Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Cześć,
    kobitki te które wymiotowały w ciąży powiedzcie co pomaga??
    Ola wczoraj wyszła ze szpitala i co zje i wypije to leci do kibelka i wszystko zwraca.Wygląda jak śmierć,blada oczy podkrążone i schudła a według lekarzy jest okBrała tam jakieś tabletki a jak je odstawiła przestała żygać ale znowu to robi...pomożecie?
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Color ja wymiotowałam strasznie, lekarz przepisał mi jakiś syrop. poszukam chyba w karcie ciąży mam nazwę to Ci zaraz podam.

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        COLOR ja nie wymiotowałam ale moja szwagierka brała Torecan czopki ale to na recepte.Pomaga też syrop Diphergan ale też jest na receptę,wszystkie leki w ciąży nalezy konsultować z lekarzem


        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Kurcze nie mam wpisane w kartę ciąży nazwy tego syropu, ale mocno mi się wydaje że to właśnie ten co podała ANNA

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
            MARTI nie podglądaj tylko udzielaj się.Widziałam zdjęcia Tekili na NK strasznie szybko Wam rośnie no i boska jest.
            Przedtem wpadłam tylko na chwilke i poszłam zaprowadzic Alanka do przedszkola.A Tekila jest super,każdemu bym polecała tą rase-fakt że obgryzła mi pół szafki ale już jej to wybaczyłam a ostatnio mąż szykował sobie śniadanie do pracy i zostawił nóż z drewnianą rączką i pudełko ze smarowaniem na szafce.Ja wstaje-patrze a Tekila wcina rączke od noża-pół rączki mi zjadła,wchodze do kuchni a tu smarowanie na ziemi leży i pół pudełka wyjedzone-sciągła sobie z szafki.Kiedyś zostawiliśmy worek z popiołem z pieca na szafce na noc bo nam sie zapomniało schowac-jak rano wstałam to sie złapałam za głowe-ona zrobiła sobie zabawke z tego worka-popiół był dosłownie wszędzie



            Dawniej Marti

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Byłam na małych zakupach,nie wiedziałam co zrobic na obiad i kupiłam udka,zrobie z frytkami.A za chwile zrobie sobie kawke bo mnie coś sennośc ogarnia.Czy któraś chce?
              Attached Files



              Dawniej Marti

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                Byłam na małych zakupach,nie wiedziałam co zrobic na obiad i kupiłam udka,zrobie z frytkami.A za chwile zrobie sobie kawke bo mnie coś sennośc ogarnia.Czy któraś chce?
                za kawe dziekuje .ale frytki i udko bym sobie zjadła ha ha ha

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  my idziemy na spacerek Asia juz sie cieszy ,bo bedzie jechac na sankach

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Hej. Dzieci zasnęły, ja wpadłam na idiotyczny pomysł generalnego prania- ale się wkopałam! Do wieczora mi zejdzie, jak nic.

                    Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                    KASIAKOZMIN słyszałam kiedyś taką radę dla mamy bliźniaków aby sobie wywiesiła na lodówce zdjęcie czworaczków i za każdym razem jak czuje że nie da rady spojżała na to zdjęcie i pomyślała że ktoś daje radę z czworaczkami to Ty na pewno dasz radę z bliźniakami.Chociaz ja sobie tego nie wyobrazam bo ja ledwie dałam radę z jednym.
                    W mojej rodzinnej miejscowości mieszka jedna pani co urodziła uwaga...19 dzieci w tym trójkę w jednym roku i 3 razy pod rząd bliźniaki w odstępach 2 lat to dopiero hardcore bylo.
                    Z moimi dziećmi jakoś zawsze dawałam sobie radę- to pierwsze dzieci, więc nie mam porównania, jak to jest z jednym. Dla mnie 2 to norma kryzysy zaczęły sie tydzień temu-przez to ząbkowanie czwórek no w sumie pierwszy kryzys to miałam gdy maluchy miały 3 miesiace, a ja na 3 całe tygodnie zostałam z nimi sama (na 220m2+palenie w piecu, bo to był ubiegły styczeń, a mrozy do -20.) I zawsze jak mam dość, to wspominam ten okres i od razu stwierdzam, że jak tamto przeżyłam, to teraz nic mnie nie złamie
                    A jeśli chodzi o 19 dzieci, to jakaś paranoja!!!!!!!!!! takich dzieci nie sposób wychować- można je tylko chować i liczyć na to,że jedno drugim sie zaopiekuje. A w dzisiejszych czasach też się zdarza, że kobiety rodzą po 10, 12 dzieci. Promujemy prezerwatywy w krajach trzeciego świata, zamiast na własnym podwórku!

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      ja się wpraszam na tą kawkę! mniam

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                        Cześć,
                        kobitki te które wymiotowały w ciąży powiedzcie co pomaga??
                        Ola wczoraj wyszła ze szpitala i co zje i wypije to leci do kibelka i wszystko zwraca.Wygląda jak śmierć,blada oczy podkrążone i schudła a według lekarzy jest okBrała tam jakieś tabletki a jak je odstawiła przestała żygać ale znowu to robi...pomożecie?
                        Ja wymiotowałam do czwartego miesiąca. na smak, zapach i myśl o jedzeniu. Nic nie pomagało! Żadne zachwalane sucharki- gdy jadłam tak jak zalecali rano po przebudzeniu jeszcze jak leżałam- to z ledwością zdążyłam do wc. Nawet po wodzie leciałam do kibelkaod drugiego miesiąca żyłam na samych bananach (podobno dziłają przeciwwymiotnie) i maślance- zawsze jak wracałam z uczelni, to po drodze w sklepiku obowiązkowo kupowałam maślankę. I tyle. Przez 4 mies schudłam 2 kg. Dzieci w brzuchu rosły, a ja wyglądałam jak śmierć. Podobno pomaga też imbir, ale osobiscie nie przepadam, wiec nie piłam.
                        Mój rekord, to zwracanie ponad 40 razy przez 5 godz- w końcu wylądowałam na ostrym dyżuże i w szpitalu na kilka dni na kroplówkach, bo nie miałam za grosz siły. Tam zaczęłam dostawać Torekan w czopkach- bardzo pomogło-brałam do 4 mies. Zalecali codziennie, ale ja brałam tylko jak było fatalnie, bo bałam sie o dzieci- ma pewne skutki uboczne. Na szczęście dzieci zdrowe, a ja od 5-go mies mogłam zacząć jeść za trzech

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          co tu dzis tak pusto gdzie jestescie laseczki

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Rzeczywiście ruch dzisiaj malutki.A my dzisiaj z teściową znowu robiłyśmy pierogi ruskie no i moja dieta poszła w kąt Spacerek zaliczony mam jeszcze okna w kuchni umyć ale mam lenia Która chciałaby mi pomóc?
                            A co do wymiotów w ciąży ja ich nie miałam ale mdłości okropne i to nie rano tylko wieczorem.Na początku ciąży schudłam 5 kg ale to dobrze bo potem przytyłam 25


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              hej,
                              póki co Ola leży bo ją strasznie podbrzusze boli.Zamiast jechać do szpitala bo to nigdy nic nie wiadomo-czekają z bratem aż samo przejdzie
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Aniu to ty tak czesto okna myjesz my dzis tez mielismy pierogi tylko z serem ha ha Color ja na jej miejscu pojechałabym do lekarza lepiej sie upewnic u mnie ból podbrzusza nic dobrego nie zapowiadał

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X