Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
    majek na pewno jest fajnie,bo się razem zajmądlatego ja bym chciała tez drugie bejbe...podobno kiedyś mam mieć chłopaka pisanego w gwiazdach- że mam mieć parkę...ale ja bym chyba wolała drugą córę
    Ja to jak już zaszłam w ciążę to tak glaskałam ten brzusio i się zastanawiał czy chcę chłopca czy dziewuszkę i jak sobie poczytałam o stulejkach i odciaganiu napletka to modliłam sie o córkę no i mam. I trzecią też chcę mam już nawet imię wybrane Pola a jakby sie blixniaki trafiły ( z Majką były dwa jaja ale oststecznie wyszło jedno) to Pola i Gaja

    A Ty Misska wybrałas juz imię???


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
      z kraweżników umie schodzić ale domaga się ręki.. więc jej ja podaję,a w sumie to mam bardzo leniwe dziecko i takie troszkę flegmatyczne-podobno mój mąż był taki ale to wszystko w granicach normy,bo nie jest jaskas zacofana tylko bardzo łostrożna
      Misska to tak jak u nas Majka jest bardzo ostrożna, a postaw ja na stół to mało jajka nie zniesie ze strachu, ale z drugiej strony na parapet sama włazi i stół ale wtedy siedzi
      No mój mąż podobno jak był mały to też taki spokojny był
      szkoda że teraz taki nie jest


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Majek Milena schodzi ale z pomocą Frocha (no chyba że się już coś zmieniło), taka jest bardzo ostrożna. Mój to wszędzie wlezie, nie chodzi tylko biega, a Milenka wszystko robi powoli.
        Mój np nie pozwoli się karmić (on musi jeść sam) a Milenka spokojnie siedzi w fotelu i wcina to co mama jej podaje.
        Milena pięknie mówi (wszystko powtórzy o co Froch ją prosi) nawet słowo "kokarda" (bardzo trudne jak dla mnie), a mój ... pisałam wcześniej jaki ma zasób słów
        Milena i Julek to jak woda i ogień - zupełnie inne dzieci.
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez majajula Pokaż wiadomość

          A Ty Misska wybrałas juz imię???
          na razie nie myslę o imieniu,bo nawet w ciąży jeszcze nie jestem,podoba mi się Pascal i VIncent w sumie to nawet nie wiem czemu

          a co do tych krawężników to moja tez tak nogą macała- teraz pewniej schodzi,aczkolwiek nieraz przed zrobieniem kroku z krawężnika to było "ubijanie kapuchy" z nogo na nogę bo nie wiedziała jak ma zejść
          FROCH

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            no teraz to Ci powie :cicoa Ania ma duze cycki hehe

            juz wszystko mówi,a jak jej coś spadnie,albo sie przewróci to jest : kurce piecone
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Moja kiedyś z takiego 2 cm krawężnika bała isę zejść ale się uśmiałm wtedy
              Ciekawe jakby się razem bawiły

              Misska ja mam juz dawno imiona powybierane tzn. przed slubem sobie powypisywalismy z moim i co do Mai to tak zostało miał być Weronika ale mamy taka kumpele co sie ********i ostatnio i jakos nam imie zbrzydło odrazu


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Mi też zawsze marzyła się córeczka, te kitki i sukienusie- cudo

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  To ładnie Milka mówi
                  Moja ostatnio się uwstecznia przez krecika który tylko mówi OOOOOO NIOOOOO hehe
                  ale tak mówi slicznie nawet nietopeś i papuga, albo spiewa pepsi kola nasi chopcy sio nalepsi


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    widzę, że wasze dzieci też wszędzie potrafią wejść. U mnie Miłoszek jest wyższy, na bilansie wyszło, że waży i mierzy jak dwulatek. A Dawidek przy nim jak młodszy brat. Miłosz wejdzie na tapczan, a Dawid stoi i krzyczy, żeby go też podnieść. Więc ja muszę wszystko rzucić i biec! Ale wiecie co/ Ten mały szkrab niczego sięnie boi!!! Od tyg odstawia takie cyrki, że dech mi w piersi zapiera, jak to widze. Rozpędza się z końca tapczanu, po czym... SKACZE!!! Myślałam, że zawału dostanę, jak to zobaczyłam!!!!!! Żadnego strachu, tylko leci. Zawsze udaje mi sie go w porę złapać, ale boję się, że kiedyś na to wpadnie, jak mnie nie będzie w pobliżu i sie połamie

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      kasia no mój też taki szaleniec. Włazi na stół i z niego skacze wczesniej trzeba było go łapa, ale teraz usiądzie i dopiero zeskoczy.
                      No proszę, bliźniaki a tak różne dzieci, prawda ? Ciekawe czy jak by były jednojajowe to ta różnica byłaby minimalna
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Są tak różni, że nieraz mi się wydaje, ze jak nie rodzeństwo. Obecnie Miłoszek przoduje w rozwoju. Wczoraj, ale się uśmiałam... miłosz zaczął się krztusić chrupką, wiec biegnę i go klepię po plecach, zeby mu ulżyć. i ok- po chwili już dobrze. Za około 2 minuty Dawid zaczął kaszleć, a Miłosz od razu do niego podbiega i go puka po plecach i na mnie patrzy z dumą, że wie, o co chodzi. Tylko biedny Dawidek nie wiedział, czemu brat go bije, więc od razu w płacz. Ach...Miłoszek to mały obserwator i odkrywca, a Dawid to istny kamikadze

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          DZIEWCZYNY

                          bardzo Was proszę o zagłosowanie na moją siostrę TYLKO trza nowego maila stworzyć...pliss- dla tych które już głosowały

                          bo głosowac można tylko 1 raz z jednego maila

                          link w podpisie profilu
                          FROCH

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Hej ,
                            widzę że temat temperamentów dzieci
                            Amelka jest jak burza, dla niej niema przeszkody wszędzie wlezie.Wczoraj na przystanku stała starsza pani i Amelka do niej :cześć,mama Izia,lala dada
                            Nikogo się nie boi,
                            a tu macie filmik z dziś,

                            http://www.bobasy.pl/izabell21041987/film/21629/
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              tak czytam, bo pisałyście dziewczynki jak duże są wasze dzieci, a co powiecie na to że mój ma 97cm jak go zaprowadziłam do tego klubu gdzie w większości były 3 latki to był na równi z nimi, albo większy a powiedzcie ile przy takim wzroście ważą wasze maluszki. mój 14 kg jak go ostatnio ważyłam.
                              Colorwomen to ci się dopiero zacznie. mój jak wsiada do windy i jedzie sąsiadka to krzyczy na całą klatkę: " dzień dobly Pani! dzień dobly! do widzenia do patrzenia

                              albo wczoraj go zapięłam do wózka na spacerze, to na widok innego dziecka krzyczał: " cześć dzidziusiu! choć dzidziusiu do piotlusia! latunku dzidziusiu latunku
                              Last edited by Scaarlett; 12-01-2010, 14:27.

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                ColorWomen taneczna ta Twoja córeczka U mnie też etap tańców rozpoczęty. Wystarczy że jeden zacznie, a drugi od razu dobiega i stoją w miejscu i pupy raz w dół, raz w górę i śpiewają po swojemu też

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X