Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
    Hanta moja Julka miał podobna wagę 2615 i jak miła rok wazyla 8, na bilansie 2 latka 10, a na bilansie 4 latka całe 13
    I chyba będzie taka filigramowa,pewnie ma to po mamusi


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Chyba prawdą jest to że dzieci urodzone z niską wagą szybciej nadrabiają to póżniej niz dzieci większą wagą urodzeniową.Przyklad dzieci siostry męża,pierwszy synek urodził się z wagą 3700 w wieku 6 m ważył zaledwie 6500,drugi urodził sięjako wcześniak z wagą 2200 teraz ma 5,5 miesiąca i waży 6700.


      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        ja to potwierdzam
        Julka tyła przez pierwsze miesiące po 1,5 kg a Majka po 600 max 800 gram i wieku 4 miechów Julka wazyła już tyle co Majka
        no a masa urodzeniowa Majki to 4220 Julki 2615


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          u nas Aska ma 2,5 lat i ma okolo 12 kg . Tymoteusz ma 5 ,5 lat i ma 20 kg . ,ale jest wysoki i wogóle po nim tej wagi nie widac jak był w wieku Aski to miał okolo 17 lat i fajnym był pucolkiem ....

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Amelka waży prawie 12 , a urodziła się dość pokaźna
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Aniu mój ważył 9kg jak miał 6 miesięcy, a waga urodzeniowa taka jak Twojej Marlenki : 3900g.
              Natomiast znajomej synek też urodził się maleńki 2700g i po 6 tygodniach podwoił swoją wagę a mój młody w tym czasie przytył 1,2kg, więc chyba faktycznie w tym co piszesz coś jest.
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                u nas Aska ma 2,5 lat i ma okolo 12 kg . Tymoteusz ma 5 ,5 lat i ma 20 kg . ,ale jest wysoki i wogóle po nim tej wagi nie widac jak był w wieku Aski to miał okolo 17 lat i fajnym był pucolkiem ....
                No nieżle a ja myśłam że masz małe dzieci a tu wyszło 17 latek


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  hej, to znowu ja. Widzę, że wagi i wzrostu ciąg dalszy. Dawid tak krzyczy na ząbki (wychodzą mu trzy czwórki na raz), że zaraz mnie doprowadzi do szłu. Miłosza obudził już czwarty raz. Zaraz wyjdę z siebie. cały dzień urwanie głowy, na dodatek mąż wraca o 23

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Hej laski,widze ze temat wagowo wzrostowy
                    Moj el diablo ma 90 cm i wazy 12 kilo a przy urodzeniu 4.200 wiec kawal chlopiska bylo.

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Witam wieczorkiem,
                      Kasiu wiesz czasem oglądam na Travel&Living rodzina 2+8 i niemogę uwierzyć jak oni dają sobie radę.Owszem pomagają im ludzie ale sama ilość dzieci przerażająca.Ty masz 2 i to dużo pracy a co dopiero 8
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        dzisiejszy wieczór, to po prostu masakra. Nigdy nie miałam problemów z dziećmi- zawsze wszystko jak w zegarku-nieraz jak rozmawiam ze znajomymi, to one z 1 dzieckiem mają większe urwanie głowy. Ale od tyg odkąd moim chłopcom wychodzą czwórki, to non stop coś:gorączka do 40 stopni,noce całe zarwane i wiecznie tylko marudzą- już mam dość. Na dodatek mąż znowu poza domem. Jestem już tak wkurzona, że wyłączam tel i komp choć na chwilę i muszę się wyciszyć- bo chyba oszaleję!!!!!!!!!!!

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Już mi przeszło. Przepraszam Was za tą huśtawkę nastroju. Jedno jest pewne- ten, kto opatentuje sposób na momentalne odreagowanie macierzyńskich stresów- powinien dostać Nobla. Miłego wieczoru

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                            No nieżle a ja myśłam że masz małe dzieci a tu wyszło 17 latek
                            ha ha ha chciałam napisac 17 kg a wyszo 17 lat mój młody jest z 2004 roku

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                              Witam wieczorkiem,
                              Kasiu wiesz czasem oglądam na Travel&Living rodzina 2+8 i niemogę uwierzyć jak oni dają sobie radę.Owszem pomagają im ludzie ale sama ilość dzieci przerażająca.Ty masz 2 i to dużo pracy a co dopiero 8
                              Colorka to jest ten program gdzie ojsciec jest Koreańczykiem ?? A słyszałaś, że oni się rozwodzą ? albo może już to zrobili.
                              Także wiesz .... moze jednak sobie nie poradzili przy takiej gromadce ??
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Kasia to milo z twojej strony ale ty nas nie przepraszaj Dziewczyno ja przy jednym malo co czasami ataku szalu nie dostane a co dopiero z para malych wrzaskunow...aniol by dostal zadyszki...milego wieczoru

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X