzymam kciuki!
                                Ola jest w 14 tygodniu
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X