Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Ja to dziś chyba udek upiekę + ziemniaki + jakas surówka ale jaka???


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Jakoś nogdy się nie zastanawiałam nad istenieniem takich ramek. A tu proszę- dowiedziałąm sie czegoś nowego. Całkiem ciekawa sprawa!

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Dotka ja to jak na Świeta do mamy jechałm to cały wór wywiozłam, jak na wakacje pojedziemy i to ze strychu ściagnę bedzie Maja miał frajdę. No i luxniej w domu się zrobiło. Tylko jeździków i konika nie dała zawieść no i ta graciarnia stoi i nie raz w nocy jak wstaje to na to włażę a to sie włącza istny cyrk hehe


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          No wlasnie Majek u nas tez graciarnia bo podostawal takie duze samochody na swieta i motor (jezdzik).
          Kurcze ja tez sie czaje zeby w tym tygodniu udka albo kurczaka upiec,chyba wybiore udka bo jak zrobie calego kurczaka to sie i tak wszyscy na nogi rzucaja

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            majek mi to się chyba wydaje,że nasze córy(u Ciebie ta młodsza)to podobne sa do siebie pod względem temperamentu...bo już nieraz czytałam coś,na temat twojej to moja podobne ma zachowania itd
            a co tego jeszcze spaceru to kiedy sobie już tak idziemy...i idziemy i ja muszę póścić rączkę Mileny bo np.chcę się po D...podrapać to ona czeka kiedy skończę i wyciąga rączkę i kiedy ją złapię to dalej sobie idziemy..
            Tak ogólnie to nie narzekam bo jest usłuchana i grzeczna,ale czasem jak jesteśmy w parku i idziemy alejką to jej mówię :idź,biegnij" to patrzy na mnie i czeka na rękę no cóż...chyba lepsze to niż jakby mi uciekała:/
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              O Misska lepsze lepsze. Ja mam takiego wariata (o stara mi chodzi) że jak Majka na poczatku taka spokojna była to ja myślałm że chora. I ciagle mam takie zwidy i jak siedzi to odrazu jej temp. mierzę i się stresuję. No ale jak z Julką posiedzi to sie rozkręca.
              Dziś np. wracamy ze szkoły ona na sankach nagle zeskakuje bez ostrzeżenia (wczorajsza szkoła Julki) ale jak jej powiedziałm że tak nie można bo sobie główkę rozbije (wczoraj spadła i ma policzek rościety) to już do samego domu siedziła.


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                majek bo ma starsza siostrę i z niej przykład bierze...a myslałas kiedyś o tym,jakbyś Julki nie miała to jaka Majka by była? pewnie spokojna
                FROCH

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Ona jest spokojna a jakby Julkie nie było to by była flegmatykiem strasznym. No i by tyłu rzeczy nie umiała. Majka np. nauczyła się ciąć nożyczkami co dla mojej mamy jest szokiem. Pisze ładnie kółeczka i nawet potrafi namalować jedno w drugim. To wszytsko szkoła Julki.
                  Wczoraj np. Julka robiła w szkole krajobraz zimowy z kaszy, ryżu, grochu. I jej troche tego zostało to w domu razem z Majka i Krzyśkiem robili a ile radochy miała a ja świętego spokoju
                  Także super jest mieć 2 dzieci


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    to macie fajnie z tymi dziewczynkami mój to tylko czeka kiedy rękę wyrwać i biec gdzie go oczy poniosą. chłopak zawsze ma odwrotne zdanie na temat gdzie iść

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Nie koniecznie. Moja Julka była straszna, każdy spacer kończył sie płaczem a ja byłam wykończona ganianiem za nią. Julka to przeciwieństwo Majki. Do dzis Julce zostało rozbrykanie którego nie umie ujarzmić


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        A moje dziecko nie idzie za rękę, tylko przez ulicę jak przechodzimy, wszędzie chce sam, nawet po schodach czy ze schodów jak idziemy.
                        Jak samochód jedzie to wtedy sam podchodzi do mnie. Ale ręki za chiny ludowe dać nie chce.

                        lepsze to jak by miał uciekać A Milenka frosi to w ogóle jej na krok nawet nie ustępuje. Misska a z krawężników już chodzi czy nie ?

                        Dziewczyny musze ściagąć te ramki jeszcze raz, bo one są na starym dysku, ale to nie jest wiele roboty.

                        Dotka wyczytałam, że Poldi ma 90cm to tak jak mój Julcio wysokich mamy synków.

                        Muszę zacząć robić kartki na dzień dziadków, już mam pomysł więc jak zrobię to się Wam pochwalę (oczywiście jak będzie czym )
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          majek na pewno jest fajnie,bo się razem zajmądlatego ja bym chciała tez drugie bejbe...podobno kiedyś mam mieć chłopaka pisanego w gwiazdach- że mam mieć parkę...ale ja bym chyba wolała drugą córę
                          FROCH

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Tree to mówisz że Milenka nie przechodzi przez krawężnik ??? to tak jak moja noga pomaca i na czworaka albo chce żeby ją przenieść. A jaki był problem ze śniegiem bała sie po nim chodzić teraz juz się przyzwyczaiła


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              z kraweżników umie schodzić ale domaga się ręki.. więc jej ja podaję,a w sumie to mam bardzo leniwe dziecko i takie troszkę flegmatyczne-podobno mój mąż był taki ale to wszystko w granicach normy,bo nie jest jaskas zacofana tylko bardzo łostrożna
                              FROCH

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                                Tree to mówisz że Milenka nie przechodzi przez krawężnik ??? to tak jak moja noga pomaca i na czworaka albo chce żeby ją przenieść. A jaki był problem ze śniegiem bała sie po nim chodzić teraz juz się przyzwyczaiła
                                buhahha a z tych czworaków to się usmiałam...o to MIlena nie jest jedna
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X