Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    to przynajmniej tyle,że ich opieprzyłaś....i podziałało..

    wiecie co? ja ide się położyć do łóżka,pouczę sie troszkę fr.
    a co do pacynek na rece- to skoro widzisz,że lubi Amelka wszystko co ląduje na palcach- no jasne ze kup
    FROCH

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      hej mamcie widze ze pusto juz w sumie póżno więc nic dziwnego hehe

      witam nowa mamusiemąż włączył horror chyba zaraz do niego dołącze

      brzuch mnie boli@


      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        ColorWoman pacynki to bardzo dobry pomysł. My ostatnio w ikei kupilismy piotrusiowi krokodyla, a wczesniej miał jeszcze kubusia puchatka. Ma wielką radoche, a ja jak się z nim nimi bawie to jeszcze większa Polecam

        Moje dziecko na szczęście chodzi spac ok 19.30 i spi ładnie do ok 8.00 rano. Tak mam od 1 miesiąca jego życia, więc nie wiem, co to usypianie dziecka. Od zawsze zasypiał sam. poprostu nie uczyłam go noszenia, bujania i kołysania. Ale od niedawna często budzi mi sie z płaczem, czego wcześniej nie było, a raczej z histerią. czytałam, że po drugim roku zycia dzieci miewają juz koszmary senne i mogą budzic się z rykiem. Któraś też tak ma?

        a co do solarki, hmm mój m. chyba by mnie przeświecił. przezywa nasze niepowodzenia bardzo, a teraz oprawiłby sobie mnie w ramke i powiesił na ścianie, zebym najlepiej nic nie robiła i sie nie przemęczała, tak na wszelki wypadek.we wszystkim, co robie doszukuje sie powodów, czemu nie utrzymuję żadnej ciąży

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          A ja sobie obejrzałam 3 odcinki Majki.

          Scaarlett Kochana jakie niepowodzenia ?! Przecież macie Piotrusia A drugie dzieciątko będziecie mieć na pewno.
          A długo się już starcie ??
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            witam

            melduje się jako pierwsza
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              witam
              to ja melduje sie jako druga
              ŁUKASZ 08.09.2006

              NATALIA JULIA 30.11.2007



              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                A ja jako trzecia

                Piękna pogoda a ja muszę sie wziąźć za mycie głowy , obiad a potem dentysta z Nusią
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  ja po poludniu wybieram sie do kumpeli - do tej co kiedys mi na 4 dni pieska podrzuciła Milenka sie ucieszy,bo od tamtego momentu wszystkie psy nazywaja sie "Szile" hehe
                  juz wyprasowałam moj przydzial i teraz piję herbatke
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Witam kochane
                    Czesc Scarlett chyba sie jeszcze nie znamy ...
                    Kurcze przez te sniegi i to ze jestem chwilowo bez auta jestem zalezna od mojego faceta i jest troche balagan przez co na nic nie mam czasu...
                    Co u was nowego dowiem sie pewnie jak sie troche wczytam , ja zaraz sie biore za obiadek Poldkowy i szybkie odkurzanie a pozniej do was wracam .

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      moja mama poszła z Milenka kupic chleb, to sie dziewcze przed snem dotleni
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        U nas chyba sie zamiec sniezna szykuje ,nie wyglada to ciekawie...o 17 wybieram sie do kolezanki,mam nadzieje ze nie bede odwolywac...

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          a moja Milcia teraz śpi,obiad mam z wczoraj,więc dziś za bardzo do roboty nie miałam,a u nas w Krk doszły mnie słuchy,że też jakaś zamieć śnieżna się szykuje...
                          FROCH

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Mój Julek też śpi. Mam nadzieję, że w końcu wróciły mu normalne godziny snu.
                            Dzisiaj wstał o 7.30, o 12 drzemka i pewnie pojdzie spać ok 20-21
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Witam Kochane wpadłam się tylko przywitać, ostatnio niemam wogóle na nic czasu i straszne problemy ze snem Cypusia, normalnie koszmar mamy z nim u nas też sypie, i sypie śnieg... wczoraj byliśmy u Cypusia kuzyna, o 4 miesiące młodszego ale z niego zbój a mój synuś-cykorek przez 10 min płakał a potem do domu niechciał wracać Famili Cypu mój kocany od dawna właśnie w takich godzinach kładzie się spać ale na szczęście mi to odpowiada





                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                hey kruszyna ostatnio to duzo znajomych mi mowi,że ich dzieci mają problemy ze spaniem...

                                bardzo prosze oddać głosik na moja siostrę,po wpisaniu danych przyjdzie link na maila i trza go kliknąć,w celu oddania głosu- dzieki
                                http://www.gumtree-winsomewheels.com...try.php?id=489
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X