Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Cześć dziewczynki.
    Jak po świętach? chyba jeszcze odpoczywacie bo taka cisza tu dzisiaj
    U nas święta minęły ciepło i w rodzinnej atmosferze. Mały dostał tyle prezentów że z przejęcia nie mógł usnąć.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      dziękuję wszystkim za pomysły najbardziej mi się chyba ten z surferem spodobał hahaha. taki w moim stylu ;P
      zaraz chyba będę miała własny internet hura! dostałam od m. laptopa na święta i teraz mi wszystko instaluje. zatem czekam i wieczorkiem z łóżeczka będę sobie klikać.

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        magda super prezent dostalas
        my nie robiliśmy sobie prezentów, tylko Natalce daliśmy pralke zabawkowa. Dostala jeszcze lale, ktora placze jak wyjmie sie jej smoka z buzi, taka zabawke na kiju do popychania, poduszeczkę z krówką i serdaczek zrobiony na drutach przez moja ciocie a co dostaly Wasze dzieci??
        Natalka - 24 lipca 2008r.

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          my sobie z m. robimy prezenty, tylko ja mu zawsze duuuużo tańszy kupuje w miarę swoich możliwości hehehe.
          Joasia dostała mały warsztat, małą kuchnię, lalkę, sanki, bąka, Duplo, sanki i ubranka. u nas jest duża rodzina, każdy po jednym prezencie kupił, a tyle tego się zrobiło zabawek! zmotywowało mnie to nawet do usunięcia grzechotek. znacie może kogos, kto by chciał kupić torbę grzechotek i gryzaków? muszę m. pomęczyć, żeby na allegro to wrzucił

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            magda prezent rzeczywiscie trafiony
            Nasz synek dostal motorek,pelno samochodow w tym zdalnie sterowany dla maluchow,ksiazeczki z bajkami po polsku i bajki na dvd .
            Mam skrzynke zawalona zyczeniami i musze przysiasc zeby wszystkim odpisac a weny mi jakos brakuje.
            magda zostaw oze te gryzaki dla drugiego dziecka...
            Spadam na razie bo dziecko mi zasypia na kolanach...

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Dotka w zasadzie na razie nie planuję dziecka, jak mam mieć przy dwójce taką pomoc m. jak teraz, to naprawdę dziękuję. chyba, że Joasia będzie już duża, ale tak się zastanawiam czy mi się wtedy będzie chciało. ale zobaczymy jak będzie

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Dobry wieczór ,
                to i ja się pochwalę co Amesia dostała:
                książeczki, pieluszki , słodycze, lale i lale spiewajaca, pluszowego misia,klocki drewniane , ciuchcie drewniana , tablice do rysowania ,a od MC -duza pluszowa rybke minimini(to w sumie ja ale dalam amesi bo mnie po co)
                http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...25fa627e3.html
                http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...50a454612.html
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Colorka pociąg super! Amelce się podoba? ale ona ma w ogóle długie włosy!

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                    Colorka pociąg super! Amelce się podoba? ale ona ma w ogóle długie włosy!
                    Pociąg numer 1 i książeczki...wszędzie widziała ciuchcie i ciuchcie więc jej kupiłam.A włosy ma poza ramiona
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      w ogóle drewniane klocki są fajne.
                      tez bym chciała juz tak Asię czesać, na razie pozostaje mi fryzura "na yorka" jak to moja przyjaciółka ostatnio określiła

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        O tu widać bardziej ( z kuzynką o 3 m-ce młodszą )
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                          w ogóle drewniane klocki są fajne.
                          tez bym chciała juz tak Asię czesać, na razie pozostaje mi fryzura "na yorka" jak to moja przyjaciółka ostatnio określiła
                          Yorka ?
                          Drewniane fajne ale są drogie , za samą ciuchcię płaciłam przeszło 50 zł
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            to spójrz ile chcą za parę klocków Duplo chyba już bardziej się drewniane opłaca kupić.
                            na Yorka, tzn mała kitka na czubku głowy. na razie nie mam na tym laptopie wszystkich zdjęć, więc chyba nie pokażę o co chodzi.

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Hej
                              Iza Amelka sliczna jest i Joasia równiez obie przesłodkie

                              wogóle wszytskie nasze dziwczynki cud i miód ehhe
                              Dani dostał auto duze,gąsiennice edukacyjną,słodycze,ciuszki od chrzesnej
                              A Sila lalke ,encyklopedie ,słodycze i jeszcze od crzesnej ma cos dostac w paczce


                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                hej hej moze cos poglądacie
                                Attached Files


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X