Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    hej hej,
    jeszcze godzina i Amelka idzie spać , spala 15 minut
    Zrobiła już 5 razy siku na podłogę i woła po wszystkim

    Za parę dni znów spróbujemy , a może już nie odkładać a dalej brnąć?Ja już się w tym gubie bo niewiem czy już jest ten właśnie moment
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Colorka ja nie pomogę raczej, bo to wszystko jeszcze przede mną, ale ja bym chyba dalej uczyła. jak teraz odpuścisz, to może Amelka sobie pomyśli, że jak raz dałaś za wygraną, to i drugi i trzeci raz postąpisz tak samo i nie będzie jej się chciało starać.
      tak mi się wydaje, ale czy mi się dobrze wydaje?

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        my też utkneliśmy .Marysia jak słyszy słowo nocnik to jest tylko głośne nieeeee nieeee nieeee . ja nie wiem jak ją nauczyć. a wszyscy się tylko pytają czy sika do nocnika ciekawe co teraz robi, bo cicho w pokoju. pewnie znowu ubrania wyrzuca. ide zobaczyć




        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
          Colorka ja nie pomogę raczej, bo to wszystko jeszcze przede mną, ale ja bym chyba dalej uczyła. jak teraz odpuścisz, to może Amelka sobie pomyśli, że jak raz dałaś za wygraną, to i drugi i trzeci raz postąpisz tak samo i nie będzie jej się chciało starać.
          tak mi się wydaje, ale czy mi się dobrze wydaje?
          Pewnie masz rację,
          bo jak zrobi wtedy woła.A jak ją sadzam krzyczy nie i od razu stęka
          Pokazywałam jej na lali jak się robi siusiu(bo lala siusia naprawdę gdy sie wleje wodę) to Amesia bije jej brawo po czym wynosi nocnik do lazienki a zawartosc wylewa do WC i spuszcza wodę.Ale sama nie zrobi
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            a jakbyś kupiła nakładkę na sedes? słyszałam, że niektóre dzieci nie chcą sikoać do nocnika, ale do kibelka chętnie może warto spróbować?

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
              a jakbyś kupiła nakładkę na sedes? słyszałam, że niektóre dzieci nie chcą sikoać do nocnika, ale do kibelka chętnie może warto spróbować?
              Tam to wogule nie chce siadac
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                aha. to nie mam pojęcia. może po prostu jeszcze trochę czasu potrzebuje.
                ciekawe co ja będę pisać za niedługo

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Colorka Madzia ma rację, idź za ciosem. Cudów nie będzie - w jeden dzień nie nauczy się korzystać z nocnika. Jeśli po tygodniu dalej nie będzie jakiegoś choć małego postępu, wtedy wydaje mi się, że możesz odpuścić na jakiś czas.
                  Takie moje zdanie

                  Madzia ja też myślałam, że będą cyrki z nocnikiem, bo Julek nie chciał nawet spojrzeć na niego, poza tym jest upartym dzieciaczkiem, a nauczył się w tydzień, przyznam, ze nie wierzyłam w niego (tak tak teraz mi wstyd z tego powodu)
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Tree moja też jest uparta. nocnik w domu już mamy i jak siedziałam w domu, to zawsze wieczorem po mleku Asię tam sadzałam i było wszystko ok, a teraz już nawet w ubraniu nie chce usiąść. kota tam sadza, a jak ją pytam czy usiądzie na nocnik to jest: nieeee. więc nie wiem jak to będzie

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Nauczy się....na każdego przychodzi pora. Najgorsze są jednak teksty rodziców, teściów, znajomych "A to jeszcze nie sika?" "a kiedy zacznie sikać" "a nasze dzieci w tym wieku już dawno robiły do nocnika"
                      Moi teściowie (a szczególnie teść który na dodatek miał nikły wkład w wychowanie swoich dzieci) to co niedzielę coś tam burknęli. Ja wiem, ze były inne czasy, ale ponoć oni swoją 3 miesięczną córkę już wysadzali na nocnik dla mnie to jest bardziej szokujące niż to, że 3 latek robi w pieluchy
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Ja to jestem zadania ze nic na siłe dziecko samo musi do wszystkiego dorosnac . Mój Tymek jak skonczył 18 miechów sam codziennie rano kupke na nocnik robił i siusiał ladnie, zaczelismy jak skonczył rok i raz sie udawało raz nie .Natomiast Aska przed ukonczeniem 2 latek zaczela wykazywac zainteresowanie nocnikiem przedtem był placz i nie nie ... podkladka jak u nas to wielka klapa dostalismy taka jakos gietka i wpadała nam do kibelka poprostu masakra . Pewnego dnia sama sie wtyrmała na kibel i od tego czasu tam załatwia swoje potrzeby choc i kibelek tez nieraz jest używany ,ale zadko .

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          no właśnie, ostatnio z koleżanką rozmawiałam i ona powiedziała, że jej synek sikał na nocnik w wieku 2,5 lat, wcześniej nawet nie próbowała, bo akurat zima była, przyszło lato, to się wtedy za to zabrała i chlopak raz dwa sie nauczył.

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                            no właśnie, ostatnio z koleżanką rozmawiałam i ona powiedziała, że jej synek sikał na nocnik w wieku 2,5 lat, wcześniej nawet nie próbowała, bo akurat zima była, przyszło lato, to się wtedy za to zabrała i chlopak raz dwa sie nauczył.
                            madzia wiesz latem dzieci sie szybciej ucza jest cieplej i jakos latwiej ... przebrac dziecko zeby nie latał w tych mokrych majtkach

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              no własnie.... mój robi na nocnik od listopada i mamy problem, bo jak wychodzimy on poczuje zimno zaraz pokazuje,że mu się chce siku. No i co...
                              muszę mu mówić, że ma robić do pieluchy Ale na tyle jest dobrze, że w domu robi do nocnika, sam sobie go przynosi i nie ma problemu, w tym roku jeszcze wpadki nie było (nie licząc tego, że na dworze robi) no i tylko raz podczas południowej drzemki zrobił do pieluchy.
                              Popieram,że latem jest korzystniejszy czas do nauki
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                wiecie teraz mi sie przypomniało jak Tymoteusz był mały i zaczal sikac do nocnika czy kibelka to robił to na siedzaco w domku to jakos inaczej gorzej na spacerku jak tak obserwowałam to chłopcy pod drzewkiem stali i sikali a moj mlody kucał trwało to jakis czas i mnieto troche juz denerwowało , Wtedy wkroczy w to tatus i zabrał Tymoteusza do kibelka odbyli pierwsza meska rozmowe ha ha h i od tej chwili Tymon robił siku na stojaco teraz mnie to smieszy wtedy jakos inaczej do tego podchodziłam ....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X